Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • norgeicebear1
    acum 4 ani

    Am fost cu un Samsung S7 Edge, după ce am schimbat SIM ul pierdea semnalul, iar domnul din fata a fost foarte amabil și profesionist. Am întrebat cât costa de schimbat acumulatorul si chiar sunt foarte ok și pe parte de piese de schimb. Nu ii ocoliți dacă aveți probleme la dispozitivele voastre.

    Răspunsul proprietarului
    Noi mulțumim pentru ați apelat la serviciile nostre! Ne bucuram ca am putut să vă ajutam! Va mai așteptăm pe la noi, si cu alte ocazii! Mai multe despre noi, si cu ce vă mai putem ajuta, găsiți pe website-ul nostru www.gsmzone.ro
  • Răzvan C.
    acum 4 ani

    Am avut de schimbat un display la un Oneplus 7T. Chiar nu am ce sa le reproșez. Calitate a serviciilor foarte buna începând de la discuția la telefon până la înapoierea telefonului reparat. Ca si prețuri: astronomic mai mici decât la alte GSM-uri. Pai înainte să dau de GSM Zone, am mai sunat și în alte locuri și prețul pentru aceeași treabă era cu 200 lei mai mare. In plus se oferă și garanție 12 luni.

    Recomand GSM Zone din toate punctele de vedere.

    Later edit: La prima căzătură, displayul s-a spart iar. Nu știu dacă am fost eu ghinionist sau displayul pus a fost de slabă calitate. Nu au cei de la GSM Zone nicio vina. Țin să menționez că țin telefonul in husa și folie de protecție permanent. A doua reparație nici nu își mai are rostul dacă ține până la prima căzătură.

    Răspunsul proprietarului
    Noi mulțumim pentru ați apelat la serviciile nostre! Ne bucuram ca am putut să vă ajutam! Va mai așteptăm pe la noi, si cu alte ocazii! Mai multe despre noi, si cu ce vă mai putem ajuta, găsiți pe website-ul nostru www.gsmzone.ro
  • Ioana C.
    acum 4 ani

    Foarte dragut tot personalul, servicii profesioniste, rapiditate, promptitudine, atentie la nevoile clientului si consiliere, recomandare de produse si accesorii calitative (husa, folie protectoare) calitative si raport calitate-pret foarte bune! Recomand tututor!

  • Alexandru M.
    acum 4 ani

    Recomand cu mare drag aceasta locație. Am venit pentru o problema a unui iPhone 5s și a fost rezolvată in mai puțin de 10 minute cu o simpla curățare. Am fost întâmpinat de o domnisoara pe nume Larisa, care m-a ajutat super rapid și a fost super drăguța. Recomand atat shop-ul cât și personalul. Nota 10. 👍🏻

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucură mesajul și apreciem feedback-ul dvs. O zi frumoasă să aveți! Vă multumește Larisa!
  • Daniel T.
    acum 4 ani

    Foarte multumit. Am avut ecranul inlocuit la un telefon Samsung A50 cu unul original. Foarte rapid, profesional, pretul bun corespunzator cu calitatea componentelor comandate. Recomand firma tuturor celor care au probleme de service cu telefonul.

    Răspunsul proprietarului
    Ne bucuram ca am putut să vă ajutam! Mulțumim mult pentru aprecieri! Sărbători fericite să aveți !
  • Ionut A.
    acum 4 ani

    Super experienta.
    Dra Larisa m-a îndrumat super profesionist pt remedierea problemei telefonului cu costuri minime spre deosebire de concurenta din zona care mi-a recomandat schimbarea multor piese.
    Chiar ma bucur ca exista astfel de oameni profesionisti
    Felicitări!!!

    Răspunsul proprietarului
    Noi va multumim, o zi frumoasa!
  • Cristian L.
    acum 4 ani

    Am lasat telefonul seara si l-am luat a doua zi. Am avut de schimbat doar sticla ecranului. Tehnicienii foarte buni, arata mai bine decat nou, si se misca fantastic. Si domnul si domnisoara de la receptie, ultra profesionisti dar relaxati si prietenosi. O experienta placuta, cu siguranta am gasit service-ul gsm unde am sa vin cu toate device-urile, dar traiesc cu speranta ca nu voi avea nevoie 🙂

  • Seby S.
    acum 4 ani

    Un service de un real caracter si mult mai profesionist decat cei de la iStyle. Dupa ultima experienta cu istyle, mergand pentru schimbarea bateriei m-am ales cu o mare zgarietura pe display. Dupa lupte seculare cu cei de la istyle mi-au inlocuit display-ul cu unul chinezesc de o foarte proasta calitate insa am gasit rezolvarea rapida la Service GSM Zone (in doar o ora) si nu pot decat sa le multumesc si sa ii recomand cu cea mai mare incredere oricui are probleme cu telefonul. M-a surprins fara termen de comparatie profesionalismul de care au dat dovada si sentimentul de incredere ce te cuprinde odata trecut pragul lor. Multe felicitari si multumiri domnilor!!!

    Răspunsul proprietarului
    Cu multă plăcere! Ne bucurăm că am putut să vă ajutam! O seara plăcută să aveți!
  • Nicoleta M.
    acum 4 ani

    Buna ziua! Am venit cu un telefon huawei sa ii schimb display-ul, telefonul fiind perfect functional in rest. Ati schimbat si mi-ati dat o garantie, peste doua zile am revenit pentru ca display-ul nu raspundea la comenzi. L-am lasat iar la dumnevoastra in service. Cand l-am luat mi-aiti luat garantia, ca ati spus ca nu mai este valabila, iar eu am ramas cu un telefon care are lentila de la camera deplasata, ati deranjat-o cand ati umblat iar la display sau nu stiu ce ati facut, dar supriza cea mai mare a fost ca acum are baterie 100% in 10 minue are 20% si in 15 min se inchide. De nervi atunci , nici nu am fost in stare sa scriu ce probleme am avut. Pentru ca pe langa faptul ca am venit cu un telefon ok, functional 10/10, estetic 5/10(display spart) si am platit serviciile dumneavoastra si pretul display-ului, a trebuit sa imi cumpar alt telefon. V-ati batut joc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim mult pentru feedback. Cu ce telefon/telefoane ati fost la noi in service? Am aprecia raspunsul dvs., ne ajuta sa ne imbunatatim serviciile oferite clientilor. Marian Abutoaiei sunt, administratorul Gsm Zone, va rog sa ma contactati la 0729300300 pentru clarificarea situatiei dvs. Multumesc.
  • Liliana M.
    acum 4 ani

    Multumesc GSM ZONE, sunteti cel mai bun service gsm din iasi, cei mai profesioniști și cei mai experimentati

Recenziile sunt închise.