iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andrei O.
    acum 2 ani

    Am avut parte de o experiență unică, un mare mulțumesc pentru profesionalism și promptitudine lui Cătălin

  • Foltea I.
    acum 2 ani

    O locație foarte „relaxanta”.Serios, pot sta aici și o ora întreagă fără sa mă plictisesc). Practic un Apple Store. Doar ca este în România.

  • Andreea V.
    acum 2 ani

    Personalul a fost foarte dragut și mi-a sărit in ajutor imediat. Timpul de așteptare a fost minim. Sunt foarte mulțumită

  • Remus A.
    acum 2 ani

    Personal super profesionist! Mereu amabili si nerăbdători sa te ajute.

  • Cosmina P.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil și dispus sa ofere lămuriri cu privire la orice aspect, calmi, răbdători

  • Mihai I.
    acum 2 ani

    Foarte amabili și super profesioniști. Mi-au montat o folie impecabil. Va mulțumesc. Recomand.

  • Radu B.
    acum 2 ani

    Foarte de treabă, am fost pentru un checkup la mufa de incarcare si colegul Catalin a fost foarte amabil să îl curețe, cred ca a scos toate scamele pierdute prin telefon

  • Alexandr M.
    acum 2 ani

    Sunt satisfacut de lucrul baietilor, in altex pe site modeluri Apple Watch series 2 cu 1499 in magazín doar 1699, la baieti am luat se 2 din 2022 cu 1450

  • Daniel V.
    acum 2 ani

    Foarte profesionisti si orientati catre client ! Am fost ajutat cu recomandari si configurari pentru produse.

  • Ciornii T.
    acum 2 ani

    Personalul magazinului a fost foarte amabil și a u binevoit să-mi răspundă tuturor întrebărilor oferite. O experiență general pozitivă cu interacțiunea și recomand cu căldură să apelați la ei!

Recenziile sunt închise.