Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Geanina D.
    acum 3 ani

    Sa va lasati de „meserie baietii..”
    Daca nu sunteti in stare să puneți o amărâtă de protecție pentru display și camere…mi-e frica sa imi imaginez cum reparati ceva!! Se poate da zero stele? Nu? Ooh ce pacat..pentru ca as fi dat minus zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    NU RECOMAND ACEST CENTRU BLUE GSM AM VENIT DE ACASA CU-N SUPORT PE CARE SA IMI ASEZ TELEFONUL SI AU VRUT SA MI-L OPREASCA LA PLECARE CREZAND CA E AL LOR!!!
    IA DE 3 ORI CAT FACE IAR FOLIA DE STICLA MI-A PRINS O GRAMADA BULE DE AER..I-AM SPUS S-O DEZLIPEASCA..NU MA INTORC ACASA CU-N DISPLAY CARE ARATA GROAZNIC SUNT TOTAL DAR TOTAL INCOMPETENTI SARACUTII..RIP!!!

  • nubax
    acum 3 ani

    Am schimbat display-ul la un S20+. Toti cei care lucreaza acolo sunt profesionisti si stiu ce fac. Plus ca am primit telefon din partea lor pe parcursul reparatiei.
    Recomand.

  • Sabine I.
    acum 3 ani

    Daca toti prestatorii de servicii ar fi asa, am ajunge departe. Rapizi, eficienti, amabili si atenti la nevoile clientului. Recomand cu cea mai mare caldura!!!

  • Vladut B.
    acum 3 ani

    Am înlocuit displai-ul unui iPhone 13 pro max în mai puțin de o ora.O echipa dinamica și o atmosfera pe măsură.
    Recomand cu încredere Bluegsm.

  • Ionut I.
    acum 3 ani

    Super oameni, dedicati in ceea ce fac, plus ca s foarte prietenosi si au si preturi bune! Succes in continuare si multumesc de super coffe 👍👻! Yours yellow iPhone 11 😊 …

  • Toader C.
    acum 3 ani

    Vrei să fii dezamăgit de serviciile prestate, de prețuri și calitatea serviciilor nu te duce la ei. Du-te oriunde. La ei vei gasi ceva din altă lume! Recomand cu căldură.

  • Lukas L.
    acum 3 ani

    Am schimbat un ecran de Samsung si am fost foarte multumit.
    Daaar va rog sa actualizati programul, sa specificati ca duminica este inchis, astazi am facut un drum degeaba.

  • Iulian M.
    acum 3 ani

    Fără cuvinte! Tocmai ce am aplicat o folie de Silicon la ei, pusă fix ca la carte. Nu se observa ca este pe telefon. Personal super de treaba, calitate maxima. O sa revin de câte ori am ocazia.

  • Ioana V.
    acum 3 ani

    Profesionalism, rapiditate și un staff foarte bun! Nu mă așteptam ca într-o zi de weekend să-mi fie reparat telefonul rapid. Recomand!

  • Dragos A.
    acum 3 ani

    Profesionalism, calitate. Recomand cu placere. Mi am inlocuit bateria si spatele la iphone 14 pro max in doar cateva ore. Multumesc Blue GSM!

Recenziile sunt închise.