Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristina B.
    acum 3 ani

    Foarte prompti și amabili. Am schimbat un ecran de telefon Samsung la ei. Au răspuns imediat la telefon intr-o duminica, mi-au făcut un estimat rapid și am primit și un telefon la schimb de care sa ma folosesc cât a durat reparația. Recomand!

  • ISADORA B.
    acum 3 ani

    Niste oameni absolut minunati. Au reusit sa imi repare telefonul in 3 ore. Cand am fost in alte locuri mi-au zis ca nu mai e nimic de facut. Recomand!

  • Gheorghe N.
    acum 3 ani

    Omenie , calitate in adevaratul sens al cuvantului.Mi-au inlocuit display la un samsung s20 ultra in 20 minute. Calitate si professionalism. Multumiri.

  • Eryk G.
    acum 3 ani

    Niste oameni de nota 10, reparatia a durat undeva la o ora jumate și pot spune ca sunt super mulțumit. Recomand cu mare incredere!

  • serghei S.
    acum 3 ani

    Echipa tanara si plina de profesionalism, au respectat timpi oferiți fără amânările ulterioare de rigoare cu care ne-au învățat unii din branșă. preturile sunt mai mici sau la fel precum concurența. Recomand

  • Eusebiu M.
    acum 3 ani

    Azi 28 septembrie 2022 am avut de schimbat bateria unui telefon. Dintr-o regretabilă eroare, s-a produs o defecțiune majoră , care însă a fost remediată prompt și profesionist. Respect!… și desigur o să vă dau recomandări pozitive.

  • Radu F.
    acum 3 ani

    Am fost cu un Samsung S7 edge care nu se mai incarca, l-au curățat in 2 minute și nici nu au vrut sa imi ia bani! Recomand 10/10

    Am fost si cu un Huawei P30 Lite la care se dezlipise ecranul si au repetat figura, 2 minute fara bani…incep sa cred ca le place de mine

  • Don ..
    acum 3 ani

    Am fost la ei sa-mi schimbe displayul la un Iphone XS facut praf. Intr-o juma de ora a fost gata. Baietii de acolo sunt foarte friendly! Noul display este pus impecabil si merge perfect. Pretul a fost foarte bun!

  • Andra D.
    acum 3 ani

    Serviciile sunt impecabile, rapide si eficiente, interiorul este cozy, primitor si transparent si poti astepta linistit savurand un espresso pe canapea. Am renuntat la fostul GSM la care mergeam pentru ca ne place mai mult aici!

  • Răzvan R.
    acum 3 ani

    Cu adevărat un service mult peste obișnuitele tarabe din colțul străzii.
    Un loc dotat cu mult echipament gata să facă față celor mai dificile probleme tehnice.
    Lăsând la o parte experienta echipei de acolo, ideea de service open space, adică să îi poți vedea pe toți cum lucrează în spate într-un spațiu foarte frumos amenajat este ca și cum te duci la un restaurant unde îți prepară mâncarea în fața ta.❤️✨️.
    Felicitări echipei Blue Service!

Recenziile sunt închise.