MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Stefan S.
    acum 2 ani

    Acum am comandat dar sunt sigur că nu va fii nicio problema!
    Sper sa vina cu sănătatea bateriei 100%

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai asteptam pe la noi 🫶 …
  • GeoValy M.
    acum 2 ani

    Am cumparat un smartwatch second hand. Baiatul de la MP Store a fost super de treaba, a avut rabdare cu mine si a clarificat orice nelamurire am avut. Multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Francesca B.
    acum 2 ani

    Am cumpărat un iPhone 8 negru sunt foarte mulțumit de el mi-a venit cu sănătatea 100 arată de condiția a nicio zgârietură nu are sau pe margine o sa mai cumpăr de la voi

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Georgiana A.
    acum 2 ani

    Am rezervat un telefon, primesc mail-ul de confirmare, ajung in 20 de minute in magazin si surpriza nu e pe stoc. La ce au mai trimis mail de confirmare daca nu il au, doar asa sa ma puna pe drumuri. Rusine.

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rau ca nu ati avut o experienta placuta 🙁 Mail-ul pe care l-ati primit este trimis automat in momentul cand plasati comanda. Este un mail de confirmare a comenzii nu al produsului. Ulterior colegii nostri contacteaza clientii in vederea confirmarii produsului pe stoc. In cazul de fata, colegii nu au avut timp sa confirme cu dvs disponibilitatea produsului. O zi minunata 🙂
  • Andrei M.
    acum 2 ani

    Nu recomand acest magazin e plin de incompetenți habar nu au uni de alti garanția nu acoperă mai nimic multă vrajeala și prostie nu cumpărați produsele fiind folosite deja la garanție daca aveti probleme nu se schimba pe motiv d3 ca este folosit
    Are garanție 24 luni pe certificat ulterior au zis ca sunt decât 6 luni și ca au bifat greșit

  • dany V.
    acum 2 ani

    Am cumpărat de la acest magazin situat la etajul 1 al Mall ului Park Lake, un Samsung galaxy s22 ultra. Am avut probleme cu el, și după 4 zile am mers din nou la magazin, și băieții mi l-au înlocuit, după o verificare logica, cu un alt produs de același fel, care nu are nici o problema. Recomand magazinul.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Succes M.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit, a venit comanda în 2 zile lucrătoare, împachetat corespunzător am comandat un Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm la pretul 598 lei second hand categoria b, adica cu urme normale de utilizare la Mp pe site și este corespunzător încadrat în categorie, ceasul arată bine, urme normale de utilizare, am citit numeroase recenzii proaste dar am zis să încerc, nu regret că am luat de la ei, am primit ceasul și cablul de încărcare plus un cap încărcător original Samsung, în pachetul original nu vine, mă declar mulțumit, prețul nou pe această culoare este cu vre o 300-400 lei mai mult și a meritat că l am luat la prețul acesta.
    UPDATE: Am descoperit ca are urme de burn pe ecran, sa zicem ca e în categoria utilizare normala dar parcă trebuia specificat, desigur dacă era specificat nu îl mai cumpăra nimeni, cam aiurea pentru mine dar asta e viața🫤.

  • Tudor M.
    acum 2 ani

    Oamenii sunt neserioși, nu au
    putut sa îmi facă un retur.Ceasul
    a venit cu o alta curea fata de
    cea precizata, cureaua si
    încărcător-ul nu erau originale

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, nu reusim sa identificam nicio comanda pe numele dvs. Daca ati comandat de la noi va rugam sa ne ajutati cu numarul comenzii. Zi frumoasa 🙂
  • postolache B.
    acum 2 ani

    Prețul afișat este diferit fata de cel de la casă….altfel personalul drăguț in a da explicații.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Preturile sunt verificate si actualizate zilnic. Totusi exista situatii cand nu a permis timpul sau colegii erau deja angajati in procesul de verificare a preturilor. Ne pare rau pentru situatia creata si ne dorim sa nu fie afectata parerea dvs despre noi 🙂
  • Filip J.
    acum 2 ani

    Neserioși, discut cu ei ca vreau sa fie telefonul silver cu butoane albe ei îmi trimit dark silver cu butoane negre . Și ca să îl schimbe sa îl trimit la ei și după îmi trimit altul.nu recomand la nimeni sunt alte site-uri mai ieftine.

    Răspunsul proprietarului
    Ne pare rau de eroarea produsa, fiind totusi o perioada putin mai aglomerata se mai pot strecura mici greșeli. O zi frumoasa 🙂

Recenziile sunt închise.