Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cornel G.
    acum 2 ani

    Super multumit de serviciile acestui service, recomand cu incredere!

  • anglade L.
    acum 2 ani

    O echipă minunată .. vibe bun umor și mega profesioniști.. tabletele copiilor telefoane reparate în timp rapid și foarte bine.. cel mai mult apreciez starea care o am când sunt în prezența lor și siguranță și satisfacția ca plec cu lucru bine făcut.. mulțumesc băieți vă apreciez mult..

  • Cristian D.
    acum 2 ani

    Great job! Au schimbat partea din spate la iPhone13 Pro Max și e ca nou. Mulțumesc

  • Emil M.
    acum 2 ani

    Super profesioniști! Mi-au reparat telefonul atunci când nu mai aveam nici o speranța. Recomand

  • Eduard S.
    acum 2 ani

    Am spart un iPhone 14 Pro Max. Am atașat pozele cu înainte și după reparație. Recomand! Apelați la serviciile lor cu încredere

  • Nicoara S.
    acum 2 ani

    Vin la baieti de mai bine de 6 ani si mereu am fost sfatuit corespunzator. Am venit azi cu un batran iphone xs max cu bateria 75%:) inlocuit a bateria, pusa o folie si e ca nou. Multumesc si spor.

  • Dac D.
    acum 2 ani

    Am inlocuit sticla fata spate iPhone 13 pro max cel mai bun raport pret calitate

  • Radu U.
    acum 2 ani

    Am venit cu un telefon spart care nu mai pornea. L-au diagnosticat gratuit. Au găsit o problemă cu placa de bază, din păcate costul reparației depășește valoarea telefonului așa ca nu am continuat. Recomand pentru amabilitate și promptitudine!

  • Miki R.
    acum 2 ani

    Super de treaba și profi băieții, în maxim 30 de minute am schimbat ecranul unui IPhone 14 pro max, care era distrus.
    Bonus: mi-au făcut cadou și o husa Vetter.
    Recomand cu încredere!

  • Stefan C.
    acum 2 ani

    Cristi si Gabi sunt de un profesionalism desavarsit. Am venit cu un iPhone 13 Pro Max, cu display-ul inchis, dar altfel telefonul era pornit. Baietii mi-au aratat la microscop faptul ca panglica la display a fost rupta din cauza unui soc. Au lucrat foarte curat, foarte repede, si in plus Cristi mi-a oferit si o reducere la display. Le multumesc frumos pentru omenie si sunt incantat ca am cunoscut niste oameni profesionisti si pasionati! 🙏🏻

Recenziile sunt închise.