Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Dya
    acum 1 an

    Tableta Lenovo in garanție încă
    Touch-ul se bloca aleatoriu
    Service prompt prin EMAG(furnizor)
    Schimbat display-ul conform facturii primite
    După o săptămâna de la reparație funcționează corect
    Nu am primit garanție după reparație sau nu știu eu

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Dya! Iti multumim pentru recenzie si pentru ca ai ales serviciile noastre! Ne bucuram sa auzim ca tableta functioneaza corect dupa interventie. Referitor la garantia dupa reparatie, iti confirmam ca produsul fiind inca in garantie, aceasta continua conform conditiilor oferite de producator, fara a necesita un document suplimentar. Daca ai nevoie de informatii suplimentare, echipa noastra iti sta la dispozitie! Iti multumim pentru incredere si iti dorim sa te bucuri de tableta fara probleme!
  • Razvan V.
    acum 1 an

    de evitat – de 3 saptamani ma mint in call center ca imi trimit link pentru a plati un serviciu montaj aer conditionat, ‘revenim in decursul zilei’, 3 saptamani mai tarziu si nenumarate apeluri, inca arunca vina de la unii la altii si imi spun ca ‘revenim’

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Razvan! Intelegem ca ai trecut printr-o experienta neplacuta. Ne-am dori sa verificam situatia si te rugam sa ne oferi numarul fisei de service, pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro.
  • Dragomir S.
    acum 1 an

    Servicii deosebite, a ajuns la ei un monitor (ce se afla in garantie) cu un defect iar soluția a fost schimbarea display-ului. Problema e ca odată cu schimbarea display-ului au spart și rama, nu a fost lipita adecvat și au spart și suportul.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Stefan! Ne pare rau pentru situatia neplacuta pe care ai intampinat-o. Apreciem ca ne-ai adus la cunostinta aceste detalii si iti intelegem disconfortul legat de starea in care a fost returnat monitorul. Iti recomandam sa ne oferi mai multe detalii pentru a putea investiga cazul si sa gasim o solutie adecvata. Te rugam sa ne contactezi la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a putea discuta mai detaliat si a gasi o rezolvare.
  • Alin D.
    acum 1 an

    Am avut o experiență foarte bună. Atât firma de curierat cât și Depanero s-au mișcat rapid și a fost totul ok dpdv al reparației. Recomandat!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alin! Iti multumim pentru feedback-ul pozitiv! Ne bucuram ca ai avut o experienta buna si ca atat firma de curierat, cat si echipa noastra s-au miscat rapid pentru a rezolva problema. Recomandarile tale sunt foarte apreciate! Daca mai ai nevoie de ajutor in viitor, nu ezita sa ne contactezi!
  • Mădălina L.
    acum 1 an

    Bună ziua,

    În legătură cu numărul de înregistrare 5747799 pentru reparația aparatului de aer condiționat Fram. Am fost sunată marți, 02.07.2024 ca sunt programata ca o echipa de tehnicieni sa vina vineri , 05.07.2024, la adresa, pentru a repara aerul. Toată ziua v-am sunat, nimeni nu știa când vor veni dacă vor veni . Și nu a venit nimeni sa ne repare aerul cumpărat pe 22.06.2024 montat pe 25.06.2024 și care s-a stricat după 2 zile de la montaj . Stau de 2 săptămâni fără aerul condiționat . Sunteți niște mincinoși ordinari. După prima reclamație la ANPC m-ati sunat . Nu este nici un fel de problema, v-am făcut și ieri, vineri, 05.07.2024 cea de-a doua reclamație la ANPC. Aștept sa fiu sunată luni de echipa de tehnicieni a companiei de rahat depanero . De asemenea, solicit , în scris, sa fiu contactata de managerul Depanero .

    De asemenea, după aceste scandaluri cu voi, pentru ca personalul Depanero este format doar din oameni care habar nu au pe ce lume trăiesc, sunteți firma fantoma, nu știu, abia aștept sa vad știrea cum ca Depanero se desființează, hoților.

