Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Marian C.
    acum 2 ani

    Seriozitate,punctualitate,amabilitate, intr un cuvant PROFESIONALISM!
    Toate aceste calitati le am intalnit la Service GSM Zone-Iasi!
    Succes in afaceri !
    P.S. Am fost multumit de reparatia efectuata la IPad 9th Generation
    (Inlocuire ecran)

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem!
  • Bogdan I.
    acum 2 ani

    Am comandat un display pentru un telefon, cand a ajuns si-au dat seama ca nu e ”potrivit’, ca imi pot oferi o alta varianta dar la un pret mai mare numai ca mai dureaza cateva zile…daca ai o urgenta risti sa stai cateva zile bune dupa ei…
    nu recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Marian Abutoaiei sunt, administratorul Gsm Zone. Ca de obicei mă ocup personal de situațiile cu clienții mei. Am incercat de 3-4 ori, în zile diferite să vă contez telefonic, din pacate nu răspundeți. Am dorit să discut personal cu dvs. să vă ascult doleanțele și să găsim o soluție pentru a vă mulțumi. Situatia pe care o am eu: miercuri 5 aprilie ne-ati contactat pe WhatsApp solicitand un display pentru telefonul dvs., ce era spart de aprox. 1 lună. Nu v-am chemat in service pentru a ne lăsa un avans pentru comandă (era furtuna de zăpadă, nu se putea circula) am comandat la furnizori pe încredere. Comanda a ajuns pe 7 apr. vineri, cu o zi intârziere din cauza drumurilor închise de la zăpadă. La sosirea comenzii am constatat că piesa avea un defect de fabricație / nu era conformă cu standardele de calitate. V-am contactat să vă comunicam situația, si totodata am venit cu propunerea să vă aducem a doua zi (adica sâmbătă 8 apr.) o altă piesă, dar de la un alt furnizor de o calitate superioara cum un preț mai mare cu aprox. 100 lei. Ați răspuns că vă mai gândiți și reveniți cu un răspuns, ce din păcate nu l-am mai primit. Dacă doriți soluționarea situației și repararea dispozitivului dvs. noi vă stam la dispozitie. Aștept să mă contactați la 0729300300 Multumesc.
  • Claudiu P.
    acum 2 ani

    Profesionalisti.
    Am sunat s-au informat pe loc mi-au spus oferta. Am stabilit ora la care sa ma duc sa ridic. Totul rapid și fără multe vorbe în plus

  • Alessia H.
    acum 2 ani

    Am trimis prin curier un telefon cu display-ul stricat și a venit înapoi într-o săptămână înapoi , foarte rapid . Am primit telefonul perfect , reparat și cu folie de protecție pe acesta . Foarte bună experiența , recomand !!

  • Cristian M.
    acum 2 ani

    Amplasarea este relativ bună, la stradă , locuri de parcare la vreo 300 m, vis a vis de Iulius Mall iar băieții și fetele de acolo sunt ok. Până acum am fost foarte mulțumit de serviciile lor , sunt profi , serioși , parolisti.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim mult pentru feedback-ul dvs.! Apreciem! O zi placuta!
  • Nuta P.
    acum 2 ani

    Recomand cu drag și cu încredere Gsm Zone dacă doriți sa va reparati telefonul. Recent am avut o problema legat de butoanele de volum dar și cu display-ul la un iPhone 8 și mi l-au făcut ca nou. Nu am întâlnit niciun fel de problema după l-am primit. Oameni sunt foarte simpatici și receptivi la orice fel de problema. Gsm Zone e locul cel mai de încredere pe mâna căruia vă puteți lăsa telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, multumim mult pentru feedback dvs! Apreciem!
  • Simona P.
    acum 2 ani

    Problema: display crapat, face ID nefunctional.
    Rezolvarea: Gsm Zone, incepand cu Alexandra care a preluat comanda si pana la toti cei care s-au ocupat efectiv de reparatia telefonului.
    Au lucrat profesionist, au ridicat telefonul de acasa, l-au reparat, mi l-au livrat acasa. Telefonul functioneaza perfect.
    Recomand GsmZone. Au fost singurii care mi-au garantat ca vor repara faceID (si am intrebat la multe firme, dar nu imi garantau).

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, multumim mult pentru feedback, apreciem!
  • Rusu G.
    acum 2 ani

    O locație în care am ajuns întâmplător dar am fost foarte mulțumit de serviciile pe care mi le-au oferit,recomand cu încredere,au dat dovadă de profesionalism,un personal care rezolva orice problema în cel mai scurt timp posibil.👏👏👏👏 …

    Răspunsul proprietarului
    Bună seara! Mulțumim mult pentru feedback-ul dvs! Apreciem! Weekend plăcut!
  • Marius
    acum 2 ani

    Schimbare baterie la telefon Samsung s9+ nu recomand. Nota 10 pentru magazin si pentru implicarea manager-ului dar spre deosebire de iphone, bateriile „noi” de la Samsung dupa ce au stat pe raft cativa ani isi pierd din capacitate. Bateria inlocuita ofera mai multa energie cu vreo 20% dar nu se merita.

    Răspunsul proprietarului
    Bună ziua, Marian Abutoaiei sunt administratorul Gsm Zone. Am luat la cunoștință de situația dumneavoastră. O sa va contactez luni pentru soluționare. Mulțumesc mult pentru sesizare. Un weekend plăcut sa aveți.
  • Soare A.
    acum 2 ani

    Placut impresionata de profesionalism si rapiditate. Comanda pentru repararea unui display pentru smartwatch facuta tocmai din Dolj … totul a fost fara probleme!

Recenziile sunt închise.