Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Giovanni-Mario Z.
    acum 7 ani

    NU RECOMAND!!!
    Am lasat un telefon la service pentru inlocuire diplay. Am explicat ca la mine e problema daca nu am telefon.
    A zic ca nu au pe stoc ecranul, sa las telefonul si sa revin a 2 zi la ei pana in ora 1 pentru ca atunci e gata. surpriza a fost ca nu era gata, iar cand am intrebat motivul, au spus ca au sedinta foto. Sa nu mai spun mimoza de la receptie s-a suparat extraordinar de tare ca am luat-o la intrebari.
    In plus si preturile sunt mult mai mari decat in alta parte, deci te astepti la servicii profi. Sper sa remediati gandirea de kkt pe care o aveti legat de clienti si sa fiti un pic mai comunicativi.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, ne cerem scuze pentru incovenient sau pentru disconfortul produs. Display-ul este in continuare pe stoc comandat special pentru dvs. Se putea rezolva in aprox. 30 min.
  • Tudor D.
    acum 7 ani

    Defect: schimbare display Samsung S7
    Mi-as fi dorit sa pot acorda 5 stele. Insa nu pot. Reparatia a fost efectuata in timpul specificat, displayul este ok, functioneaza cum trebuie. La cateva ore dupa ce am primit telefonul, am observat un mic defect. Butonul din partea de jos a displayului nu mai este la acelasi nivel cu displayul si este doar o chestiune de timp pana cand il voi agata prin buzunare si va fi smuls de la locul lui :).
    (Senzorul de amprenta functioneaza normal)

    Le-am raportat acest mic defect si mi s-a explicat ca acest lucru e cauzat de cantitatea de adeziv care a fost adaugata pentru ca displayul sa fie foarte bine aliniat cu sasiul telefonului (!?). Oricum, cand butonul nu va mai fi la locul lui, le voi mai face o vizita 🙂 .
    Personal foarte politicos, cu siguranta voi mai apela la serviciile lor si ii vor recomanda si altora.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, multumim mult pt feedback, apreciem! Cand aveti timp 5 min. va rugam sa treceti pe la noi sa verificam impreuna. Colegul de la tehnic a precizat ca sasiul ( rama ) dvs. era putin indoida ( curbata ) si a adaptat. Multumim si va dorim o zi frumoasa!
  • Liviu C.
    acum 7 ani

    Profesioniști, atenți la cele mai mici detalii, realizează vanzare de accesorii si reparatii pentru toate tipurile de telefoane. Aparatură de ultimă generație!

  • Radu A.
    acum 8 ani

    Cei mai prosti si scumpi din iasi. Nu va duceti

  • Iacob C.
    acum 8 ani

    Foarte mulțumit, dau dovada de profesionalism.

  • Adrian E.
    acum 8 ani

    Oamenii sunt foarte Profi, recomand cu încredere!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru aprecieri!
  • Robert P.
    acum 8 ani

    Oameni foarte buni, m- au ajuta. Ii recomand

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • LECriss S.
    acum 8 ani

    Servicii excepționale , recomand! Mi-am reparat doua telefoane la ei.

  • Bogdan M.
    acum 8 ani

    Mi-au placut baietii de acolo, m-au rezolvat foarte repede iar pretul a fost unul ok.

  • Barbu I.
    acum 8 ani

    Super tare! Am schimbat in sfarsit sticla crapata la samsung s8. In sfarsit am telefon care arata bine!!! 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Multumim pentru aprecieri!

Recenziile sunt închise.