Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bogdan G.
    acum 2 ani

    Servicii foarte bune. Personal comunicativ și prompt. Mi-au schimbat bateria la un telefon Samsung S20 și a fost o experiență chiar mai bună decât la service-ul oficial. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Bogdan, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Alin V.
    acum 2 ani

    Am comandat o camera xiaomi 11t identica cu cea originala funcționează perfect. Sunt foarte mulțumit și am primit foarte repede comanda. Recomand cu ce-a mai mare încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Alin, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre . Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Nedelcu M.
    acum 2 ani

    Am schimbat bateria unui iPad si totul a mers perfect . 4 zile lucratoare cu tot cu livrare prin curier. Ramane de vazut calitatea bateriei in timp.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • constantin H.
    acum 2 ani

    Am trimis telefonul, un Alcatel 3L cu display-ul spart, am fost contactat de un reprezentant de al firmei să-mi explice varianta de reparație, și au fost foarte prompți! Felicitări și respect maxim pentru ei!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Constantin, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Bujita S.
    acum 2 ani

    Recomand cu încredere. Produsul comandat este de calitate , a ajuns repede am reușit sa îl montez chiar singura datorita video-ului din descriere. Recomand chiar au produse originale și de calitate

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Jako Z.
    acum 2 ani

    Multumit de comanda facuta si cu ce am primit,desi in descriere poza arata altfel produsul,am primit in schimb una originala marca Motorola acumulator in cazul meu.A ajuns bine impachetat si in timp scurt .Recomand .Am sa revin si cu alte ocazii cu incredere.Multumesc

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Jako, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul nostru Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Adrian M.
    acum 2 ani

    Am trimis in service un laptop Surface Book2.
    Foarte multumit! Constatare rapida, solutia de resuscitare, tarif foarte ok.
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Adrian, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Daria R.
    acum 2 ani

    După ce am fost la un service autorizat Samsung și mi s-a comunicat ca e necesar sa schimbe placa de baza a telefonului, cei de la Click GSM au reușit sa rezolve problema (telefonul nu încarca) prin schimbarea unei componente de 160 RON. A doua zi am ridicat telefonul de pe care scriu recenzia.
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Petrut C.
    acum 2 ani

    Am apelat de doua ori la ei in decurs de trei luni, din pdv ul mai eu fost extrem de profesioniști, in primul rand că și atitudine care a fost la superlativ (ți-o doresti la orice comerciant sau prestator de servicii) și ulterior că profesionist tehnic.. ar fi mult de descris, de am scris scurt și cuprinzator!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua , Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciile noastre, client fidel 🥰 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs
  • Marius I.
    acum 2 ani

    Sunt o echipa profesionista, deschisi si amabili. De cativa ani doar aici imi rezolv problemele aparute in functionarea telefoanelor – schimbat baterie, schimbat display, inlocuit carcase etc.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Marius, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciile noastre, client fidel 🥰 Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs

Recenziile sunt închise.