GSMobile
În Focșani, GSMobile este un punct de referință pentru posesorii de telefoane mobile, oferind atât servicii de reparații, cât și o gamă variată de telefoane noi și second-hand. Atelierul are un rating bun pe Google, de 4.6 din 5 stele, bazat pe 823 de recenzii de la clienți. Echipa GSMobile este formată din tehnicieni cu experiență, capabili să diagnosticheze și să repare o varietate largă de probleme, de la ecrane sparte la defecțiuni software complexe. Magazinul oferă o alternativă convenabilă pentru cei care doresc să-și schimbe telefonul vechi sau să achiziționeze un model nou. Poți găsi la GSMobile o soluție potrivită pentru nevoile tale în materie de telefonie mobilă.
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
823 de recenzii la „GSMobile”
Recomand cu căldură. am avut un telefon praf facut, si mi l-au facut ca nou. lucrează si repede si bine. Cei mai tari din Vrancea. Fata din fața foarte amabilă și băieții super rapizi.
Am fost cu o resoftare,mi lau facut in 30 de minute si mi au salvat toate datele. Deși la alte service uri gsm iti șterg tot. Am fost f mulțumit. O sa revin la ei mereu
Va stricati telefoane la ei, M-am dus la ei cu problema unui conector stricat si am plecat cu un microfon dezactivat, o camera plina de degete si grasime si un buton de casa pus prost. Si in plus iti vorbesc cu mult tupeu mai ales d-na de la ghiseu. VA STRICATI TELEFOANELE LA EI !!!!! Telefonul este un j5 2017
O firma mai mult decat serioasa. Primesti intotdeauna mai mult de banii pe care ii dai. Recomand cu incredere fata de „concurenta” de peste drum cu iz medical.
Cei mai buni din oras. Rapizi si eficienti. Au cea mai performanta aparatura din Focsani. Recomand. Sunt de 20 de ani pe piata si niciodata nu au dezamagit. Bravo
Super profesionisti ! De fiecare data doar la ei merg. Cea mai buna calitate la piese, si te rezolva pe loc. Recomand.
Am schimbat un display la ei si in 2 zile sa facut ecranul negru. Cand am vebit la ei mi-au zis ca nu pot face nimic, garantia care mi-a oferito nu era valabila si pentru asa ceva…….o rusine de oameni