MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Lucian N.
    acum 2 ani

    Fiarte mulțumit
    Cumpărat un Apple IPhone 14 pro ieri
    Am rezervat pe site m am dus in magazin. Sunt serioși.
    Va mulțumesc !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • tania P.
    acum 2 ani

    Angajatii sunt foarte profesionisti si amabili, iar magazinul arata foarte bine. Recomand 100%! Felicitari!

  • Geanina S.
    acum 2 ani

    Produse 0 asistenta 0 ,mi-ați trimis telefon cu difuzoarele infundate si imi spuneți ca nu știți despre ce e vorba ??? Rușine să vă fie

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ne pare rau ca produsul nu este pe masura asteptarilor dvs. Produsele noastre sunt atent verificate inainte de expediere insa nu este exclus sa se fi strecurat o greseala. Puteti face returul produsului fara nici-o problema. Zi frumoasa 🙂
  • Elena A.
    acum 2 ani

    Multumesc mult.Personalul este foarte prompt si dragut.Un magazin bun de unde si sa alegi!. Bravo echipei! Nota 10.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Va multumim foarte mult pentru suportul dumneavoastra. Va asteptam cu mare drag din nou in magazinul nostru. Va dorim o zi minunata!
  • Taranu A.
    acum 2 ani

    Comanda plasata Duminică,iar livrarea a fost facuta miercuri!
    Destul de ok dispeceratul si telefonul impecabil! Pretul de achiziție a fost 1694lei!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Valeriu M.
    acum 2 ani

    Telefoanele au gradele de uzură conforme cu aspectul lor real, iar prețurile practicate, pentru produse similare, sunt mai mici decât pe alte site-uri.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Bujoaica B.
    acum 2 ani

    Personal amabil. Găsești orice dorești…🤷‍♂️ …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Emil S.
    acum 2 ani

    Am fost impresionat de amabilitatea baietilor ce m-au ajutat in alegerea si setarea telefonului cumparat . As vrea sa mai gasesc asemenea servicii 👍🤙 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Mihai-Andrei C.
    acum 2 ani

    Am gasit cel mai bun pret posibil pentru un macbook pro 2019, staff-ul super prietenos si de ajutor. Daca mai vreau vreun produs it sau mobil aici vin!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua. Ne bucuram enorm sa auzim faptul ca ati avut parte de o experienta cat mai placuta. Va dorim o zi minunata!
  • mihai L.
    acum 2 ani

    Am cumparat un ceas resigilat(fara cutie si cu usoare urme de uzura)
    Ceasul a sosit a doua zi!ceasul este impecabil fara nici o urma de uzura?sanatate baterie 100%
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂

Recenziile sunt închise.