Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Gheorghe S.
    acum 2 ani

    Înlocuirea geamului de la Samsung A71. Abordarea răspunsurilor și a variantelor de soluții a fost profesionistă și pro-client. Calitatea finală a lucrării, ireproșabilă. La cererea mea, propunerile post-vânzare au fost definite constructiv și formulate cu decență. Felicitări echipei.

  • Alina Z.
    acum 2 ani

    Un service de nota 10! Inlocuite display stricat iph 13 pro max 1600 lei, comparativ cu cei de la istyle care au cerut 4500 lei. Foarte rapizi și profesioniști

  • Daniel M.
    acum 2 ani

    super echipa, mult bun simt, la zi cu toate problemele telefoanelor, am fost de doua ori si nu am cuvinte; nu incearca sa ti schimbe diverse componente ale telefonului, se ocupa direct de problema cu care ai venit si o rezolva; curata si pregatesc telefonul pe langa rezolvarea defectului.

  • Vasilica B.
    acum 2 ani

    Super profi și rapizi.
    Înlocuit display la s23 ultra pe loc.
    Majoritatea mi-au spus câteva zile,aici ca de obicei pe loc.
    Bravo băieți,țineți-o tot asa și veți rămâne singurii serioși în toată capitala asta.

  • Matache I.
    acum 2 ani

    cei mai buni! am fost refuzat de un service super cunoscut de apple, nu dau nume, pentru reparația unui ipad de 12,9inch, lovită in zona butonului, iar aici au fost singurii care au reparat-o fără a plăti prețul unei tablete noi.

  • Angelica B.
    acum 2 ani

    Recomand din tot sufletul acest service!
    Personal super amabil, cu foarte mult bun simt cum rar mai intalnesti in ziua de azi si au rezolvat problema telefonului intr un timp foarte scurt. ❤️

  • Ioana
    acum 2 ani

    Foarte prompt și rapid au lucrat. Am venit cu un iPhone x, nu-i mergea touch-ul, intr-o ora a fost ca nou. Și domnișoara de la recepție, foarte prietenoasa și amabila. O echipa foarte profi. Ma întorc cu tot dragul dacă se mai intampla sa am nevoie.

  • Rodian M.
    acum 2 ani

    Recent am avut nevoie de înlocuire sticla display samsung s23 ultra băieți au fost super rapizi și mi au spus din fata locului ca,creionul nu va mai functiona doar dacă înlocuiesc tot display-ul ceea ce nu se merita în cazul meu! Este un service GSM pe care îl recomand cu toată încrederea!

  • Denisa C.
    acum 2 ani

    Buna, buna ! Astazi, in decurs de ora 10:00 dimineata, am avut o urgenta cu telefonul ( Samsung S10plus) , pe care l-am spart si aveam nevoie urgent sa il repar ! Am contactat echipa „Blue Service Gsm” , si le-am spus problema mea urgenta !
    Mi s-a spus ca pot venii la ora 10:00, si se rezolva , zis si facut !
    Baietii sunt foarte primitori, te servesc cu una-alta, si in decurs de 2h telefonul meu a fost la fel ca unu’ nou!
    Recomand cu toata increderea! Va multumesc frumos pentru ajutorul
    Primit !!

  • Teodor I.
    acum 2 ani

    Cel mai profesionist service mulți brand din Bucuresti. Am avut o operație dificila la care Flavius a fost de nota 10 iar cu Madalina de la recepție am avut o interacțiune foarte clara și de folos. Recomand cu toată încrederea acest service.

Recenziile sunt închise.