Service Gsm Sector 3
Service Gsm Sector 3 este un atelier specializat în reparații de telefoane Apple, localizat în București. Echipa se concentrează pe înlocuirea ecranelor, oferind soluții rapide pentru diverse modele iPhone. Clienții apreciază profesionalismul și rapiditatea intervențiilor, reflectat într-un rating de 4.8 din 5 pe Google, bazat pe peste 1300 de recenzii. Atelierul oferă diagnosticare gratuită și folosește componente de calitate. Dacă ai nevoie de o reparație pentru iPhone-ul tău în Sectorul 3 din București, Service Gsm Sector 3 poate fi o opțiune bună. Poți afla detalii despre program și costuri sunând la numărul de telefon afișat.
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.336 de recenzii la „Service Gsm Sector 3”
Am inlocuit la Blue GSM un display pentru un telefon Samsung S21 Ultra. Totul s-a rezolvat pe loc, in maxim 90 de minute. Recomand cu placere acest service unde totul s-a desfasurat asa cum ma asteptam, adica foarte bine. Voi promova acest service in randul cunoscutilor mei, care vor avea nevoie de interventii la terminale GSM.
Tot ce pot spune despre echipa Blue Gsm, este faptul că dacă toți am fii la fel de prietenoși, amabili și serviabili ca ei, tot ce ține de prestări servicii și afaceri la noi, ar fi la cel mai înalt nivel.. De ce spun asta:am un Huawei Mate 10 pro căruia i-am spart display-ul și pt faptul că telefonul este vechi, la câte service-uri am sunat(inclusiv reprezentanță) nu aveau display pt acesta iar faptul că eram în timpul programului la servici și ieșeam din tură la orele 21:00 îmi îngreuna și mai tare căutarea unui service Gsm.După o căutare îndelungată pe Google, i-am găsit pe cei de la Blue, care pe lângă faptul că au găsit la unul dintre furnizorii lor display,m-au ajutat și cu,, criza de timp”în care ma aflam, venind să ridice telefonul și să-l ducă la service ba mai mult după toate astea, prețul total al serviciului respectiv, a fost mai mic decât găseam doar display-ul, la alte service-uri. Când am fost să ridic telefonul, pe lângă amabilitatea și profesionalismul lor, m-au servit și cu o cafea cât timp am așteptat montarea unei folii de protecție pe noul display. Nu doresc nimănui să aibă probleme cu telefonul, dar sper să ajungeți să cunoașteți așa oameni minunați ca cei de la Blue. Mulțumesc mult echipei Blue Gsm, vă doresc mult succes în continuare!
Mi au schimbat display pe iPhone 11 in aprox 1 ora jumatate. Pret 600- 10% ( oferta Google)= 540 lei. Telefonul merge bine: imagine ok, functie recunoastere faciala ok, imag camera fata ok. In plus, personalul amabil, spatiul curat si primitor.
Este o afacere de familie, cu un mediu prietenos și foarte respectos de lucru. Aceștia te întâmpină cu un zâmbet larg, apă rece și cafea.
La ei am reparat un display de p40 lite în aprox 40 minute, ⏲ (a ajutat și faptul că aveau deja piesa în magazin) la care am primit și o garantie de 3 luni, lucru la care chiar nu mă asteptam. Telefonul arată ca nou, ca și când nu ar fi pățit niciodată, nimic. Era spart de mine intenționat, era dăuna totală, însă aceștia, cu priceperea și măiestria lor, l-au făcut să arate ca și nou. 10/10.
Recomand fără ezitare serviciile acestui service GSM.
La ei poți trimite și din alte orașe, prin curier device-uri spre reparare sau alte servicii.
De altfel un magazin foarte curat și cu un design interior primitor și cald.
Va salut! Doresc sa împărtășesc cu voi întâmplarea mea. Am dat de băieții acestia pe net sa-mi schimb un display la un S22ultra, unde l-am găsit la un preț foarte bun si mi-a convenit ca schimbul l-au facut sambata, intrucat in cursul săptămânii timpul nu-mi permite. La 2 zile i-am pus o folie de sticla cu gel sa-l protejez. După aproape 2 luni display-ul a cedat și se pare ca din cauza acelei folii cu gel. Băieții mi-au schimbat în garanție display-ul cu toate ca se pare ca nu din cauza lor. Jos pălăria în fata lor!
Va recomand sa nu puneți folie de sticla cu gel la un display schimbat, întrucât riscul de a-l strica la loc, este foarte mare .
