Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dana B.
    acum 2 ani

    Click GSM aproape ca mi-a salvat viata, reparandu-mi/resoftandu-mi telefonul (un virus spy, se pare) in 60 de minute si pt o suma modica. La receptie amabilitate, ca de obicei, iar Catalin, acel wizzard de care aveam nevoie. Le multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Adrian T.
    acum 2 ani

    Foarte prompti cu livrarea si in primul rând pentru detaliile despre piesa adică model sau defectiunea de telefon tot ca sa nu se greșească piesa, foarte multumit recomand cu încredere bineinteles se face plata în avans a jumate din pretul piesei dar nu va faceti probleme o sa fiti contactat in urmatoarea zi foarte multumit o sa mai revin si cu alte comenzi nota 10

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Adrian , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre, ne asiguram sa nu facem greseli. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Bogdan T.
    acum 2 ani

    Promptitudine, seriozitate, calitate. Recomand.
    Cinci experiențe în doi ani.
    Service Smartphone calificativ 10 din 10.
    Tableta n-au reușit să o repare.
    Dar nu a reușit nimeni.
    Nu dau stele cu larghețe. N-am dat 5 ⭐ în țară în ultimii trei ani.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim, un Poco F2 Pro reparat! :))
  • Cristian M.
    acum 2 ani

    Pentru cine are nevoie de un service bun și de incredere, recomand cu mare drag, această minunată firma .
    Am un telefon Blackview 8800 și am avut o problemă la mufa de încărcare. Băieții de la aceasta firma l-au reparat într-un timp record și le mulțumesc din tot sufletul.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Cristian, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Pilgrim
    acum 2 ani

    Neincrezator la faza cu avansul initial, achitat pe incredere, fara macar o factura proforma, am cautat inainte dupa review-uri negative pe bing, yahoo, google…
    Trecand peste acest aspect, comanda a fost livrata prompt si in bune conditii.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Alin
    acum 2 ani

    Schimbat bateria la xiaomi mi10, prima n a fost originala si nu a fost buna, apoi am schimbat o cu una originala si am dat diferenta de bani, au si originale pe site doar ca n am vazut. Acum merge cum trebuie si bateria tine ok. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Madalin C.
    acum 2 ani

    Am fost la ei pentru a schimba o mufa de incarcare la un telefon, cel putin asta credeam eu ca este problema, au confirmat la telefon ca au in stoc si ca se poate schimba intr-o ora, am ajuns in locatie si spre surprinderea mea a fost nevoie doar de o curatare.
    Am scapat mai ieftin, ceea ce este de apreciat, puteau foarte bine sa imi schimbe mufa chiar daca nu era nevoie, si sa platesc mai mult(asa cum fac pe la unele service-uri, auto 🙂 in general ).
    In concluzie, sunt FOARTE MULTUMIT, am sa revin cu drag la ei, super baieti! Bravo!
    Multumesc.
    Spor!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre, daca nu trebuie schimbata "NU SCHIMBAM" . Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • abstract S.
    acum 2 ani

    Am avut de schimbat un display. Personal amabil si destul de prompt. Reparatia a durat o zi si acum sunt in teste sa vedem daca apar eventuale probleme. pana la aceasta ora nu am ce sa reprosez acestui service. recomand cu toata increderea

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! (inca Merge!! :)) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • S
    acum 2 ani

    Service-ul GSM este foarte bun! Au resit sa identifice problema telefonului cu informatii initiale minime. Ei incarca sa rezolve problema la nivel de pisa astfel incat sa salveze telefonul inainte de a propune schimbarea a bucati mari din telefon, cum fac alte service-uri care nici nu se sinchisesc sa faca interventii pe placa de baza.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Cezar S.
    acum 2 ani

    O experienta neplacuta in care am incercat sa iau in zadar legatura cu ei. Dupa ceva timp au anulat comanda pe motiv ca nu se afla produsul in stoc, desi pe site se putea comanda in continuare, oferindu-mi un voucer de 50 lei la urmatoarea comanda. Am achizitionat alt telefon mai slab ca perfomante la aproape acelasi pret cu cel care nu a ajuns.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua Cezar, Noi nu vindem telefone online! Noi suntem service-ul GSM care va reparat Telefonul Huawei P30 Lite cu schimbare de Display si Capac. Din pacate nu putem lua o masura in legatura cu nemultumirea dvs, multumim.

Recenziile sunt închise.