Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
O totala bataie de joc! Trimit un produs cu un defect, mi-l trimiteti inapoi “reparat”; ajunge la mine, il verific, il trimit in aceeasi zi cu aceeasi problema; si o tinem tot asa; a doua oara ajunge la mine “reparat” dar probelma pentru care a fost trimis fiind in continuare prezenta. Penibil!
Solicitare de reparație produs în garanție făcută pe 24 iulie, echipa trimisa in prima săptămână din septembrie.
Referitor la raspunsul vostru de mai jos: dovediti inca odata ce dezorganizati si haotici sunteti!
Am trimis un iphone cu dungi pe display la reparat pe garantie si in 10 zile am primit produsul inapoi reparat fara niciun mesaj de eroare,tot timpul am fost anuntat in ce stadiu este fisa mea de lucru,profesionalism maxim,recomand!
Am dat către reparație la depanero un telefon in garanție care se stinsese brusc și nu mai mergea deschis. Nu au reușit să îl repare și din cauză că avea o mica crăpătură pe ecran nici nu ne-au dat alt telefon, nici vreun voucher că să luăm altul…nu ne au rezolvat cu nimic desi telefonul era în garanție și nu l-am dat la reparație pentru crăpătură de pe ecran ci pentru că nu se mai aprindea….niste tepari cu o politică de tepari
Editez recenzia că să vă răspund la răspunsul vostru și a vă adresa întrebarea: pentru ce să va contactez?
Am dus la reparat o stație de călcat pentru decalcifiere, iar când m-au sunat devizul de reparație a fost de 550lei (că trebuie schimbată talpa, placa de bază și încă ceva…). Evident că prețul depășește valoarea stației de nouă.
Nu recomand!
Execrabil , pacat ca nu sunt stele si cu minus, ca ar fi fost cel mai mare minus pe care l-as fi dat!Aceasta firma detine monopol pe un brand Starlight de care ma voi feri de acum cate zile voi avea , sau cate zile mai are acest Depanero.Am fost nevoita sa apelez postgarantie la ei, tocmai din acest motiv – monopol. Ar trebui interzis monopolul de orice fel , astfel incat sa nu devii bataia de joc a acestei mafii , chiar pe banii tai! O nenorocita de clapeta de la usa de congelator de la un frigider din acela mic, i-a „batut” pe acesti „meseriasi”, de mai mult de 2 luni am plasat comanda, a venit un mare constatator pe 200ron, ca sa faca 2 poze si a venit de alte doua ori total nepregatit cu o clapeta care i-a dat batai de cap vreo ora s-o monteze si a cazut in 2 secunde! :)))…si ce credeti?!! ma intreaba pe mine cum era inainte??? . Domnilor sefi de la Depanero, o astfel de intrebare va descalifica, si eu ma simt indreptatita sa cer banii inapoi pe constatare!!! sa nu mai spun ca a plecat inclusiv cu usa de la frigider ca sa monteze clapeta acasa ( de mai mult de 1 luna) pentru ca a observat ca rabdarea mea a luat sfarsit. Nu am primit nici un mesaj ca a fost luata in custodie acea usa, desi am solicitat in mai multe telefoane si mesaje!!! Acea usa imi apartine!!! Am dat mesaje peste mesaje, am sunat, in aceasta seara domnul de la telefon a fost chiar impertinent spunandu-mi : da ce credeti doamna ca noi suntem producatori??? cand o sa ne raspunda producatorul o sa vedeti stadiul, nu exista limita de timp!!!! cum e posibil asa ceva???
Constatare defectuoasa, comanda gresita, cine plateste??? evident…fraierii.
Multumesc Depanero!!!Halal sa-ti fie!
Am trimis un epilator Philips Lumea și spre surprinderea mea in mai puțin de o zi am primit răspuns(soluție) pentru aceasta.Mulumesc pentru promptitudine
Cea mai mizerabila firma, iti strica ei produsul si dupaia iti spun ca nu il pot repara cu garantie, nu merita nici o stea. Faceti plangere la protectia consumatorului, asa ceva este inacceptabil.
Ii recomand ! Am avut 2 solicitari de la firme diferite si ambele garantii s-au rezolvat prin intermediul Depanero . S-au respectat termenii din certificatul de garantie , produsele au ajuns chiar mai repede . Am primit informatii legate de garantie si procedura de solutionare in tot acest timp . Succes in continuare !
Extrem de multumit de ultima experienta cu un laptop lenovo trimis pentru inlocuirea acumulatorului. Foarte promti si profesionisti!