Quick GSM
ClickGSM – Service GSM și piese pentru dispozitivul tău. Servicii profesionale pentru dispozitive mobile, reparații rapide și o gamă largă de piese și accesorii pentru telefoane, tablete și laptopuri. Repară dispozitive Apple. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.262 de recenzii la „Quick GSM”
F operativi! Am schimbat display iphone se, m au ajutat cu detalii si alegerea tipului de display potrivit, iar montajul a durat 30 min max. Factura, garantie, totul ok. Reviwul l am scris la 1 sapt, ca sa ma asigur ca fuctioneaza ok. Singura observatie e ca imi pare ca orice atingere pe eran face click. Multumesc de ajutor!
nota 10
si pentru faptul ca s au bagat sa repare un telefon destul de rar si putin popular cu o problema mecanica particulara. Desi stiam de la inceput ca o sa vin la ei am mai intrrebat si la altii care mi au iesit in drum…din pura curiozitate pentru ca oricum nu aveam incredere…. si am receptionat reactii ridicole gen…nu stiu ce e asta…nu facem asa ceva…bla bla. Baietii au zis de la inceput sa il aduc sa il desfaca sa vada ce e stricat in el..a doua zi au venit si cu solutia. Reparatia a durat aprox o sapt pentru ca piesa schimbata e o raritate. Multumesc pentru calitatea reparatiei. Recomand 100%
Am venit cu telefonul meu Iphone 15 pro max avand capacul spate spart. Mi l au schimbat in doua zile, incredibil de repede. Arata impecabil. Baietii sunt foarte seriosi si profesionisti. Recomand cu incredere. Va multumesc
Sunt oameni seriosi, recomand! Si buni profesionisti , nu numai ca au schimbat rapid ecranul spart al telefonului, dar si-au facut timp si m-au si ajutat cu niste setari la care nu ma pricepeam.
Ca si companie sunt ok au fost promti au testat pordusul de la producator inainte sa il distribuie (adica au fost atenti daca produsul primit este ceea ce am comandat) in rest as fi vrea ca pe viitor sa aiba optiunea de livrare la servicii precum fanbox sau esybox si altele de genul.
Extrordinara experienta. Comparativ cu vizita pe care am avut o la service ul autorizat Samsung din Cotroceni unde mi s a cerut pentru o reparație a unui telefon Samsung s21 ultra 6000 RON și mi s-au prezentat defectele telefonului
contra sumei de 80 de lei(defecte care care erau false in proportie de 90% display ars, blaca de baza arsa..etc) acești băieți au reparat telefonul in doar cateva zile cu doar 350 RON inlocuindu-mi doar mufa de incarcare si banda de legatura a acesteia cu placa de baza. Recomand!
Evaluarea este pentru schimbul unei sticle pt apple watch. Dupa schimbare, daca ecranul era stins, negru se observau mici valuri ale materialului. La touch mergea bine. Mergea …pt ca l-am scapat si imediat s-a si spart…din nou. Poate si calitatea sticlei poate a influentat…Nu merita sa platiti 500 lei.
O experienta plăcută! Promptitudine și seriozitate! Cum am plasat comanda pt reparatie a doua zi am și fost sunata, curierul trimis la mine pt ridicare iar în 2 zile, după cum au promis, a și venit telefonul care arata ca nou. Sper sa nu mai am nevoie dar în caz de Doamne ferește cu siguranță tot la ei apelez.
Huawei p30 lite inlocuire display spart, preț 269 lei
-am comandat online displayul (am sunat sa confirm si telefonic)
-a doua zi a ajuns displayul
-a treia zi m am dus personal sa l las
-la fix 2 ore am ridicat telefonul
-mi au recomandat sa țin prins cu elasticele minimum 3 ore (eu am ținut fixat pana a doua zi)
Mulțumesc băieților!
PS înainte să ajung la ei, am mai fost la câteva service uri, prețul era între 300-500 lei, durată reparație aproximativ 24h.
Acum că am văzut si recenziile bune, sper din suflet că alegerea a fost cea mai bună. În cazul în care vom mai avea nevoie de reparații, cu siguranță vom apela tot la ei!
Atitudinea personalului este lipsita de profesionalism. Inainte sa platesc, am verificat display-ul pe care l-au schimbat si aparent a fost un gest deranjant pentru ei. Mi-au oferit o lupa si au mentionat ca au nota 4.8 din 1400 recenzii, nota care li s-a urcat la cap. Nu e logic sa verific un produs inainte sa platesc? Lipsa de respect fata de clienti, atitudine de piata. N-o sa revin, nu recomand.
L.E. Acasa am observat o problema cu camera frontala, atasez o poza mai jos. Probabil a ajuns o parte din adeziv peste camera iar pozele ies foarte neclare. Vina mea ca nu am acceptat lupa pentru o verificare mai atenta.