Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Andra-Nicole C.
    acum 1 an

    O totala bataie de joc! Trimit un produs cu un defect, mi-l trimiteti inapoi “reparat”; ajunge la mine, il verific, il trimit in aceeasi zi cu aceeasi problema; si o tinem tot asa; a doua oara ajunge la mine “reparat” dar probelma pentru care a fost trimis fiind in continuare prezenta. Penibil!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andra! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient pe care l-ai intampinat. In acord cu numele tau, nu am identificat in sistem o solicitare de service.Te rugam sa revii cu o confirmare pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro, cu numarul fisei service Depanero. O zi frumoasa!
  • Valentin C.
    acum 1 an

    Solicitare de reparație produs în garanție făcută pe 24 iulie, echipa trimisa in prima săptămână din septembrie.
    Referitor la raspunsul vostru de mai jos: dovediti inca odata ce dezorganizati si haotici sunteti!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Valentin! Ne pare rau pentru intarzierea interventiei si intelegem pe deplin disconfortul creat. In acord cu numele tau, nu am identificat in sistem o solicitare de service. Te rugam sa revii cu o confirmare pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro, cu numarul fisei service Depanero. O zi frumoasa!
  • Adrian B.
    acum 1 an

    Am trimis un iphone cu dungi pe display la reparat pe garantie si in 10 zile am primit produsul inapoi reparat fara niciun mesaj de eroare,tot timpul am fost anuntat in ce stadiu este fisa mea de lucru,profesionalism maxim,recomand!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Adrian! Iti multumim mult pentru recenzia pozitiva si pentru increderea acordata echipei noastre! Ne bucuram sa aflam ca ai fost multumit de rapiditatea si transparenta cu care a fost gestionat cazul tau. Profesionalismul si comunicarea constanta sunt prioritati pentru noi, iar aprecierea ta ne motiveaza sa mentinem acest standard ridicat. Ne-ar face placere sa te ajutam si pe viitor, daca ai nevoie. Multumim pentru recomandare!
  • Dana D.
    acum 1 an

    Am dat către reparație la depanero un telefon in garanție care se stinsese brusc și nu mai mergea deschis. Nu au reușit să îl repare și din cauză că avea o mica crăpătură pe ecran nici nu ne-au dat alt telefon, nici vreun voucher că să luăm altul…nu ne au rezolvat cu nimic desi telefonul era în garanție și nu l-am dat la reparație pentru crăpătură de pe ecran ci pentru că nu se mai aprindea….niste tepari cu o politică de tepari

    Editez recenzia că să vă răspund la răspunsul vostru și a vă adresa întrebarea: pentru ce să va contactez?

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Dana! Ne pare rau pentru neplacerile create. Solutia oferita a fost in conformitate cu termenii si conditiile garantiei. Din pacate, prezenta unei crapaturi pe ecran poate influenta acoperirea garantiei, chiar daca problema raportata nu a fost legata de aceasta.Va rugam sa ne contactati direct pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro.
  • Razvan S.
    acum 1 an

    Am dus la reparat o stație de călcat pentru decalcifiere, iar când m-au sunat devizul de reparație a fost de 550lei (că trebuie schimbată talpa, placa de bază și încă ceva…). Evident că prețul depășește valoarea stației de nouă.
    Nu recomand!

