Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • tiberiu B.
    acum 2 ani

    Mi-am inlocuit camera la iphoneul meu si am fost foarte multumit. Multumesc pentru servicii si pentru promptitudine!

  • Lutaru V.
    acum 2 ani

    Am fost la service și m-au ajutat foarte repede cu problema pe care o aveam. Recomand!

  • Tovarasu V.
    acum 2 ani

    Foarte mulțumit, recomand cu încredere, personal profesionist și foarte amabil!!!!

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc
  • Adrian M.
    acum 2 ani

    Am reparat un 12 pro max 50 % baterie , sunt foarte mulțumit si recomand ! Servicii de nota 10 ,preturi decente !

  • manta M.
    acum 2 ani

    Mi-am reparat Iphonul 13 Pro Max , Sticla la display sparta , super oameni , mi-au oferit si o cafea cat am asteptat , Recomand

  • Bogdan S.
    acum 2 ani

    Am venit cu spate spart de 13 pro max spart si ca rezultat al reparatiei sunt multumit de felul in care a iesit, deoarece lucrau in fata mea ! Multumesc frumos MOON GSM !

  • Ionut M.
    acum 2 ani

    Am fost la băieți și sunt foarte buni și punctuali . Felicitări lor bravo lor tot asa .

  • Mario S.
    acum 2 ani

    Super profesionisti, mi-au verificat telefonul si placa de baza si au rezolvat pe loc problema

  • Iulian R.
    acum 2 ani

    Am reparat telefonul care credeam că nu mai poate fi făcut. Super profesioniști, recomand cu drag!

  • Nicu D.
    acum 2 ani

    Inlocuire acumulator S20, plus adeziv nou.
    Totul facut la un nivel profesionist, in fata mea.
    Recomand!

Recenziile sunt închise.