MP
Specialiști în vânzarea de telefoane mobile, tablete și accesorii. Serviciu autorizat, cu garanție și post-garanție pentru telefoanele mobile. Cumpărare de telefoane mobile. O combinație excepțională de servicii pentru a obține prețuri unice pentru dispozitive noi
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
734 de recenzii la „MP”
Niște băieți foarte de treaba, am comandat un Samsung Galaxy s20 Am sunat la ei, mi-a raspuns un băiat pe nume Irinel care ma ajutat cu anumite detalii și sugestii 🤗👌
O sa revin și cu poza în momentul în care îmi ajunge coletul.
Am cumparat ieri un Sony Xperia 5II.
De ce Sony? Din liceu am vrut un Sony, dar nu am vrut unul nou. Vreau sa vad ce experienta voi avea cu el.
Interactiunea cu angajatul, Daniel, a fost amuzantă, interactiva !
Eram cu un prieten si eram pusi si pe glume, iar Daniel a stiut cum sa intre ,, in joc”. Daca voi mai trece pe acolo sau chiar cumpăra si o sa il vad pe el pe tura la el o sa apelez! 😂😂
P. S. DANIEL, câte butoane au celelalte modele Sony din vitrina? 😂😂😂
Am dat o stea mai mult nu cred ca merita , daca tot vindeti telefoane sh si reconditionate , puneti poze cu produsele pentru ca vad ca drept de retur nu aveti . Atitudinea cu care vorbiti la telefon o sa va aduca doar minusuri nu si plusuri .
Dupa experienta avuta in magazin pentru a vinde un produs nu as recomanda nimanui acest magazin, mai bine ma indreptam catre un amanet sau olx, am avut asteptari mari in urma parerilor citite si locatia deschisa…
Produsul 10/10 din toate punctele unde am cazut de acord si cu persoana ce lucra acolo dar se pare ca dupa 2 ore de verificari suplimentare ( adica a asteptat sa se conecteze la dispozitiv si nu a reusit ) mi-a comunicat ca nu e bun pentru ca nu se poate conecta.
M-am conectat in fata lui iar raspunsul a fost: „nu stiu noi nu putem sa ne conectam”
Credeam ca ati fost informati daca tot am fost in magazinul fizic din Park Lake. Dar daca insistati va raspund:
Am returnat un telefon in valoare de 4300 ron si am fost taxat cu 10% (430 ron) din valoarea produsului doar pentru ca ambalajul original (adica cutia in care se afla telefonul) a fost deschis.
Telefonul nu prezenta urme de uzura doar ca se descarca foarte repede bateria chiar si daca nu era folosit.
Am luat acest IPHONE 11. TELEFONUL ESTE BUN DAR ARE UN DEFECT, NU POT FACE NIMIC PE EL DEOARECE MI SE RESTARTEAZĂ LA 2 MIN. SA VA FIE RUȘINE, CA V AM SUNAT AM ÎNCERCAT SA IAU LEGĂTURA CU VOI ȘI NICI ÎN SEAMA NU M ATI BĂGAT.
Nici nu m au bagat in seama in magazin, am intrebat eu info despre Iphone, iar o domnisoara imi raspundea foarte succint, parea ca ii deranjez conversatia cu un coleg. Eram pregatita sa cumpar un Iphone 12Pro dar din pacate nu a avut cine sa mi-l vanda. Multumesc!
Un magazin super ok, cu preturi decente. Eu am cumparat de-a lungul timpului si nu am avut probleme. Recomand, mai ales ca primesti si garantie, spre deosebire de second-hand traditional unde nu stii ce ti se vinde. Gabi de la vanzari a fost de mare ajutor.
Săptămâna aceasta (joi 02.03) am comandat un telefon Samsung Galaxy A33, la cel mai bun preț de pe piață – 1249 lei cu transport gratuit și vineri 03.03 l-am primit. Plata am făcut-o la primirea coletului. După cum era trecut și pe site-ul lor, telefonul a fost însoțit de factura și doc garanție. După ce am lansat comanda, am fost sunat de un angajat pentru confirmarea comenzii și pentru alte detalii dacă doresc. Bravo lor! Felicitări MP Store!
Am văzut pe pagina de prezentare a magazinului unSmart Watch marca Huawei gt 3 cu brățară de metal am sunat am cerut relații despre produs mi s-a confirmat autenticitatea după care am făcut comanda . Am primit coletul și când l-am desfăcut surpriza nu era produsul pe care l-am comandat ci unul cu curea de silicon neagră. Am sunat i-am explicat domnișoarei ca nu este ceea ce am comandat a încercat să mă convingă ca este același și am rugat-o ca vreau sa il dau retur. Mi-au trimis un formular pe care l-am completat și l-am trimis către magazin. Nu am primit nici un răspuns ca atare am să mă adresez către Protecția Consumatrului pentru a rezolva înșelăciunea care am pățit-o! Așa că aveți grijă!