GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Antonica N.
    acum 7 ani

    F rapizi si corecti. Recomand. Personal amabil si profesionisti

  • Ciprian P.
    acum 7 ani

    Personal amabil, m-au servit pe loc. Profesioniști, recomand

  • Iuliana B.
    acum 7 ani

    Sunt cei mai buni !!! Mergeti cu incredere aici !

  • Ionut S.
    acum 7 ani

    De 4 x am apelat si sunt oameni seriosi. Recomand cu incredere

  • Florin P.
    acum 7 ani

    Cei mai buni din oraș. Nu exista alții mai buni. Personal amabil, piese originale

  • Dan D.
    acum 7 ani

    Super ! Cei mai ok din oras si la preturi si personal. Recomand

  • Dima F.
    acum 7 ani

    cu cel mai mare drag acord 5 stele unor profesionisti!

  • gabriel (.
    acum 7 ani

    O experiență plăcută! Persoane disponibile pentru a rezolva orice problemă în mod special domnul George Ciobanu.

  • Diana B.
    acum 7 ani

    Recomand . sunt cei mai corecți și cei mai profesioniști din oraș. Și sunt rapizi.

  • Ana V.
    acum 7 ani

    Am fost mulțumită de fiecare data! Succes in continuare! Sunteti cei mai buni!

Recenziile sunt închise.