Pe data de 06.02.2023 am fost pentru a schimba sticla fata la un SAMSUNG Galaxy S21 Plus, am dorit ca acest lucru daca se poate sa se faca in aceeasi zi deoarece am nevoie de telefon.
Doamna de la receptie mi-a spus ca se poate dar va dura putin mai mult timp deoarece au foarte multe telefoane la reparat dar il pot lua la sfarsitul programului.
4 ore mai tarziu am primit apel ca telefonul meu este gata si ca il pot ridica.
Am verificat touch-ul si restul functiilor telefonului si merge totul ca inainte fara nici un defect.
Sticla de pe fata pare una de calitate, fara sa se reflecte lumina aiurea, iar camera de pe fata inca functioneaza cat si senzorul de amprenta care se afla sub ecran.
Per total un service bun, foarte interesant conceptul de a vedea in spate personalul care lucreaza la telefon (adica transparenta).
Niciodată nu am mers intr-un loc atat de minunat.
Am intalnit aici niste persoane pline de rabdare si niste adevărati profesionisti.
Au raspuns cu multa bunăvoința la toate intrebarile mele( care cu siguranță nu erau prea istete:))) )desi erau la final de program, dupa multe ore de munca, si poate nu aveau chef.
Cat am așteptat sa imi remedieze problema, mi s-a oferit si o cafea, mi-au dat drumul la televizor. Am și uitat ca venisem destul de supărată.
Ii recomand din toata inima.💯💯💯
Iti remediaza problemele la preturi foarte bune, nu urmaresc sa te fure la bani, iti dau alternative, iti explica.
Eu i-am gasit la o prima cautare pe Google si ma bucur ca mi-au iesit in cale.
Mare atentie caci la telefon se recomanda ca sunt service autorizat Apple dar cand ajungi acolo spun aelasi lucru care folosind ghilimele in aer. Am crezut ca sunt intr-un film prost. Puteti merge la ei pentru orice produs non Apple. Mi-au pus la loc ecranul original spart caci cel de la ei era fake. Doar service-urile autorizate au piese originale Apple. Mi-au returnat banii fara probleme.
PS: La telefon mi-au spus ca ma costa 800 de RON… dupa reparatie era de fapt 1800 RON. Cel mai bine ar fi sa cereti cotatii de pret in scris pe email si nu pe Whatsup ca nu suntem la Vaslui aici
Am avut de schimbat un display pt OnePlus8Pro – greu de gasit in tot Bucurestiul. Nu il aveau pe stoc, dar nu mi-au retinut telefonul pana le soseste (ca alte service-uri). M-au sunat imediat ce le-a sosit display-ul, mi-au dat detalii de cat dureaza reparatia si telefonul arata mai bine decat nou.
PS: Desi am dus o folie comandata de la OnePlus de pe site, mi-au spus ca este de proasta calitate si nu vor sa-m ipuna asa ceva pe telefon, drept urmare mi-au oferit ei una facuta de ei.
In plus toata echipa s-a comportat super frumos, si mi s-a raspuns la toate intrebarile.
Recomand cu incredere.
PS: Nu pot pune foto, ca este la display si am un singur telefon:)
PS2: Din pacate, cu display nou functional, dar pare ca au schimbat si camera si bateria (camera fotografiaza ff prost acum – fara contrast bun, culori diferite de cum fotografia inainte (sunt editor imagine si aceste lucruri pe langa faptul ca le pot compara cu aceleasi tip de fotografii facute din acelasi unghi dar diferentele sunt vizibile de oricine…) Iar bateria tinea o zi, acum daca tine jumate de zi. Fix de la o cazatura sa se strice bateria si aparatul foto sa piarda contrast, claritate si culori schimbate, hmmm…
Nu am cum sa dovedesc acest lucru, nu am timp de pierdut pe drumuri pana la service pt explicatii, nu cred in coincidente…
Take care!
Niște oameni cu totul speciali, orientati spre client. ….
Oare trebuie sa mai mentionez ca mi-au dat o estima de pret mai mica decat reprezentanta si mi-au reparat telefonul cat am baut o cafea. In loc de 2 zile cat îmi zicea reprezentanta. Si alte serviceuri, mai de cartier sau din centru, mai cu pretentii so scoruri pe masura!
Jos palaria! Mai rar asemenea nivel de profesionalism. Si cu preturi ok!
Recomamdat! Chiar highly reccomended!