Quick GSM

Se încarcă...

2.262 de recenzii la „Quick GSM”

Excelent
4.8
2.262 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alex D.
    acum 2 ani

    Am dus la reparat un Ipad Mini 4 pt schimbarea bateriei. Mi-a fost predata tableta “reparata” cu bateria descarcata complet, fara posibilitatea de a o verifica. Dupa ce am incarcat-o cateva zile mai tarziu, am constatat ca touch ul nu functiona. Am dus-o inapoi si au reparat si touch ul destul de prompt, in aceeasi zi chiar, tableta functioneaza acum fara alte probleme. Pare ca se pricep la ce fac, sunt doar neatenti poate.
    Factorul uman are in schimb de suferit maxim, sunt mega sictiriti, cu greu deschid gura sa scoata 3 cuvinte, cred ca i-am si deranjat din pauza de tigara, experienta este complet dezagreabila. Cu siguranta nu voi reveni.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Tableta a fost reparata, cat mai repede posibil, s-a testat conform, dar codul de acces nu permite testarea completa, (o erroare de asamblare). Din pacate toti lucram cu oameni, erroare face parte din fiinta noastra, altfel nu avem de unde invata. Invatam mereu si incercam sa rectificam greselile, va multumim. 08.01.2024 Edit: PIESA DEFECTA si conform Garantiei s-a schimbat fara COSTURII
  • Alex M.
    acum 2 ani

    Am fost sa-mi schimb display-ul pentru un iPhone 13 Mini, inainte de asta am vorbit pe WhatsApp cu unul dintre angajati, am cerut o varianta de mijloc si dupa am mers la ei.

    Ajuns acolo am vorbit cu baiatul de la casa, care i-a transmis altui baiat dintr-o camera alaturata de ce am venit si i-a mentionat doar pretul displayului, a trebuit sa il corectez eu si sa mentionez ca ala era pretul cu tot cu montaj (zic toate astea ca sa intelegeti ca nu prea parea ca ii intereseaza).

    Mi s-a zis ca o sa fie gata intr-o zi lucratoare si ca o sa primesc mesaj pe telefon cand e gata. Dupa 2 zile am dat eu mesaj sa intreb cand e gata, si mi s-a zis ca abia azi ajunge piesa si ca e gata curand.

    Ok, nu ma plang prea tare de asta, inteleg ca uneori dureaza mai mult decat te astepti.
    Am fost sa ridic telefonul, care arata ok, culorile sunt mai proaste (dar fiind aftermarket display-ul inteleg si asta), touch-ul e bun, cu exceptia marginilor stanga & dreapta de sus, trebuie sa apesi de cateva ori ca sa ia comanda, ok nici asta prea deranjant.

    Ce m-a deranjat a fost atitudinea dezinteresata, si faptul ca nu am de unde sa stiu daca acel display pe care l-am cerut chiar a fost pus, sau a fost pusa o varianta mai proasta, de ce zic asta? Pentru ca asa cum am zis, atunci cand am fost cu telefonul si le-am aratat ce vreau baiatul care probabil s-a ocupat de display nici nu s-a uitat, doar a auzit de la baiatul de la casa pretul (ok poate asta era singurul display la acel pret).

    Nu vreau sa zic ca am fost pacalit, si pe site-ul lor scrie ca mai bine este sa mergi la un service autorizat, eu m-am cam grabit am vazut ca recenziile sunt bune si am zis sa merg aici.
    Probabil ca la un service autorizat era si pretul mai mare, si atunci tot acolo ajungeam (fie ca alegeam aici display original, fie acolo).

    Mai pe scurt, serviciul a fost ok avand in vedere circumstantele, dar atitudinea si lipsa de comunicare duc la 3 stele.
    Din pacate nu as mai reveni, si nici nu as recomanda altcuiva, poate doar daca mergi cu o tableta ceva sau daca schimbi bateria.

