iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București

Se încarcă...

1.851 de recenzii la „iSTYLE | Apple Premium Partner | AFI Palace București”

Excelent
4.5
1.851 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Iulia
    acum 2 ani

    Nu știu pentru ce e numărul de telefon, ca de raspuns nu Răspunde nimeni, deși in magazin bate vântul 🙂 de munca nu sunt rupți, asta e clar

  • Bubu B.
    acum 2 ani

    penibili angajati , doream sa cumpar si eu ceva , ma trimetea de la unu la altul , aia e … mai e si flanco .

  • Marius R.
    acum 2 ani

    Au fost de foarte mare ajutor, amabili si ne au oferit toate informatiile necesare. Recomand cu incredere!

  • Nick A.
    acum 2 ani

    Un upsale ce a făcut tipul de la iStyle de tot respectul. Profesionist, client oriented și foarte sociabil. Recomand. De azi client fidel

  • Marius S.
    acum 2 ani

    Super băieți, doritori sa te ajute și cu simtul umorului. Foarte mulțumit și de cadou, voi reveni cu drag pentru următorul upgrade!!

  • Cristian D.
    acum 2 ani

    Vai de capul lor. Nu raspunde nimeni la mailuri sau telefon. Serviciul clienti este inexistent. Comanda eronata din vina lor, mi-au tinut banii blocati o saptamana.

  • Anisoara
    acum 2 ani

    Nu stiu sa rezolve pb mici de genul sa apese doua butoane in setari pt telefoane care se vand la ei in magazin

  • Larisa-Anda S.
    acum 2 ani

    Personal lipsit de amabilitate si produse de slaba calitate. Evitati pe cat posibil achizitionarea de produse din acest magazin.

  • Coco
    acum 2 ani

    Nota 10 pentru Răzvan, de la IStyle Cotroceni. Este extrem de răbdător, amabil și am beneficiat de un customer service de calitate. Mulțumesc Răzvan!

  • Ana M.
    acum 2 ani

    Personalul foarte amabil, daca ai o problema chiar incearca sa te ajute si nu te lasa sa pleci nemultumit. Recomand cu mare drag! ❤️

Recenziile sunt închise.