Gsm Zone - Service & Accesorii
Servicii RAPIDE, de CALITATE cu GARANTIE! Reparăm 98% din probleme! Peste 3000 de recenzii cu 4.9 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 300 RON și garanție 12 luni.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”
Foarte profesioniști , am avut o experientă cu un smartwatch, unde în alte părți nu am putut fi rezolvat. Aici am primit consultanta și problema mi a fost rezolvată. Felicitări si recomand serviciile de aici.
nu recomand.am fost la ei cu o problemă la încărcarea telefonului, mi-au spus că se rezolva, si s-a rezolvat, pentru două săptămâni.am plătit 220 de lei ca telefonul meu sa se încarce normal 14 zile.si cum se face ca aproape toate recenziile voastre au 5 stele, iar utilizatorii scriu o foarte scurtă descriere, fiind si singura lor recenzie data pe google? calitatea muncii voastre nu reflectă nici pe departe cele 4,7 stele.
I-am vizitat pentru înlocuirea display-ul unui iPhone 7, la telefon mi s-a spus că durează 20min, în magazin mi s-a spus 20-30min și a durat peste 60min. Am impresia că difuzorul scoate un bâzâit pe care nu-l avea anterior. Ecranul și telefonul se încinge destul de tare, mi s-a spus că această situație va dispărea imediat (motivând că display-ul este nou).
Voi crește nota dacă zilele viitoare situația încălzirii ecranului și telefonului se va remedia așa cum mi s-a spus.
Zilele trecute sunasem pentru a întreba de un preț pentru o înlocuire de display la un iPhone, am primit in ziua respectivă la telefon un preț, iar astăzi când am sunat, mi s-a spus că prețul nu era corect și că probabil a greșit persoana cu care am vorbit inițial.
Una peste cealaltă, oricum display-ul trebuia schimbat, am decis să merg tot la ei. Ajungând acolo persoana cu care discutasem astăzi m-a recunoscut după voce, am discutat situația și mi-a spus că prețul pe care trebuie să îl plătesc este cel inițial, fiind unul seminificativ mai mic, ba chiar ridicol în comparație cu prețul real și că își asumă greșeala.
Pe lângă faptul că au fost super rapizi (aproximativ 15-20 de minute), am rămas profund impresionată de cât profesionalism au dat dovadă, cât și despre serviciile excelente de care am beneficiat.
Recomand cu încredere!!
Cu ceva timp în urmă am alergat cu mare entuziasm la acest service gsm… o problemă cu un iPhone 6 – microfon și difuzor cu probleme! Bine primit, nimic de reproșat, telefon luat în reparație! Ridic telefonul după 1-2 zile, merg la mașină, sun acasă și întreb dacă sunt auzit… pare să fie bine! Încerc difuzorul… aceeași problemă. Revin în service, mi se ia telefonul în spate și se revine… de data asta mergea! După o săptămână revin cu aceeași problemă a microfonului… îl las din nou la doctor… argumente: rețeaua e de vină – Telekom, placa de bază, etc… se rezolvă cumva! Mă uit la baza telefonului și observ sita de protecție spartă și la microfon și la difuzor… nu mi se pare normal! Tac și înghit… doctorul știe mai bine…sau nu! După vreo 3 săptămăni rămân fără microfon! Complet nefuncțional! Ce curaj să mai am să revin…?!?
PS: Am plătit 130 de lei, la revenire nu mi S-au cerut bani… însă nu am fost convins că intervențiile menționate chiar au avut loc (schimbat microfon și difuzor), nici nu a încercat cineva să o facă! Garanție nici pomeneală! Ce să zic… nu fac astfel de recenzii, dar asta a fost experiența mea! Una negativă! Astăzi am rezolvat problema într-un service corect! Detalii în privat… pentru a fi politic corect!
Am revenit pe14 septembrie 2018 cu un telefon la ei sperând că au învățat ceva din greselile trecutului. Experienta mea nouă?! Am lăsat telefonul,mi s-a comunicat că voi fi contactat telefonic cand va veni băiatul care „face constatarile”. La receptie o doamnă care nu avea nici o treabă,i-a luat 35 de minute recepția telefonului. După 22 de ore de liniște totală merg la ei. Raspunsul? Telefonul e in lucru de asta nu ați fost contactat. Vreau sa ma conving… Telefonul neatins,uitat pe undeva,l-au găsit după 5 minute,nu exagerez… Sub orice critică… Apelați la ei ca sa fiți tratați astfel pe banii si timpul vostru. Incredibil ca mai exista pe piata după atâta timp. Probabil au si parti bune,dar eu nu le-am descoperit. Tratarea clienților este de dezastruoasă.Sper ca pe viitor sa fie mai bine…
Succes
P.S. Am fost contactat de managerul firmei si am revizuit evaluarea inițială de la o stea la 2. Deși eu nu am fost tratat corespunzător și răspunsul afișat aici de către cei responsabili e departe de realitate am văzut dorință de îndreptare. Sper să nu mă înșel.
Recomand Gsm-Zone cu incredere ! O echipa profesionista si cu oamenii care fac parte din aceasta foarte draguti si cu multa rabdare. Se observa ca tin la parerile clientilor si ca lucreaza din pasiune remediind orice problema care apare fara a sta la contraziceri. Multumesc domnule Tehnician Daniel pentru schimbarile facute in terminalul adus de mine! Cu siguranta voi reveni in cazul in care voi mai avea probleme!
Am schimbat sticla la primul iPhone 6s si totul a decurs foarte bine.Am fost foarte mulțumit!
Am dus și al 2 iPhone 6s sa schimb sticla și nu mai merge amprenta!Nu știu de ce!
Am fost in service si sa rezolvat pe garanție!
Profesioniști recomand!
Super tari!! Sunt foarte multumita de serviciile oferite! Am fost cu un Samsung Galaxy A5 2016 ce avea diplay-ul spart(distrus) , in 2 zile l-am avut ca nou… Si mai mult de atat, nu m-a costat asa mult .Bravo GSM ZONE, sa o tineti tot asa!
Am venit la ei cu un note 3. Mi-au schimbat sticla , timpu a fost 3 zile, air pretul foarte okay. Eu ii recomand. Ofera garantie 12 luni, folie gratis. fetele sunt amabile, iar in interior arati foarte curat . Succes