Quick GSM
ClickGSM – Service GSM și piese pentru dispozitivul tău. Servicii profesionale pentru dispozitive mobile, reparații rapide și o gamă largă de piese și accesorii pentru telefoane, tablete și laptopuri. Repară dispozitive Apple. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
2.262 de recenzii la „Quick GSM”
Am dus la reparat un Ipad Mini 4 pt schimbarea bateriei. Mi-a fost predata tableta “reparata” cu bateria descarcata complet, fara posibilitatea de a o verifica. Dupa ce am incarcat-o cateva zile mai tarziu, am constatat ca touch ul nu functiona. Am dus-o inapoi si au reparat si touch ul destul de prompt, in aceeasi zi chiar, tableta functioneaza acum fara alte probleme. Pare ca se pricep la ce fac, sunt doar neatenti poate.
Factorul uman are in schimb de suferit maxim, sunt mega sictiriti, cu greu deschid gura sa scoata 3 cuvinte, cred ca i-am si deranjat din pauza de tigara, experienta este complet dezagreabila. Cu siguranta nu voi reveni.
Am fost sa-mi schimb display-ul pentru un iPhone 13 Mini, inainte de asta am vorbit pe WhatsApp cu unul dintre angajati, am cerut o varianta de mijloc si dupa am mers la ei.
Ajuns acolo am vorbit cu baiatul de la casa, care i-a transmis altui baiat dintr-o camera alaturata de ce am venit si i-a mentionat doar pretul displayului, a trebuit sa il corectez eu si sa mentionez ca ala era pretul cu tot cu montaj (zic toate astea ca sa intelegeti ca nu prea parea ca ii intereseaza).
Mi s-a zis ca o sa fie gata intr-o zi lucratoare si ca o sa primesc mesaj pe telefon cand e gata. Dupa 2 zile am dat eu mesaj sa intreb cand e gata, si mi s-a zis ca abia azi ajunge piesa si ca e gata curand.
Ok, nu ma plang prea tare de asta, inteleg ca uneori dureaza mai mult decat te astepti.
Am fost sa ridic telefonul, care arata ok, culorile sunt mai proaste (dar fiind aftermarket display-ul inteleg si asta), touch-ul e bun, cu exceptia marginilor stanga & dreapta de sus, trebuie sa apesi de cateva ori ca sa ia comanda, ok nici asta prea deranjant.
Ce m-a deranjat a fost atitudinea dezinteresata, si faptul ca nu am de unde sa stiu daca acel display pe care l-am cerut chiar a fost pus, sau a fost pusa o varianta mai proasta, de ce zic asta? Pentru ca asa cum am zis, atunci cand am fost cu telefonul si le-am aratat ce vreau baiatul care probabil s-a ocupat de display nici nu s-a uitat, doar a auzit de la baiatul de la casa pretul (ok poate asta era singurul display la acel pret).
Nu vreau sa zic ca am fost pacalit, si pe site-ul lor scrie ca mai bine este sa mergi la un service autorizat, eu m-am cam grabit am vazut ca recenziile sunt bune si am zis sa merg aici.
Probabil ca la un service autorizat era si pretul mai mare, si atunci tot acolo ajungeam (fie ca alegeam aici display original, fie acolo).
Mai pe scurt, serviciul a fost ok avand in vedere circumstantele, dar atitudinea si lipsa de comunicare duc la 3 stele.
Din pacate nu as mai reveni, si nici nu as recomanda altcuiva, poate doar daca mergi cu o tableta ceva sau daca schimbi bateria.
Edit: Multumesc pentru raspuns, pentru ca ati rezolvat problema si pentru ca ati pastrat acelasi pret, chiar daca nu mi s-ar fi parut ok sa suport eu faptul ca produsul comandat initial a fost o chinezarie, aici poate ca ar trebui sa tina de relatiile dumneavoastra cu furnizorii, dar nu vreau sa-mi dau prea mult cu parerea.
Mult succes!
Multumit de servicii. Am venit cu un ceas Fitbit Versa 2 la care trebuia sa schimb display si baterie. Domnul tehnician mi-a oferit informatii gratuite despre disponibilitatea pieselor. Am revenit cu piesele cumpărate de mine si mi le-a schimbat in mai puțin de 24 de ore
Super rapizi și amabili și operativi.
Nici nu mai speram ca device-ul meu să poată fi reparat. Cu 100 de lei am salvat 1000+ cât m-ar fi costat un nou smartwatch.
Jos pălăria!
Recomand din toată inima!
Click GSM – The Best !!!
Recomand, Profesionali 100%
Am avut nevoie de un acumulator original(dacă aveam noroc) pentru un OnePlus 7T Pro si ceva mai rar/vechi un Blackberry Z30. Nu le mai găseam in tara niciunde disponibile. Baietii au rezolvat problema in urma unei discutii telefonice foarte profesional și rapid.
Am primit ambele baterii intr-un termen de livrare foarte,foarte bun. Cea de OP e originală, cea de Blackberry ma bucur ca am mai gasit-o(sub orice formă).
Mulțumesc mult domnilor !
Super profesionist
Super profesionist
Super tareee!
Super profesionist