Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alexandra N.
    acum 2 ani

    Excelent! Totul la superlativ. Service profesionist, calitatea produselor este foarte buna și prețurile sunt cele mai bune de pe piata. Recomand cu cea mai mare încredere!

  • Arthur M.
    acum 2 ani

    Reparat 15 pro Max pe loc…eram foarte speriat ca nu il rezolv in acest weekend…din fericire il aveau pe stoc și in 20 de minute a fost gata.
    Mulțumesc frumos!

  • Clau T.
    acum 2 ani

    Un serviciu foarte bun si rapid pentru a rezolva problema cu telefonul care arata impecabil si ecranul merge perfect. Desi sunt din alt oras, problema a fost rezolvata mai repede decat ce era disponibil in propriul oras.

  • Octavian N.
    acum 2 ani

    Sunt mega profi oamenii. De la servicii oferite la politete si empatie. Au stat peste program si m au asteptat sa imi dea telefonul. (Display s21 ultra de schimbat)

  • Mihai S.
    acum 2 ani

    Am avut nevoie de schimbarea unui ecran pt iPhone 11 și sunt singurii din București care m au ajutat, fara să tragă de timp, fara să încerce să mă păcălească și pe deasupra, s au mișcat și foarte repede. Big like pentru ce faceți!

  • Anca G.
    acum 2 ani

    Am platit 350 de lei ca sa mi se schimbe bateria la un Samsung Note 10 si cand am fost cu el la verificat am constatat ca nu a fost inlocuita cu una noua care sa functioneze la capacitate maxima.

  • Alexandru B.
    acum 2 ani

    Este un service foarte bun, oameni serioși și cel mai important serviciile sunt foarte bune ! Recomand cu încredere și la următoarea intervenție pentru telefon voi reveni cu plăcere!

  • Makeru M.
    acum 2 ani

    Desi sunt service gsm, mi-au reparat cheia (cu display) de la masina, cheie spalata in masina de spalat rufe. Cost: 200 lei.
    Cheia noua ar fi costat 3200 lei (fara codare).
    Multumesc echipei Blue Gsm!

  • Alecu S.
    acum 2 ani

    Am schimbat cu totul un ecran pentru un samsung s8+ și a funcționat foarte bine. Un mic minus pentru faptul că nu au verificat inițial dacă a fost bine făcut montajul (camera din față nu era bine reglată) și am făcut un drum degeaba.

  • Ionut A.
    acum 2 ani

    Placut surprins de ambient,de calitatea serviciilor nu se pune problema.
    Nota 10 pentru aceasta echipa minunata am inlocuit ecranul la un 14 pro max in timp record.
    Felicitari echipei BlueGSM!

Recenziile sunt închise.