Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Ciprian I.
    acum 2 ani

    Cautand un service pentru telefoane mobile, am sunat in stanga si in dreapta pe la diverse centre de service.
    Unii erau grabiti, altii fara prea mult chef, altii cu o atitudine sau limbaj usor respingatoare… pe care n-am de gand sa le comentez prea mult, ca sunt arhetipuri foarte cunoscute…. pana am dat de baietii astia care pe langa faptul ca s-au dovedit ca sunt super profi, sunt foarte politicosi si punctuali!
    Mai mult curios decat mirat de cele 5 stelute din peste 500 de recenzii, ca deh, mai sunt si altii cu nota maxima, avand la baza o singura recenzie, am sunat iar, pregatit sa fiu iar luat in balon ca nu ma pricep la detalii tehnice si mai stiu eu ce pretentii au acesti maestri in remedierea device-urilor electronice.
    Insa m-au surprins placut de la preluarea apelului, pana la finalizarea interventiei.
    Despre interventie pot spune ca totul se face la vedere: atat prezentarea produselor ce urmeaza a fi inlocuite cat si interventia propriu-zisa, ca sa nu existe discutii… esti informat in prealabil cat costa, cat dureaza, ca sa nu ai nici surprize la final.
    Una peste alta, cu seriozitate si vorbind frumos, iti satisfaci clientii si, de ce nu, pe baza de recomandare, iti mai faci si altii.
    Bravo baieti!

    Răspunsul proprietarului
    Multumesc🎩 …
  • dumitru C.
    acum 2 ani

    Mi-am schimbat spatele la iphone 12 mini dupa ce am fost in alta parte si nu au lipit spatele cum trebuie si nici nu au montat toate piesele. Super multumit de servicii, reparatia s-a facut pe loc in fata mea super profesionist.

  • Irina
    acum 2 ani

    Foarte buna experienta! Inca de la telefon, domnul este foarte dragut si te anunta daca este posibila rezolvarea problemelor si iti face o programare chiar in aceeasi zi, daca este posibil. Mi-am schimbat display telefon si totul a mers bine si mai are si preturi bune! Plus: dureaza 30 minute!

  • Aly A.
    acum 2 ani

    Foarte multumit, foarte rapid si de treabā recomand cu încredere, am mai venit o data azi deoarece dupa ce am efectuat un update la ultima versiune mi-a cedat displaiul si au rezolvat pe loc!

  • Trasca L.
    acum 2 ani

    Tari rau baietii, mi-au inlocuit intr-un timp foarte scurt display-ul si sticla spate cu tot cu rama. Ii recoman cu cel mai mare drag.

  • Petrache D.
    acum 2 ani

    Am venit din Spania si mi a reparat telefonul pe loc. In spania mi au spus că nu se mai poate repara. Multumesc pt reparația rapidă și pt promptitudine. Cei mai buni dacă aveți nevoie de reparații. Multumesc

  • vlad X.
    acum 2 ani

    Am sunat la ei pentru un display. Adus si montat in aceeasi zi si repede.
    Super comunicativ Cristi, transparent, rapid, serviabil.

    Recomand cu incredere si mare drag.
    Mai rar oameni ca ei.

    Va multumesc !

  • Ana-Maria L.
    acum 2 ani

    Recomand 100%
    Au fost foarte primitori si mi-au reparat tableta foarte rapid, au fost atenti la detalii, au facut multe teste/probe sa se asigure ca nu mai sunt si alte probleme si ca nu se va strica iar dupa ce plec de la service. Oameni profesioniști si extrem de prietenoși. O sa revin aici pentru orice problema. Au si deschis pana mai tarziu (ora 20:00 in timpul saptamanii), ceea ce m-a salvat enorm pentru ca nu puteam ajunge mai devreme. Multumesc mult!🙏🏻❤️

  • iurca A.
    acum 2 ani

    Baieti de nota 10 am trimis telefonul din sighetu marmatiei atasez niste fotografii cum a aratat era distrus, dar MOON GSM mi lau facut ca nou respect baieti si mult success

  • Bogdan F.
    acum 2 ani

    Recomand cu incredere!! Ecranul spart ieri, au vrut de ieri sa ma ajute cu repararea acestuia doar ca nu am putut eu sa ajung. Am fost astazi si sunt extrem de profi, lucreaza cu multa atentie. Poti sta langa ei cand lucreaza, transparenta maxima, ti se explica fiecare pas. La final am primit inclusiv factura pentru toata operatiunea.

Recenziile sunt închise.