Gsm Zone - Service & Accesorii

Se încarcă...

4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”

Excelent
4.9
4.056 de recenzii
5
4
3
2
1
  • George N.
    acum 8 ani

    Super service, preturi rentabile, foarte rapizi si intelegatori. Recomand!

  • Razvan-Andrei M.
    acum 8 ani

    Profesioniști. Găsești la ei accesorii pentru toate telefoanele momentului, iar dacă produsul nu funcționează ți-l înlocuiesc sau îți returnează banii.

  • Diana M.
    acum 8 ani

    Mi am schimbat display la un S7, iar timpul de schimbare a fost rapid, plus că cei din fata sunt foarte profesioniști. Oferă toate informațiile. Ii recomand

    Răspunsul proprietarului
    Mulțumim pentru încredere.
  • Ramona B.
    acum 8 ani

    O echipa de încredere,pretul este exact pe serviiciile oferite ,garantia raportează profesionalismul de care dau dovadă! Recomand acest service!

  • Natalia P.
    acum 8 ani

    Recomand! Preturile nu sunt foarte mari ,personalul foarte amabil si explica exact si profesionist. Intr.un cuvant Super!

    Răspunsul proprietarului
    Multumim!
  • ioana N.
    acum 8 ani

    Tocmai ce mi-am luat telefonul inapoi de acolo si sunt foarte fericita cu rezultatul ca si in trecut. Preturi mici, personal foarte amabil si sunt rapizi. Super tare recomand!

  • Void I.
    acum 8 ani

    Foarte buni in ceea ce fac si se vede asta prin persoanele care au plecat de acolo multumiti iar printre ei ma aflu si eu. Niciodata nu m-au dezamagit. Keep it like that 🙂

  • Rotariu M.
    acum 8 ani

    Calitate-pret, ireprosabil. Plus personalul amabil care iti explica in detaliu tot ceea ce trebuie facut pentru a avea un telefon ca nou . Keep it high ! Recomand !

  • Monika C.
    acum 9 ani

    Execrabili. Mi-au inlocuit o baterie acum o luna si ceva la un iphone 5S care s-a si umflat deja,curbandu-mi ecranul, tipul blond cu ochelari care a umblat la telefon a folosit un cutter si mi-a zgariat si carcasa. Nici macar bon nu mi-au dat. Total necalificati si munca tipic romaneasca! Nu recomand!

  • Constantin D.
    acum 9 ani

    Neserioși nu fac treabă de calitate. Am fost să îmi schimbe la un samsung s5 mufa de încărcare și când a lipit înapoi displayul parcă era pus de mine acasă. Iar când am vb la început cu ei au zis că nu se va cunoaște ca sa umblat(au venit cu pretexte că sa exfoliat folia de la display și de asta arată așa acuma.Iar într un final au pus altă sticlă care nu este originală și pe care nu au fost în stare să o centreze corect). Nu mai recomand la nimeni acest service cu toate că în urmă cu câțiva ani erau foarte buni.

Recenziile sunt închise.