MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dita N.
    acum 2 ani

    Preturi super ok ,personal amabil și bine pregătit! Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • tocaciu E.
    acum 2 ani

    Un magazin super! Atat ca produse cat si ca angajati, recomqnd!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Tibi G.
    acum 2 ani

    Am comandat un ceas Apple Watch 6 mi a venit impecabil .Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai asteptam pe la noi 🫶 …
  • Alexa D.
    acum 2 ani

    Servicii bune, angajati prietenosi si foarte saritori. Produse de incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Andrei M.
    acum 2 ani

    Cel mai tare nepot, am luat o Motorola pe butoane a spart tot, o am de 15 ani

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • dbcr4f
    acum 2 ani

    Super băieți, am vândut telefoanele vechi rapid și sigur! Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai asteptam pe la noi😊 …
  • adrian T.
    acum 2 ani

    O echipă profesionistă, orientați către cumpărător cu orice informație, magazin cu telefoane mobile pentru orice buzunar!

  • Daniel D.
    acum 2 ani

    Super profi băieții de la MP Store, sistemul buyback este genial dacă ai un telefon întreținut!
    Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Chivulescu A.
    acum 2 ani

    Magazin excelent ! Angajati excelenti ! Mi-au raspuns la toate intrebarile cu sinceritate . Recomand !

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • george
    acum 2 ani

    Comanda online.exatct ca in descriere.GW4 Classic Lte.stare perfecta, avea si folie pe ecran.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere si va mai asteptam pe la noi 🫶 …

Recenziile sunt închise.