GSMobile

Se încarcă...

823 de recenzii la „GSMobile”

Excelent
4.6
823 de recenzii
5
4
3
2
1
  • mirbela C.
    acum 7 ani

    Recomand cu căldură. am avut un telefon praf facut, si mi l-au facut ca nou. lucrează si repede si bine. Cei mai tari din Vrancea. Fata din fața foarte amabilă și băieții super rapizi.

  • Paul G.
    acum 7 ani

    Am fost cu o resoftare,mi lau facut in 30 de minute si mi au salvat toate datele. Deși la alte service uri gsm iti șterg tot. Am fost f mulțumit. O sa revin la ei mereu

  • Emilian V.
    acum 7 ani

    Va stricati telefoane la ei, M-am dus la ei cu problema unui conector stricat si am plecat cu un microfon dezactivat, o camera plina de degete si grasime si un buton de casa pus prost. Si in plus iti vorbesc cu mult tupeu mai ales d-na de la ghiseu. VA STRICATI TELEFOANELE LA EI !!!!! Telefonul este un j5 2017

  • Cristi I.
    acum 7 ani

    O firma mai mult decat serioasa. Primesti intotdeauna mai mult de banii pe care ii dai. Recomand cu incredere fata de „concurenta” de peste drum cu iz medical.

  • Marius P.
    acum 7 ani

    Cei mai buni din oras. Rapizi si eficienti. Au cea mai performanta aparatura din Focsani. Recomand. Sunt de 20 de ani pe piata si niciodata nu au dezamagit. Bravo

  • Sgw S.
    acum 7 ani

    Super profesionisti ! De fiecare data doar la ei merg. Cea mai buna calitate la piese, si te rezolva pe loc. Recomand.

  • Alx D.
    acum 7 ani

    Am schimbat un display la ei si in 2 zile sa facut ecranul negru. Cand am vebit la ei mi-au zis ca nu pot face nimic, garantia care mi-a oferito nu era valabila si pentru asa ceva…….o rusine de oameni

    Răspunsul proprietarului
    Buna seara ! Ati schimbat la noi un display, care afisa perfect, care este original ! Vi se ofera garantie, insa nu la soc mecanic ! La tel dvs a fost un soc mecanic prin presare, o dioda s-a spart prin presare ( de exemplu in buzanar tinut, geanta, etc ) dupa care s-a innegrit display ul ! Nu face obiectul garantiei asa ceva ! Noi ne asumam cand este ceva din vina noastra, dar acum nu este cazul, este vorba de un soc prin presare !!

Recenziile sunt închise.