Moon GSM

Se încarcă...

2.155 de recenzii la „Moon GSM”

Excelent
5
2.155 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Robert M.
    acum 2 ani

    Am venit cu display spart și lentila de la camera spate spartă. Mi-au montat display nou pe loc, au înlocuit și lentila și au făcut și curățarea camerelor. Recomand, super profesioniști!

  • Ionela I.
    acum 2 ani

    Am venit recent cu un iPhone XR pentru a schimba display ul,băieții au făcut o treabă foarte bună,au fost foarte primitori și mi au oferit sfaturile de care aveam nevoie,au lucrat foarte atent,pe scurt pot îndruma pe toată lumea spre acest gsm.

  • Petre N.
    acum 2 ani

    Super profi si amabili. Si-au dat tot interesul pentru a rezolva problema desi erau casti earbuds Jabra ci nu telefon.
    Profesionisti cu scule adecvate.
    Recomand !

  • bia R.
    acum 2 ani

    Mi-am reparat iPhone 13 pro max care avea sparta sticla la display și spatele distrus. S-a rezolvat pe loc, recomand!

  • Johnny L.
    acum 2 ani

    Am apelat la domnul Cristian pentru inlocuirea unui ecran de Xiaomi Mi8.
    Am avut parte de cea mai placuta experienta intr-un service de telefoane mobile (pret, piese originale, profesionalism, seriozitate, timp).
    Multumiri celor doi specialisti, domnii Cristi si Gabriel.
    Recomand cu caldura Moon Service!

  • Stefan L.
    acum 2 ani

    Am venit cu un apple watch se si este primul gsm care care s-a inhamat sa incerce reparatia in urma deteriorarii cu apa.
    Tehnicienii au dat dovada de profesionalism si mi-au oferit multe variante de a solutiona problema ceasului. De asemenea am fost placut surprins ca am putut asista la fiecare pas al reparatiei de la desfacere , curatarea cu alcool izopropilic al conexiunilor.
    O experienta cu adevarat placuta ,cu siguranta voi mai apela la serviciile Moon gsm.

  • Tomescu M.
    acum 3 ani

    Recomand 👍🏻 …

  • Serban E.
    acum 5 ani

    🔝🔝🔝 …

  • Adi P.
    acum 5 ani

    Profesionalism.
    Recomand cu încredere.

  • Cristian S.
    acum 5 ani

    Superprofesionisti . Recomand cu multa căldură.

Recenziile sunt închise.