GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Oprea 0.
    acum 7 ani

    Super. Cei mai buni di oras

  • Mugurel V.
    acum 7 ani

    Foarte buni profesioniști,recomand.

  • Andreea A.
    acum 7 ani

    Cei mai profesionisti din oras

  • Octavian O.
    acum 7 ani

    Servicii de cea mai buna calitate!

  • Oana O.
    acum 7 ani

    Servicii de calitate!Recomand cu încredere!

  • J3 P.
    acum 7 ani

    Super buni. Cei mai serioși din Vrancea.

  • Traian N.
    acum 7 ani

    Profesioniști care își fac treaba eficient!

  • Mihaela E.
    acum 7 ani

    Profesionalism la cele mai inalte cote!!!

  • Petru M.
    acum 7 ani

    Foarte buni! Repara ce alții nu pot.

  • Corneliu C.
    acum 7 ani

    Buni frate, știu ce fac și cum să facă.Mergi înainte tot așa George, BAFTĂ

Recenziile sunt închise.