MP

Se încarcă...

734 de recenzii la „MP”

Foarte bun
4.4
734 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alexa B.
    acum 2 ani

    Am vandut un iPad air aici si sunt mai mult decat multumita de pretul oferit.

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Eugen M.
    acum 2 ani

    Mi-a placut totul, inclusiv faptul ca au foarte multe modele. Mai vin pe aici! 👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Centrul V.
    acum 2 ani

    Un magazin cu preturi foarte mari, atat la telefoanele noi, cat si la cele second hand.

  • Galea L.
    acum 2 ani

    Super magazin. Am comandat un telefon de la voi si chiar si dupa un an functioneaza foarte bine. Super tare magazin

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Lin I.
    acum 2 ani

    Un magazin in care găsești tot ce îți trebuie.
    Personal foarte amabil și de ajutor! Mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Buta C.
    acum 2 ani

    De curand mi-am luat un telefon de la ei si sunt mega multumit. Preturi bune la telefoane. Recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Sorin O.
    acum 2 ani

    Super angajati. Am fost la ei în magazin și m-am interesat de o camera auto. Am fost ajutat de un staff extraordinar. Jos palaria

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • Victoria I.
    acum 2 ani

    Super ok servirea si telefonul achizitionat !! Baietii te ajuta in orice detaliu ai nevoie ! 🙏🏼 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru votul de incredere! Va mai asteptam pe la noi 🙂
  • iuliana I.
    acum 2 ani

    Sunt doar doi oameni in tot magazinul in weend cand toata lumea vine in mall….stai foarte mult la coada pentru cateva intrebiii….

    Răspunsul proprietarului
    Colegii nosti sunt mereu saritori cand e vorba de intrebarile clientilor chiar daca au clienti in timpul acela. Dvs daca adresati intrebarea va raspundeau garantat. Referitor la cei 2 colegi din magazin, asa cum este normal, ceilalti colegi erau in pauza de masa. O zi minunata 😊
  • Gatej I.
    acum 2 ani

    NU CUMPARATI ONLINE!!! NU VA REZOLVA NIMENI PROBLEMELE CARE POT APAREA DIN CAUZA PRODUSELOR DEFECTE PE CARE ACEST MAGAZIN LE VINDE!!! VA TRATEAZA CU INDIFERENTA TOTALA!!! FOARTE FOARTE NESERIOSI!!!

    Răspunsul proprietarului
    Parerea clientilor este importanta pentru noi. Ajuta-ne sa fim mai buni explicandu-ne ce s-a intamplat 🙂

Recenziile sunt închise.