Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • POPOVICI S.
    acum 2 ani

    Cinste și onoare d lui Gabriel,,,am sunat m,a ajutat enorm,,cinste și onoare părinților care l,au născut crescut și educat asa,,,doar prin ,un simplu tel mi,am rezolvat problema,, foarte frumos a vorbit dl Gabriel,,,,nu l,am văzut, nu,l știu,, ,recomand tuturor firma,giesemul lor,,,,nota 10 d-lui Gabriel,,,Maica Domnului sa va tina sănătos și bucuros,,,spor și ajutor sa aveți în activitatea pr care o desfășurați,, astăzi 2 0ct 2023

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem! O să transmitem urările dvs colegului nostru.
  • Marius L.
    acum 2 ani

    Ofer 4 stele pentru că, a doua oară fiind acolo, am așteptat destul de mult până să fiu preluat de cineva, în condițiile în care eram chiar al doilea client. Persoana de la recepție pur și simplu dispare minute în șir în spate.
    Poate ar fi util să fie 2 oameni la recepție, timpul este prețios.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua. Multumim mult pentru feedback dvs. Am receptionat și luam în considerare.
  • Roxana B.
    acum 2 ani

    Foarte profesioniști! Recomand cu mare drag sa apelați la serviciile lor, oamenii de acolo chiar știu ce fac, staff-ul este foarte profi și serviciile lot sunt de 5 stele cu plus!!!

  • Gabriel C.
    acum 2 ani

    Pe departe cel mai profesionist și bun service GSM cu care am lucrat pana acum. De altfel oameni super prietenoși și dispuși sa ajute cu tot ce se poate . Recomand cu tot dragul și toată încrederea echipa gsmzone . Oameni de nota 10❤️

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Benchea M.
    acum 2 ani

    Locul perfect în care telefonul tău se face bine, iar cafeaua gratis, este top!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim mult pentru feedback-ul dvs., apreciem!
  • mihai
    acum 2 ani

    Studenti, putina experienta, cost a serviciilor mare, calitate proasta, dupa curatare lichide veti primi dupa un numar mare de zile un telefon nefunctional, cu o diagnoza gresita, prost asamblat. O stea o dau doar din motivul ca am primit telefonul inapoi.

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara. Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Cu siguranță nu ați fost în magazinul nostru. Ultimul client cu numele Mihai ( și cu telefon contact lichide) a fost la noi în iunie și a plecat cu telefonul funcțional. Nimic nu corespunde cu ce menționați dvs: nu avem angajati studenți, avem un standard de calitate și proceduri la serviciile noastre.. Dacă într-adevăr ați fost la noi rog sa ma ajutati cu mai multe detalii. Cu ce telefon ați fost la noi in service, acum cât timp și ce problemă ați întâmpinat? Vă stau la dispoziție, 0729300300. Mulțumesc! O seară frumoasă să aveți! update dupa 2 saptamani. Asteptam un raspuns de la dvs.
  • Alex O.
    acum 2 ani

    Neseriosi, am facut o comanda de ridicare a unui telefon pentru a fi reparat si nici nu m-au contactat, au trecut 2 zile de la data programarii. M-am lamurit, unde e lauda multa, nu inseamna ca si serviciile sunt ok. Am fost la alt service unde s-a rezolvat problema.

    Ca raspuns pentru administrator, am completat formularul de pe site, dar cum am spus, am rezolvat prboelma la alt service, e o optiune falsa, daca tot nu sunteti dispusi sa onorati comenzile, de ce nu o scoateti de pe site? Chiar nu pot sa recomand serviciile GSM Zone, am vrut sa apelez la ei ca aveau recenzii bune.

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara, domnule Onu. Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Eu ma ocup de mulțumirea clienților noștri. Rog sa acceptați scuzele noastre, aveți dreptate. Am regăsit ultimile solicitări care din motive tehnice, necunoscute nouă, emailurile de pe Gmail au intrat în spam, ați primit printscreen în privat. Formularele noastre funcționale din 2019.Ne pare rău de situație.
  • Doina (.
    acum 2 ani

    Foarte seriosi, profesionisti! De la ambianta incaperii de la intrare, interactiunea cu persoana de la desk, la informarea clara privind diagnoza, costul pieselor, sugestii alternative, pana la durata si calitatea reparatiilor, toate sunt impecabile!

  • Danut L.
    acum 2 ani

    In primul rand sunt super profi!!!! Am avut la ei un iphone xr la care s-a schimbat sticla de pe display. Cand l-am primit, era mai bun ca cel original! Si nu mai zic de surprizele dulci pe care le-am primit in colet la retur! Echipa misto si super dedicati! La cat multi ani in aceasta bransa!!!!!

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Alexandru R.
    acum 2 ani

    Am avut ceva probleme la prima reparatie a unui iphone 12 pro dar cei de la GSM Zone au dat dovada de profesionalism, m-au chemat inapoi in service si mi-au reparat din nou telefonul cu un discount considerabil desi acesta iesise din garantie si mi-au oferit si o garantie extinsa la a doua reparatie. Acum sper sa tina si sa nu mai am probleme cu el.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. După cum ați discutat telefonic cu colega noastră acum ceva timp în urmă, urma reveniți la noi sa rezolvam. Noi va asteptam, vă stăm la dispoziție când doriți dvs. Update: ați fost contactat de 3 ori pentru a vă invita la noi sa va rezolvam problema. Încă va asteptam, vă stăm la dispoziție.

Recenziile sunt închise.