GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Aurica I.
    acum 7 ani

    Cei mai seriosi din oras. Si foarte rapizi. Recomand cu caldura tot personalul

  • ROBERT O.
    acum 7 ani

    Super. Nu tine mult telefonul la reparat si calitatea cea mai buna din oras. Recomand

  • Beatrice N.
    acum 7 ani

    Firma cu cele mai inalte standarde de calitate si personal foarte calificat. Recomand tuturor .

  • Mariana F.
    acum 7 ani

    Cei mai profi din oras. Recomand cu căldură. Rapizi, eficienți si super calitate.

  • geta B.
    acum 7 ani

    Super rapizi, personal amabil si te rezolva pe loc cu orice. Doar aici vin.

  • Adrian P.
    acum 7 ani

    Cand lucrezi cu oamenii e greu sa multumesti pe toata lumea, eu am fost printre cei multumiti. Recomand!

  • Bogdan G.
    acum 7 ani

    Display original la pret rezonabil. Recomand. Plus că pun folii cadou. Tot respectul pt echipă de profesionisti. Rapizi și amabili.

  • Victor Z.
    acum 7 ani

    Treaba de mântuială! O data erau cei mai buni acum sunt varză! Pentru o resoftare mi-au ținut telefonul in service doua săptămâni ,iar după aceea mi l-au dat si desigilat si tot fara soft!

  • Gavrila G.
    acum 7 ani

    Super ok. Preturi bune, piese originale. Si respecta clientii. Mai rar asa ceva.

  • TACHE A.
    acum 7 ani

    Super ok. Am fost la ei cu un J5 cu display , au piesele mereu pe stoc, plus ca mi.au dat cadou si o folie. Cei mai buni din oras.

Recenziile sunt închise.