Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Tableta Lenovo in garanție încă
Touch-ul se bloca aleatoriu
Service prompt prin EMAG(furnizor)
Schimbat display-ul conform facturii primite
După o săptămâna de la reparație funcționează corect
Nu am primit garanție după reparație sau nu știu eu
de evitat – de 3 saptamani ma mint in call center ca imi trimit link pentru a plati un serviciu montaj aer conditionat, ‘revenim in decursul zilei’, 3 saptamani mai tarziu si nenumarate apeluri, inca arunca vina de la unii la altii si imi spun ca ‘revenim’
Servicii deosebite, a ajuns la ei un monitor (ce se afla in garantie) cu un defect iar soluția a fost schimbarea display-ului. Problema e ca odată cu schimbarea display-ului au spart și rama, nu a fost lipita adecvat și au spart și suportul.
Am avut o experiență foarte bună. Atât firma de curierat cât și Depanero s-au mișcat rapid și a fost totul ok dpdv al reparației. Recomandat!
Bună ziua,
În legătură cu numărul de înregistrare 5747799 pentru reparația aparatului de aer condiționat Fram. Am fost sunată marți, 02.07.2024 ca sunt programata ca o echipa de tehnicieni sa vina vineri , 05.07.2024, la adresa, pentru a repara aerul. Toată ziua v-am sunat, nimeni nu știa când vor veni dacă vor veni . Și nu a venit nimeni sa ne repare aerul cumpărat pe 22.06.2024 montat pe 25.06.2024 și care s-a stricat după 2 zile de la montaj . Stau de 2 săptămâni fără aerul condiționat . Sunteți niște mincinoși ordinari. După prima reclamație la ANPC m-ati sunat . Nu este nici un fel de problema, v-am făcut și ieri, vineri, 05.07.2024 cea de-a doua reclamație la ANPC. Aștept sa fiu sunată luni de echipa de tehnicieni a companiei de rahat depanero . De asemenea, solicit , în scris, sa fiu contactata de managerul Depanero .
De asemenea, după aceste scandaluri cu voi, pentru ca personalul Depanero este format doar din oameni care habar nu au pe ce lume trăiesc, sunteți firma fantoma, nu știu, abia aștept sa vad știrea cum ca Depanero se desființează, hoților.
Salut!am trimis la ei prin Emag un aspirator dyson, mi-au reparat-schimbat peria defecta in cateva zile,pt ei,nota 10,iar pt emag nota -1 pt ca au primit aspiratorul inapoi in showroom emag a2-a si de la depanero,iar mie,dupa 5 zile,emag imi spune ca nu il au in showroom, deci depanero nota 10,emag nota -1
O echipă profesionistă! Mi-au comunicat în permanență etapele pe care le-au parcurs, de la preluarea produsului, până la returnare, iar reparația este perfectă (căști audio JBL). Mulțumesc!
In ciuda tuturor review-urilor negative voi veni eu cu unul pozitiv,legat de un 15 pro max luat de la flanco.Probleme la camera ,dintr-o data a aparut o dunga orizontala iar dupa mai multe cautari pe google s-a dovedit a fi laser damage la camera,noi fiind in concediu in perioada respectiva dar nu ne aducem aminte sa fi expus telefonul la lasare desi am fost cu fetita noastra la cateva petreceri de copii.Telefonul a fost trimis la depanero de catre cei de la Flanco iar acestia au schimbat display-ul si camerele,in momentul de fata,la aproximativ 4 luni dupa incident,telefonul functioneaza impecabil iar cei de la depanero au fost foarte operativi,nu stiu cum s-a lucrat in el dar nici nu ma intereseaza sincer,cert este ca telefonul merge
Nu alege DEPANERO in nici un chip. La instalarea unui aparat de aer condiționat nu e ok o garanție de doar un an. Cu substandarde profesionale si compromisuri de calitatate instalarea a tinut 3 ani si e nevoie de reumplere cu refrigerent. Am sunat si nu-i intereseaza defel de caliatatea serviciilor. O mare dezamagire, NU RECOMAND.
Am fost în conflict cu Depanero ,și am scris o recenzie care nu le făcea cinste .
Până la urmă frigiderul meu a fost reparat ,și ne am împăcat.
Acum le acord 4 stelute si am șters recenzia cu 1 steluță .
Dragilor, sper sa nu mai avem ocazia sa trecem prin momente neplăcute.
Spor în activitate și vreau sa vad numai 5 steluțe .