Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Adrian C.
    acum 2 ani

    Este a 10-oara cand apelez la serviciile lor pentru ca de fiecare data am fost foarte multumit . Punctuali si cu preturi la medie .
    De aceasta data a fost gratuit tot ce mi-au facut. Au spus ca nu mi-au rezolvat problema si ca nu ma costa nimic diagnosticarea. Frumos din partea lor.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, multumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Lutz E.
    acum 2 ani

    Am trimis la aceasta firma un Watch Apple 6 cu probleme de incarcare a bateriei, dupa o intrare in mare cu ceasul la mana. Operatiunea de remediere s-a incheiat cu succes prin schimbarea bateriei. De remarcat profesionalismul intregii echipe de service. Recomand cu incredere.

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Ciprian G.
    acum 2 ani

    Foarte profesionist și eficient în organizare. Serviciul a fost rapid și de înaltă calitate. Am fost impresionat de abilitatea lor de a răspunde prompt la nevoile mele și de a oferi soluții eficiente. Recomand cu încredere acest magazin tuturor celor care caută servicii excelente de GSM.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, multumim mult pentru feedback dvs.! Apreciem! O zi frumoasă să aveți!
  • Iulian C.
    acum 2 ani

    Sunt foarte mulțumit de serviciile primite. Am optat pentru plata în 3 rate fără comision. Totul a decurs atât de repede încât nu mi-a venit sa cred. Astăzi am lăsat telefonul pentru inlocuire display, a doua l-am ridicat. Mulțumesc echipa GSM Zone.

    Răspunsul proprietarului
    Buna seara! Ne bucurăm că am avut oportunitatea să vă ajutam. Multumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem! O seară plăcută să aveți!
  • Andrei P.
    acum 2 ani

    Am fost cu un iPhone XS căruia îi trebuia schimbată bateria, dar și resetată sănătatea bateriei!

    De asemenea, super profi și pe partea de laptopuri, de la reparații până la curățare.

    Totul la superlativ! Recomand cu încredere! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Andrei! Mulțumim mult pentru feedback! Apreciem!
  • Tudor L.
    acum 2 ani

    Eu am fost mulțumit. Am dus la reparat un iPhone XS al fiicei mele. Au fost prompți și transparenți. Întâi mi-au zis clar ce e defect și cât costă reparația. In 2 zile a fost gata și funcționează foarte bine!👍 …

    Răspunsul proprietarului
    Multumim mult pentru feedback-ul dvs. Apreciem! Numai bine is dvs.!
  • Aliona S.
    acum 2 ani

    Domnișoarele de la recepție foarte amabile și drăguțe. Însă calitatea reparației este zero, mi-au pus un căpac exterior la laptop zgâriat (mi-au zis ca este nou), făcându-mi o reducere de 50 de ron, ca ulterior să constant că nici pe ăla nu la fixat bine, că se desprinde de marginile carcasei.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Am luat la cunoștință de situația dumneavoastră. O sa va contacteze colegii mei sa remedieze situația. Mulțumesc mult pentru sesizare.
  • Cristi P.
    acum 2 ani

    Am fost la ei cu telefon Iphone 13 Pro Max cu o problemă la display (ecran verde) cu rugămintea de a-mi schimba display-ul la un pret de aprox. 1350lei. După câteva ore m-au instiintat că nu a fost nevoie de schimbare display pentru că mi l-au reparat și că mă costă doar cu 300lei. Recomand!

  • Farid H.
    acum 2 ani

    Am fost GSM Zone sa repar un iPhone. Mi-a placut implicarea si profesionalismul atat al receptionistilor cat si al tehnicienilor care mi-au oferit consultanta pe toata durata reparatiei. Vorbind de durata, totodata vreau sa mentionez ca apreciez cum reprezentatii mi-au rezolvat problema in timp util si s-au adaptat la programul meu incarcat. Mii de multumiri! 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Noi mulțumim pentru ați apelat la serviciile nostre. Multumim mult pentru feedback. O zi frumoasa!
  • petro A.
    acum 2 ani

    Cel mai bun service Gsm din Iasi !!! Am apelat deja a 2 oara la serviciile dumnealor din aceasi cauza: contact cu lichide si a fost un real succes reparatia.Prima data data a fost nevoie de curatare la contact cu lichide dar si de schimbat displey si a functionat impecabil . Si am patito din nou, l-am scapat in apa a 2 oara si din nou mi sa reparat cu succes, ba chiar mi s-a facut si o reducere!
    Multumesc Gsm Zone, multumesc d-na Andreea♥️! Recomand cu mare incredere Gsm Zone !!

Recenziile sunt închise.