  • Iancu I.
    acum 1 an

    Salut!am trimis la ei prin Emag un aspirator dyson, mi-au reparat-schimbat peria defecta in cateva zile,pt ei,nota 10,iar pt emag nota -1 pt ca au primit aspiratorul inapoi in showroom emag a2-a si de la depanero,iar mie,dupa 5 zile,emag imi spune ca nu il au in showroom, deci depanero nota 10,emag nota -1

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Iulian! Multumim mult pentru recenzia pozitiva! Ne bucuram ca am reusit sa iti reparam aspiratorul rapid si eficient. Intelegem disconfortul cauzat de comunicarea cu Emag si speram ca viitorul sa aduca o experienta mai buna pentru tine. Oricum, apreciam foarte mult feedback-ul tau si ne dorim sa continuam sa iti oferim servicii de calitate!
  • Daniel F.
    acum 1 an

    O echipă profesionistă! Mi-au comunicat în permanență etapele pe care le-au parcurs, de la preluarea produsului, până la returnare, iar reparația este perfectă (căști audio JBL). Mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daniel! Iti multumim mult pentru recenzia pozitiva! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta cu noi si ca reparatia castilor tale JBL a fost pe masura asteptarilor. Comunicarea transparenta este foarte importanta pentru noi si suntem fericiti ca ai apreciat acest aspect. Daca mai ai nevoie de ajutor, suntem aici!
  • Cristi Ș.
    acum 1 an

    In ciuda tuturor review-urilor negative voi veni eu cu unul pozitiv,legat de un 15 pro max luat de la flanco.Probleme la camera ,dintr-o data a aparut o dunga orizontala iar dupa mai multe cautari pe google s-a dovedit a fi laser damage la camera,noi fiind in concediu in perioada respectiva dar nu ne aducem aminte sa fi expus telefonul la lasare desi am fost cu fetita noastra la cateva petreceri de copii.Telefonul a fost trimis la depanero de catre cei de la Flanco iar acestia au schimbat display-ul si camerele,in momentul de fata,la aproximativ 4 luni dupa incident,telefonul functioneaza impecabil iar cei de la depanero au fost foarte operativi,nu stiu cum s-a lucrat in el dar nici nu ma intereseaza sincer,cert este ca telefonul merge

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristi! Iti multumim pentru recenzia ta pozitiva si pentru ca ai impartasit aceasta experienta! Ne bucuram sa auzim ca telefonul tau functioneaza impecabil si ca echipa noastra a fost prompta si eficienta in solutionarea problemei. Este important pentru noi sa oferim servicii de calitate, iar astfel de feedback ne motiveaza sa mentinem standardele ridicate. Daca mai ai nevoie de asistenta in viitor, suntem mereu aici pentru a te ajuta!
  • Vasi C.
    acum 1 an

    Nu alege DEPANERO in nici un chip. La instalarea unui aparat de aer condiționat nu e ok o garanție de doar un an. Cu substandarde profesionale si compromisuri de calitatate instalarea a tinut 3 ani si e nevoie de reumplere cu refrigerent. Am sunat si nu-i intereseaza defel de caliatatea serviciilor. O mare dezamagire, NU RECOMAND.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Vasi! ! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient intampinat. In acord cu numele tau, nu am identificat in sistem o solicitare de service.Te rugam sa revii cu o confirmare pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro, cu numarul fisei service Depanero. O zi frumoasa!
  • Ioana C.
    acum 1 an

    Am fost în conflict cu Depanero ,și am scris o recenzie care nu le făcea cinste .
    Până la urmă frigiderul meu a fost reparat ,și ne am împăcat.
    Acum le acord 4 stelute si am șters recenzia cu 1 steluță .
    Dragilor, sper sa nu mai avem ocazia sa trecem prin momente neplăcute.
    Spor în activitate și vreau sa vad numai 5 steluțe .

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ioana! Iti multumim ca ne-ai oferit o a doua sansa si ne bucuram ca situatia s-a rezolvat in cele din urma! Apreciem foarte mult ca ai revenit asupra recenziei si ne-ai acordat 4 stelute. Vom continua sa ne imbunatatim serviciile pentru a ne asigura ca data viitoare iti vom oferi doar motive de 5 stelute! Ne straduim sa evitam astfel de momente pe viitor si iti dorim toate cele bune! Multumim pentru intelegere si pentru urari!

Recenziile sunt închise.