Gsm Zone - Service & Accesorii
Servicii RAPIDE, de CALITATE cu GARANTIE! Reparăm 98% din probleme! Peste 3000 de recenzii cu 4.9 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Repară dispozitive Samsung, Apple, Huawei, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Înlocuire baterie, Reparații software. Oferă prețuri de la 300 RON și garanție 12 luni.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
4.056 de recenzii la „Gsm Zone - Service & Accesorii”
Super service, preturi rentabile, foarte rapizi si intelegatori. Recomand!
Profesioniști. Găsești la ei accesorii pentru toate telefoanele momentului, iar dacă produsul nu funcționează ți-l înlocuiesc sau îți returnează banii.
Mi am schimbat display la un S7, iar timpul de schimbare a fost rapid, plus că cei din fata sunt foarte profesioniști. Oferă toate informațiile. Ii recomand
O echipa de încredere,pretul este exact pe serviiciile oferite ,garantia raportează profesionalismul de care dau dovadă! Recomand acest service!
Recomand! Preturile nu sunt foarte mari ,personalul foarte amabil si explica exact si profesionist. Intr.un cuvant Super!
Tocmai ce mi-am luat telefonul inapoi de acolo si sunt foarte fericita cu rezultatul ca si in trecut. Preturi mici, personal foarte amabil si sunt rapizi. Super tare recomand!
Foarte buni in ceea ce fac si se vede asta prin persoanele care au plecat de acolo multumiti iar printre ei ma aflu si eu. Niciodata nu m-au dezamagit. Keep it like that 🙂
Calitate-pret, ireprosabil. Plus personalul amabil care iti explica in detaliu tot ceea ce trebuie facut pentru a avea un telefon ca nou . Keep it high ! Recomand !
Execrabili. Mi-au inlocuit o baterie acum o luna si ceva la un iphone 5S care s-a si umflat deja,curbandu-mi ecranul, tipul blond cu ochelari care a umblat la telefon a folosit un cutter si mi-a zgariat si carcasa. Nici macar bon nu mi-au dat. Total necalificati si munca tipic romaneasca! Nu recomand!
Neserioși nu fac treabă de calitate. Am fost să îmi schimbe la un samsung s5 mufa de încărcare și când a lipit înapoi displayul parcă era pus de mine acasă. Iar când am vb la început cu ei au zis că nu se va cunoaște ca sa umblat(au venit cu pretexte că sa exfoliat folia de la display și de asta arată așa acuma.Iar într un final au pus altă sticlă care nu este originală și pe care nu au fost în stare să o centreze corect). Nu mai recomand la nimeni acest service cu toate că în urmă cu câțiva ani erau foarte buni.