iStyle
Apple Premium Partner. #iSTYLEro Magazinele noastre sunt locurile ideale unde puteți face un test-drive cu orice Mac, iPad, iPhone, Apple Watch sau AirPods. Repară dispozitive Samsung, Apple, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 34 RON.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
1.127 de recenzii la „iStyle”
0 recomandare dupa experienta de astazi cand am fost tratata absolut execrabil de catre angajatii firmei care dupa 2 saptamani de la precomanda pentru un telefon, nu au putut oferi detalii despre starea precomenzii si pozitia solicitarii pe lista
Bataie de joc, folie de apple watch cu garantie 2 saptamani a cazut dupa o luna de la sine, era doar un sticker prost lipit, nu recomand
Telefon luat acum 6 luni de la eMAG, mi s-a refuzat luarea lui in garanție pe motiv ca nu este trecut IMEI-ul PE factura, deși am toate facturile, am IMEI-ul in telefon, iar garanția internațională se poate verifica pe baza acestuia. Iar cei de la eMAG nu trec IMEI-ul pe factura, nu știu dacă cineva o face. Dau acest review din pricina faptului ca sunteți “premium reseller” al celor de la Apple, nu am avut o experiența foarte premium din nefericire.
Am sa revin cu drag la iStyle! Personal bine pregatit si buni ascultatori.
„Multi cred ca a vinde este acelasi lucru cu a vorbi. Dar cei mai eficienti sunt aceia care stiu sa asculte.”. Roy Bartell
Felicitari, iStyle!!!!!
Cele mai proaste iphone-uri. Nu recomand. Am cumpărat acum două zile un iphone 13 care nu se încarcă si se închide și deschise singur. Am dat 3300 de lei pentru ceva ce nu funcționează și nici măcar nu îl pot returna!
o mizerie de firma, trebuie reclamata si la Apple, si o voi face zilele acestea, pentru tratarea clientilor fara nici un pic de respect. ori angajatii trebuie schimbati toti ori inchisa firma. la solicitarea astazi, a unei dovezi printate a unei precomenzi plasate in jur de 23 Septembrie pentru un iPhone 15 ProMax de 256Gb, au spus ca nici nu pot oferi o dovada nici macar email si nici locul in lista de asteptare nu il pot confirma pentru ca cel mai probabil umbla la lista de precomenzi dupa ce prieteni ai lor le trec pragul … nota 0 firmei
Am venit astazi in magazin cu o problema la iPhone, la care ma chinuiam de zile bune sa gasesc solutii. Personalul a fost foarte amabil, si, intr-un final, am reusit cu ajutorul acestuia sa rezolv eroarea telefonul. Multumesc mult!
Personalul pare cam deranjat de clienți. Am ajuns în magazin, în fața casei de marcat și a trebuit să îmi cer eu scuze că îi deranjez de la discuție pe cei doi angajați. L-am rugat dacă mă poate ajuta cu un produs și după ce mi l-a dus, m-a anunțat despre un pachet pe care îl au disponibil și după ce am refuzat, a devenit și mai enervat, nu mi-a pus produsul în plasă, nu mi-a oferit nicio informație, discuția s-a încheiat cu „cam asta e, gata”. Mai au de lucrat băieții pentru a servi clienții. Dezamăgitor pentru un partener Apple.
Pro: Locatie foarte bine amenajata, cu produse bine expuse si la indemana pentru a fi testate.
Contra: La unele produse, preturile sunt mai mari decat la alti revanzatori, asteptarea prea mare pentru a putea discuta cu un consilier pentru a cumpara, lipsa posibilitatii de achizitie in rate cu cardul de la Banca Transilvania, asa cum am facut pana acum.
O experienta foarte placuta! Angajatii foarte draguti si calmi, mi au pus de 2 ori folia si protectia la camera/ecran pentru mofturile mele si mi-au raspuns la toate intrebarile. Voi reveni aici pentru achizitia viitoarelor produse apple!