Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan
    acum 2 ani

    Mi-am dus si eu aici telefonul la reparat. Avem un ecran spart si bateria nu mai putea fi alimentata dupa ce s-a descarcat complet. Mi-au fost inlocuite ambele componente si sunt multumit de rezultat. Am primit si o garantie de 3 luni.

  • Alina N.
    acum 2 ani

    Am avut nevoie de o carcasa noua pentru One Plus 7Pro. Băieții de la Click GSM m-au ajutat sa găsim varianta cea mai buna. Carcasa a fost livrata în 2zile iar timpul pt schimbarea acesteia a fost de 1h.
    Recomand cu încredere!!!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Vladut P.
    acum 2 ani

    Am schimbat bateria unui iPad air 2. Băieții au fost foarte amabili si profi. Mi au oferit toate informațiile necesare. Piesa era pe stoc si iPad ul a fost gata in câteva ore.
    Am primit garanție 3 luni.
    Am fost foarte mulțumit.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Tuinete A.
    acum 2 ani

    Am trimis telefonul la ei pentru schimbarea modului de încărcare. La telefon, atunci când am sunat sa întreb daca piesa este pe stoc sau in cat timp ajunge, mi s-a spus ca ar putea totuși sa curețe portul de încărcare, nu este nevoie sa fie schimbat tot modulul. Am apreciat faptul ca mi s-a spus asta, mi-au dat impresia că nu-s pusi numai pe făcut profit, se gândesc și la clienți. Faptul ca încărcătorul se misca in mufa de încărcare m-a făcut sa aleg totusi varianta înlocuirii cu totul a modului. Au trecut 2 luni, n-am avut probleme si cel mai probabil in viitor o sa apelez iar la ei.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Antonel, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Ionut L.
    acum 2 ani

    Am reparat un Lenovo P2 folie + baterie. Totul a fost făcut ireproșabil. Preturile sunt foarte ok. Am fost incantat sa primesc înapoi telefonul care acum funcționează ca nou. Decomand din toată inima. Va mulțumesc pentru tot. Doar la voi o sa mai apelez data viitoare. P.S Am așteptat cateva luni sa vad daca bateria își face treabă, și chiar daca e aftermarket, rezita cu brio 3-4 zile la o încărcare și utilizare obișnuită. Brici!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Matei-Sorin A.
    acum 2 ani

    Am gasit acest service in cautarea unei piese de schimb pentru un Google Pixel 7. Pe langa faptul ca a fost printre singurele service-uri cu piesa respectiva, telefonul a fost investigat gratuit, mi-au fost explicate si demonstrate problemele cauzate de defectiune, precum si riscurile reparatiei. Parea ca problema era camera wide spate, dar s-a dovedit a fi doar sticla camerei. Piesa a venit a doua zi, iar notificarea prin SMS a fost prompta.
    Toate reparatiile ce pot fi efectuate de service sunt afisate pe site cu pretul piesei si al montajului, foarte util pentru cautarea unei piese anume.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Axente, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • liviu686
    acum 2 ani

    O firma de nota 10+
    Mi-au reparat telefonul la un pret derizoriu fata de cat ar fi costat sa cumpar unul nou.
    M-au castigat ca client fidel si in caz ca o sa mai am nevoie sa imi repar vre-un telefon, o sa apelez cu incredere la ei.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Alberto M.
    acum 2 ani

    Firmă Serioasă!
    Am schimbat bateria la un iPhone 13 și totul a decurs perfect, telefonul arată exact cum a fost predat fără probleme estetice.. bateria nouă.. chiar dacă nu este originală este o piesă foarte bună.. și am observat asta din prima zii de folosire.. telefonul se descarcă mult mai greu și rezistă mai mult..

    Plus, din greșeală în timpul reparației.. Folia de protecție a cedat.. sau oferit să imi dea folie nouă de calitate la 50% din preț-ul inițial.

    Revin luna viitoare pentru schimbarea bateriei la ceas, mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Alberto, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Mircea I.
    acum 2 ani

    Dau 5 stelute pentru ca s-au tinut de cuvant si au livrat in timpul estimat. Singurul lucru mai „ciudatel” a fost cand am plasat comanda de pe mobil, siteul aratand cam ciudat pe telefon (sau poate a fost telefonul meu de vina…cine stie?). Altfel, pana si siteul a fost intuitiv si mi-a „sugerat” exact ce cautam.
    De imbunatatit: as fi vrut sa primesc un mail de confirmare de indata ce am lansat comanda. Asa, chiar si dupa doua zile ma intrebam pe ce site am comandata piesa pentru telefon.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Radu O.
    acum 2 ani

    Pixel 7 – schimbat display. Foarte profi baietii. Am avut ghinion sa sparg al doilea display. La ei am gasit cel mai bun pret, si desi piesa nu era stoc, in 2 zile telefonul a fost reparat.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.

Recenziile sunt închise.