MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • canal T.
    acum 2 ani

    Gabriel un angajat de nota 10 telefon peste asteptari

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Ais E.
    acum 2 ani

    Personalul foarte de treaba mai ales baiatul cel inalt il simpatizez

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Nenea G.
    acum 2 ani

    Servicii de calitate inalta si preturi foarte bune

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Cata E.
    acum 2 ani

    Personal amabil produse bune totul a fost ok

  • POPOVICI E.
    acum 2 ani

    AM COMANDAT ACU CATEVA ZILE UN IPHONE 6S SI SUNT FOARYE MULTUMITA.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Serban U.
    acum 2 ani

    Sunt foarte mulțumit de acest iPhone X de 256 Gb

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Ionuț D.
    acum 2 ani

    Super servicii, super angajați, super produse! Recomand cu căldură!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Alexandra S.
    acum 2 ani

    Personal super amabil, preturi super accesibile. Recomand cu mare drag!

  • Cioanta.Serban R.
    acum 2 ani

    Locatie frumoasa. Baietii foarte săritori. Super mulțumita experienta avuta. Recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Cosmina N.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil ,preturile super ok ! Recomand cu încredere!

Recenziile sunt închise.