iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Alexandra V.
    acum 2 ani

    Nu exista personal disponibil pentru incasari. Asteptam de jumatate de ora la coada si asteptarea continua… Clientii vin si pleaca pentru ca isi pierd rabdarea. Nu recomand.

  • Denisa R.
    acum 2 ani

    Super echipa Istyle Afi Cotroceni! Super echipă!!! Fac parte din seria de clienți care pleacă fericiți din magazin.
    Super băieți,mai ales Bogdan Burcea! Se vede interesul și dorința de a vedea clientul mulțumit și fericit!
    Felicitări,Bogdan!!!

  • Teodor Ș.
    acum 2 ani

    iStyle merita notat cu margarete… efectiv te forteaza sa te duci in shop pentru ca la mailuri nu raspunde nimeni, iar numarul de telefon care este comunicat este useless pentru ca nu raspunde cineva vreodata nici acolo. sper sa aveti aceeasi soarta ca Blockbuster.

  • Catalin D.
    acum 2 ani

    Personal foarte amabil, totul la superlativ. Un mare plus magazinului dupa redeschidere, acum este si punct de service, o sa revin cu mare drag, chiar era nevoie de asa ceva. Multumesc iStyle >:D<

  • Ioan F.
    acum 2 ani

    Am stat 30 min la coada pentru a putea achizitiona un produs, in magazin erau doar doi angajati foarte ocupati (in tot acest timp au servit doi clienti si au pierdut 10, pentru ca lumea nu avea rabdarea pe care am avut-o eu)…

  • Calin P.
    acum 2 ani

    Produsele sunt mai mult decat ok , preturile mi se par mari comparativ cu acelasi produs in afara tarii 🙂 Pentru gama de produse Apple ar fi de apreciat o diversitate mai mare si un display mai complet 🙂 in rest totul ok

  • Lavinia D.
    acum 2 ani

    Servicii de consultanta excelente! Foarte de ajutor baietii de acolo. Il recomand in special pe Florin Valeanu, care m-a ajutat foarte mult sa rezolv pe loc problemele de soft ale telefonului.

  • iulian T.
    acum 2 ani

    pentru o comanda de 5000 euro, si-au pastrat ei punctele de fidelitate in valoare de 50 de euro, si i-am contactat s-au facut ca ploua si au tot dat-o la intors cu tot felul de replici stupide cum ca produsele nu aveau puncte etc (contradictoriu cu ce este pe site). m-au indrumat sa trimit mail, am trimis, si tot s-au facut ca ploua o saptamana mai tarziu.

  • Mihai
    acum 2 ani

    Un magazin Istyle de foarte joasă calitate, personalul lasă de dorit, nu răspunde nimeni la numărul de telefon comunicat pe contractul de servicii. Dacă dorești să afli ceva trebuie să suni în altă parte, pentru ca ei nu răspund la telefon, nu își pierd din timpul lor liber pe care îl au în majoritatea zilei pentru a răspunde clienților la telefon, ba chiar mai mult când se sună în mod repetate se dă pe ocupat!!!!

  • Bogdan D.
    acum 2 ani

    Angajați sunt foarte aroganți și dacă îți permiți sa îi întrebi ceva se comportă de parca își pierd timpul cu tine.

    3 angajați la ghișeu, din care 2 încercau din greu sa vândă servici de asigurare și un angajat încerca să monteze o folie de protecție cu o atenție nemaipomenită timp de aprox. 20min.

    Stiu ca este greu sa lucrezi cu omul / clientul zi de zi dar poți totuși sa asculți 2 minute ce are de zis omul fără sa fi arogant sau superior față de client.

Recenziile sunt închise.