    Edit: Multumesc pentru raspuns, pentru ca ati rezolvat problema si pentru ca ati pastrat acelasi pret, chiar daca nu mi s-ar fi parut ok sa suport eu faptul ca produsul comandat initial a fost o chinezarie, aici poate ca ar trebui sa tina de relatiile dumneavoastra cu furnizorii, dar nu vreau sa-mi dau prea mult cu parerea.
    Mult succes!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua Alex, Nu este nici un dezinteres, pretul este pe site, nu inventam, posibil ti s-a oferit pentru alta varianta de display la predare. "DURATA" aici este problema am comandat ce am vorbit si am primit o chinezerie ordinara care nu era nici OLED (ti-am trimis pe whatsapp), de aceia nu am suna (greseala noastra ca nu te-am anuntat), am rezolvat debia a doua zi cu unul OLED dupa cum am promis, desi am avut alt cost am montat ce am promis, sa ne tinem de cuvant, noi vrem sa facem ce promitem si sa fie clientul fericit, din pacate partea cu comunicare e destul de complicata cand esti concentrat pe reparatii. Aceasta este o recenzie din care vom invata ceva, multumim
  • Marius-Constantin B.
    acum 2 ani

    Multumit de servicii. Am venit cu un ceas Fitbit Versa 2 la care trebuia sa schimb display si baterie. Domnul tehnician mi-a oferit informatii gratuite despre disponibilitatea pieselor. Am revenit cu piesele cumpărate de mine si mi le-a schimbat in mai puțin de 24 de ore

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Marius, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut serviciul nostru! Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Adrian C.
    acum 2 ani

    Super rapizi și amabili și operativi.
    Nici nu mai speram ca device-ul meu să poată fi reparat. Cu 100 de lei am salvat 1000+ cât m-ar fi costat un nou smartwatch.
    Jos pălăria!
    Recomand din toată inima!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Adrian, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de schimbare buton pornire Gear S3 Frontier Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs👍.
  • Cătălinu C.
    acum 2 ani

    Click GSM – The Best !!!
    Recomand, Profesionali 100%

    Am avut nevoie de un acumulator original(dacă aveam noroc) pentru un OnePlus 7T Pro si ceva mai rar/vechi un Blackberry Z30. Nu le mai găseam in tara niciunde disponibile. Baietii au rezolvat problema in urma unei discutii telefonice foarte profesional și rapid.
    Am primit ambele baterii intr-un termen de livrare foarte,foarte bun. Cea de OP e originală, cea de Blackberry ma bucur ca am mai gasit-o(sub orice formă).
    Mulțumesc mult domnilor !

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Catalin, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru faptul că ați ales serviciile noastre. Ne bucurăm să știm că ați fost mulțumit de serviciul nostru și de experiența avută cu echipa noastră. Aprecierile și feedback-ul clienților noștri sunt foarte importante pentru noi, deoarece ne ajută să îmbunătățim continuu serviciile și să oferim o experiență cât mai plăcută clienților noștri. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom fi bucuroși să vă ajutăm în orice altă problemă legată de telefoanele mobile. Vă mulțumim din nou pentru recenzia pozitivă și vă dorim o zi plăcută!
  • Theo V.
    acum 3 ani

    Super profesionist

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Catalin S.
    acum 3 ani

    Super profesionist

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: După acest nume nu va putem identifica corect. Puține detalii ar ajuta alți cititori. Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • Ionut B.
    acum 3 ani

    Super tareee!

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua Ionut Vă mulțumim pentru timpul acordat și pentru recenzia pozitivă pe care ne-ați lăsat-o! Apreciem toate feedback-urile clienților și suntem foarte fericiți că v-a plăcut: -serviciul de Capac Blackbery KeyOne (prin curier in 3 zile) Daca va mai fi nevoie de ceva suntem la dispoziția dvs.
  • carmen M.
    acum 3 ani

    Super profesionist

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Vă mulțumim foarte mult pentru recenzia pozitivă și pentru timpul acordat pentru a o lăsa. Apreciem feedback-ul tuturor clienților noștri și suntem bucuroși să știm că ați fost mulțumit de serviciile noastre. Cu toate acestea, am observat că nu am reușit să vă identificăm după numele lăsat în recenzie. Ar fi util să ne furnizați câteva detalii suplimentare, astfel încât să putem lua în considerare feedback-ul dvs. în mod corespunzător și să îmbunătățim serviciile noastre în consecință. Suntem întotdeauna la dispoziția dvs. și vom face tot posibilul pentru a satisface nevoile dvs. în orice altă problemă legată de serviciile noastre. Încă o dată, vă mulțumim pentru recenzia pozitivă și pentru timpul acordat. Așteptăm cu nerăbdare să vă auzim din nou. Cu respect, Echipa noastră.

Recenziile sunt închise.