iStyle

Se încarcă...

1.127 de recenzii la „iStyle”

Excelent
4.6
1.127 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Bill K.
    acum 2 ani

    Trebuie să împărtășesc că experiența mea la iStyle Iași a fost remarcabilă. Telefoanele disponibile m-au impresionat, iar achizițiile mele, inclusiv husa, folia și încărcătorul, au fost pe deplin satisfăcătoare. Angajații au fost extraordinar de amabili și eficienți, contribuind la o experiență de cumpărături plăcută. Recomand cu încredere magazinul pentru servicii de calitate și personal prietenos!

  • Ion F.
    acum 2 ani

    Pe site arata ca produsul e in stoc anume in acest magazin, iar la vizita se constata ca de fapt nu au nimic! Oare e atat de complicat de implementat o evidenta REALA (si nu eronata ca acum) a marfurilor pentru a nu crea disconfort clientilor si de a evita necesitatea de a preciza stocul la telefon sau vizitele zadarnice – inchipuiti-va sentimentul cand te duci in sfarsit dupa noul tau si mult asteptatul iPhone si iesi din magazin dezamagit cu mana goala. Mai bine deja ar scoate cu totul informatia asta. E unicul moment la care sunt pretentii, in rest is bravo, deocamdata

  • User N.
    acum 2 ani

    O bataie de joc la adresa clientilor de buna credinta, gasesti acolo doi papagali care isi justifica semantic explicatiile total neprofesioniste, nu au habar despre ce produse vand, nu au limbaj tehnic, dar au aere de profesionisti. Vand produse la suprapret pe care de altfel am descoperit ca le gasesti si pe alte site uri chiar si la 50% mai ieftin. Singurul lucru „premium” la acest magazin e talentul de „furat curent” al celor doi papagali

  • Denis I.
    acum 2 ani

    Cele mai proaste servicii la prețuri colosale, mi am pus o folie de protecție mată la un applewatch seria 8 de 45 mm si nici măcar o zi nu m a ținut, m am întors la ei a doua zi fără folie , fiindcă nu o găsisem, mi s a luat un număr de telefon pentru a fi sunat de către manager și l a durut efectiv în pix , nu am fost sunat bineînțeles, între timp am găsit folia pe acasă , m am dus iar la ei și mi a fost montată altă folie în scârbă cu câteva bule rămase , i am atras atenția angajatului și a mai scos câteva bule dar tot au mai rămas și am plecat așa. Menționez ca folia care a durat mai puțin de o zi a costat 109 lei , iar pe domn’ manager nu l am văzut și nici auzit. Numărul unu sunteți Istyle 👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  • Kernel (.
    acum 2 ani

    Cătălin de la Palas a fost foarte amabil cu noi, și am avut parte de o experiență frumoasă! Mulțumim!

  • Diana G.
    acum 2 ani

    Total nemulțumita. 0 lipsa de respect fata de client. Coletul ce a ajuns la mine a fost ud, lucru ce l-am putut constata doar după ce l-am deschis, iar ei refuza returul pe motiv ca nu am refuzat coletul la curier.

Recenziile sunt închise.