Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Roman C.
    acum 2 ani

    Mi-am adus aici telefonul pentru reparații difuzor convorbiri, dupa ce a zăcut 3 zile într-un alt service in București. A fost rezolvat imediat. Recomand cu încredere!

  • POGO 2.
    acum 2 ani

    Recomand! Am schimbat carcasa fata-spate iPhone13 Pro Max si suntem foarte multumiti! Multumim lui Adrian si echipei lui!

  • Valentina D.
    acum 2 ani

    Cele mai bune servici oferite și rapide , și sunt foarte buni recomand , am deja 2 telefoane făcute la ei și nu au nici o problema și sunt foarte bine făcute, primesti și garanție la orice repari 👍🏻 …

  • Radu P.
    acum 2 ani

    Mi-au schimbat ecranul la un Xs Max – rapizi , profesionisti , preturi decente . Service-ul e curat , aranjat , bine organizat .Super recomand.

  • Nicoleta T.
    acum 2 ani

    Personal sociabil,profesionisti,au schimbat display-ul ai Phone 11 original,cel de dinainte a fost schimbat in alta parte cu siguranta ca este original,fiind si putin mai scump,dar acum se vede clar diferenta.Foarte buni!Mult succes in continuare!Sa ramaneti la fel de buni!

  • Luminita M.
    acum 2 ani

    Impresionata de cum tratează acești băieți clienții. Am reparat la ei un Samsung s22 ultra , care avea display-ul defect. Au rezolvat problema intr-o ora și mult mai ieftin decât la reprezentanta

  • Claudia N.
    acum 2 ani

    Am avut o blocare de soft pe un Oneplus 8t. S-a identificat și rezolvat extra rapid problema. Multumesc echipei, deosebit de amabila și cu care iti face placere sa interactionazi.

  • Farago C.
    acum 2 ani

    Super profesionisti si extrem de amabili. Probabil unul dintre cele mai bune ateliere de reparatii telefoane mobile din Bucuresti, cu preturi decente.

  • Ana-Maria M.
    acum 2 ani

    Recomand cu încredere.
    Oamenii sunt super profi, oferă servicii de calitate și garanție pentru serviciile prestate.
    Sunt foarte amabili și promți.

  • Vlad B.
    acum 2 ani

    Am fost pana acum cu doua iPhone, la unul am inlocuit bateria, la celalalt am reparat portul de incarcare. Treaba buna de fiecare data, rapid, ok ca pret.

Recenziile sunt închise.