Service Gsm Sector 3

Se încarcă...

1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”

Excelent
4.8
1.336 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Maria Ţ.
    acum 3 ani

    Recomand cu încredere, prețuri super accesibile și băieții super de treaba. Am avut o problema cu face id-ul in urma unui impact și spre surprinderea mea s-a rezolvat super repede, ba chiar mai mult, mi-au dat si un telefon cu care sa îmi fac treaba pana se rezolva problema la al meu. Va super multumesc si pentru telefon si pentru cafea😁

  • Cristi P.
    acum 3 ani

    Foarte plăcut colectivul echipei Blue !
    Recomand cu încredere !!
    Devotament , asta căutam cu toții !
    Voi mai revenii pe la voi ori de câte ori este nevoie.
    In 40 min schimbat display + baterie IPhone X . Zi frumoasa in continuare !!

  • Mihaela O.
    acum 3 ani

    Profesionisti, in primul rand, atenti si cu multa rabdare in relatia cu clientul. Au pus un diagnostic și au remediat problema telefonului in scurt timp, in aceeasi dupa-amiaza. Magazinul are un design de interior placut, open-space, astfel ca zona de lucru este vizibila si da senzatia de transparenta si comunicare deschisa. Recomand, apelati la dansii cu incredere.

  • Diana S.
    acum 3 ani

    Sambata seara am spart ecranul telefonului si cei de la Blue Gsm au venit duminica sa ma ajute sa schimb ecranul, chiar era o urgenta. E pus de o saptamana si merge foarte bine! Pretul a fost foarte ok. Recomand. Foarte draguti

  • Tudor F.
    acum 3 ani

    Am fost aici sa imi schimb ecranul dupa ce s a stricat, pe un iphone X; mi a fost inlocuit cu unul original pe bune intr-un timp de lucru sub 30 minute. Super nice totul si aici o sa imi repar de acum telefoanele, in trecut aveam groaza asta ca nu stiam la ce gsm sa ma duc.

  • X X.
    acum 3 ani

    Mi-a pus o sticla mi-a luat 300 lei A durat 4 ore sa mi-o monteze. 1 oră am stat pe stradă și 3 ore pe canapea. Si sa spart si gura in aceeași zi ! Am dat banii degeaba !

  • Iulia P.
    acum 3 ani

    Servicii foarte bune raport pret calitate. Am fost cu telefonul meu Iphone Xs Max sa imi schimbe display-ul si in mai putin de 30 de minute a fost gata. Personal foarte amabil, calitate excelenta, preturi mici. Cu siguranta merita din toate punctele de vedere!

  • Diana P.
    acum 3 ani

    Promptitudine și profesionalism. Am fost plăcut surprinsa sa aflu ca telefonul poate fi reperat, în speță camera de pe spate, contrar celor spuse de reprezentanții service-ului Huawei, care mi-au relatat faptul ca nu au nici timp, nici piesa necesară. Recomand cu drag!

  • george T.
    acum 3 ani

    NU RECOMAND pentru inlocuire display telefon Oneplus 6T.

    PRO: destul de empatici

    CONTRA:
    – dus prima oara, stat acolo cca 2 ore, in timp ce ei ziceau ca va dura maxim 1 ora, dupa inlocuire se activa senzorul de perimetru de pe fata telefonului, practic pe intuneric/ noapte nu se putea debloca telefonul
    – dus a doua oara, asteptat cca 2 ore, dupa inlocuire camera fata se vede blurat, nu mai functioneaza deblocarea faciala, capac spate distrus
    – dus a treia oara, au inlocuit telefonul cu totul

  • Robert
    acum 3 ani

    Profesionisti, rapizi, preturile accesibile fata de alte gsm-uri. Am sunat la ei pentru un display de iphone 13, mi au comunicat pretul si timpul de solutionare. Am ajuns la ei, nu il aveau pe stoc, dar in aveau la celalalt magazin/depozit. Am apreciat foarte mult ca reprezentantul lor a plecat special sa ridice acea piesa ca sa finalizeze reparatia exact in aceeasi zi. In aprox 2 ore au finalizat si reparatia!
    Recomand!! Promptitudime si profesionalism!

Recenziile sunt închise.