  • Cerasela I.
    acum 1 an

    Execrabil , pacat ca nu sunt stele si cu minus, ca ar fi fost cel mai mare minus pe care l-as fi dat!Aceasta firma detine monopol pe un brand Starlight de care ma voi feri de acum cate zile voi avea , sau cate zile mai are acest Depanero.Am fost nevoita sa apelez postgarantie la ei, tocmai din acest motiv – monopol. Ar trebui interzis monopolul de orice fel , astfel incat sa nu devii bataia de joc a acestei mafii , chiar pe banii tai! O nenorocita de clapeta de la usa de congelator de la un frigider din acela mic, i-a „batut” pe acesti „meseriasi”, de mai mult de 2 luni am plasat comanda, a venit un mare constatator pe 200ron, ca sa faca 2 poze si a venit de alte doua ori total nepregatit cu o clapeta care i-a dat batai de cap vreo ora s-o monteze si a cazut in 2 secunde! :)))…si ce credeti?!! ma intreaba pe mine cum era inainte??? . Domnilor sefi de la Depanero, o astfel de intrebare va descalifica, si eu ma simt indreptatita sa cer banii inapoi pe constatare!!! sa nu mai spun ca a plecat inclusiv cu usa de la frigider ca sa monteze clapeta acasa ( de mai mult de 1 luna) pentru ca a observat ca rabdarea mea a luat sfarsit. Nu am primit nici un mesaj ca a fost luata in custodie acea usa, desi am solicitat in mai multe telefoane si mesaje!!! Acea usa imi apartine!!! Am dat mesaje peste mesaje, am sunat, in aceasta seara domnul de la telefon a fost chiar impertinent spunandu-mi : da ce credeti doamna ca noi suntem producatori??? cand o sa ne raspunda producatorul o sa vedeti stadiul, nu exista limita de timp!!!! cum e posibil asa ceva???
    Constatare defectuoasa, comanda gresita, cine plateste??? evident…fraierii.

    Multumesc Depanero!!!Halal sa-ti fie!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cerasela! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient pe care l-ai intampinat. Intelegem perfect disconfortul legat de timpul de asteptare si de dificultatile intampinate in procesul de reparatie. Este important pentru noi sa solutionam orice problema si sa ne asiguram ca toate procedurile respecta standardele noastre de calitate. Vom analiza cu atenție cazul tau, inclusiv aspectele legate de comunicare si reparatie, pentru a identifica ce a mers gresit. In acord cu discutia telefonica de mai devreme, speram ca am adus clarificari asupta situatiei pe care ai semnalat-o. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • anca C.
    acum 1 an

    Am trimis un epilator Philips Lumea și spre surprinderea mea in mai puțin de o zi am primit răspuns(soluție) pentru aceasta.Mulumesc pentru promptitudine

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Anca! Iti multumim pentru feedback! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta si ca ai primit raspunsul rapid pentru epilatorul Philips Lumea. Apreciem ca ai remarcat promptitudinea noastra!
  • amazon P.
    acum 1 an

    Cea mai mizerabila firma, iti strica ei produsul si dupaia iti spun ca nu il pot repara cu garantie, nu merita nici o stea. Faceti plangere la protectia consumatorului, asa ceva este inacceptabil.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare sincer rau sa aflam despre experienta ta negativa. Ne dorim sa analizam situatia in detaliu pentru a gasi o solutie cat mai rapida. Te rugam sa ne oferi mai multe informatii trimitandu-ne un e-mail la adresa clientsupport@depanero.ro, iar echipa noastra de suport va investiga cazul tau cu prioritate.
  • Luca S.
    acum 1 an

    Ii recomand ! Am avut 2 solicitari de la firme diferite si ambele garantii s-au rezolvat prin intermediul Depanero . S-au respectat termenii din certificatul de garantie , produsele au ajuns chiar mai repede . Am primit informatii legate de garantie si procedura de solutionare in tot acest timp . Succes in continuare !

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Luca! Ne bucuram sa auzim ca experienta ta a fost una pozitiva! Ne straduim mereu sa respectam termenii de garantie si sa oferim servicii rapide si de incredere. Multumim pentru increderea acordata si pentru ca ne-ai ales pentru rezolvarea garantiilor tale. Succes si tie in tot ceea ce faci!
  • Soluție I.
    acum 1 an

    Extrem de multumit de ultima experienta cu un laptop lenovo trimis pentru inlocuirea acumulatorului. Foarte promti si profesionisti!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Iti multumim mult pentru feedback-ul pozitiv! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta cu serviciul nostru de inlocuire a acumulatorului si apreciem ca ai remarcat promptitudinea si profesionalismul echipei noastre.

Recenziile sunt închise.