MP
Specialiști în vânzarea de telefoane mobile, tablete și accesorii. Serviciu autorizat, cu garanție și post-garanție pentru telefoanele mobile. Cumpărare de telefoane mobile. O combinație excepțională de servicii pentru a obține prețuri unice pentru dispozitive noi
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
734 de recenzii la „MP”
Acum am comandat dar sunt sigur că nu va fii nicio problema!
Sper sa vina cu sănătatea bateriei 100%
Am cumparat un smartwatch second hand. Baiatul de la MP Store a fost super de treaba, a avut rabdare cu mine si a clarificat orice nelamurire am avut. Multumesc.
Am cumpărat un iPhone 8 negru sunt foarte mulțumit de el mi-a venit cu sănătatea 100 arată de condiția a nicio zgârietură nu are sau pe margine o sa mai cumpăr de la voi
Am rezervat un telefon, primesc mail-ul de confirmare, ajung in 20 de minute in magazin si surpriza nu e pe stoc. La ce au mai trimis mail de confirmare daca nu il au, doar asa sa ma puna pe drumuri. Rusine.
Nu recomand acest magazin e plin de incompetenți habar nu au uni de alti garanția nu acoperă mai nimic multă vrajeala și prostie nu cumpărați produsele fiind folosite deja la garanție daca aveti probleme nu se schimba pe motiv d3 ca este folosit
Are garanție 24 luni pe certificat ulterior au zis ca sunt decât 6 luni și ca au bifat greșit
Am cumpărat de la acest magazin situat la etajul 1 al Mall ului Park Lake, un Samsung galaxy s22 ultra. Am avut probleme cu el, și după 4 zile am mers din nou la magazin, și băieții mi l-au înlocuit, după o verificare logica, cu un alt produs de același fel, care nu are nici o problema. Recomand magazinul.
Foarte mulțumit, a venit comanda în 2 zile lucrătoare, împachetat corespunzător am comandat un Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm la pretul 598 lei second hand categoria b, adica cu urme normale de utilizare la Mp pe site și este corespunzător încadrat în categorie, ceasul arată bine, urme normale de utilizare, am citit numeroase recenzii proaste dar am zis să încerc, nu regret că am luat de la ei, am primit ceasul și cablul de încărcare plus un cap încărcător original Samsung, în pachetul original nu vine, mă declar mulțumit, prețul nou pe această culoare este cu vre o 300-400 lei mai mult și a meritat că l am luat la prețul acesta.
UPDATE: Am descoperit ca are urme de burn pe ecran, sa zicem ca e în categoria utilizare normala dar parcă trebuia specificat, desigur dacă era specificat nu îl mai cumpăra nimeni, cam aiurea pentru mine dar asta e viața🫤.
Oamenii sunt neserioși, nu au
putut sa îmi facă un retur.Ceasul
a venit cu o alta curea fata de
cea precizata, cureaua si
încărcător-ul nu erau originale
Prețul afișat este diferit fata de cel de la casă….altfel personalul drăguț in a da explicații.
Neserioși, discut cu ei ca vreau sa fie telefonul silver cu butoane albe ei îmi trimit dark silver cu butoane negre . Și ca să îl schimbe sa îl trimit la ei și după îmi trimit altul.nu recomand la nimeni sunt alte site-uri mai ieftine.