Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • George P.
    acum 1 an

    Am reclamat un router defect. În 2 zile am primit verdictul. Nu se poate repara. 2 soluții, înlocuire sau banii înapoi. Am preferat înlocuire cu unul nou. În aceeași zi l-am preluat. Am fost foarte plăcut surprins de operativitate, eficacitatea și lipsa de birocrație în acest caz.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, George! Iti multumim pentru feedback-ul pozitiv si pentru ca ai ales serviciile noastre! Ne bucura enorm ca experienta ta a fost rapida si eficienta si ca ai apreciat operativitatea echipei noastre. Suntem aici sa iti oferim mereu solutii simple si eficiente, fara birocratie inutila. Iti multumim si te asteptam oricand ai nevoie!
  • iozsef F.
    acum 1 an

    am trimis in service un Router Wireless TP-Link Archer C80, AC1900, Dual Band, Beamforming, OneMesh™ Archer C80 defect, aflat in garantie si raspunsul serviceului a fost foarte prompt. rezolvare rapida si profesionalism.recomand cu incredere!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Iozsef! Iti multumim pentru recenzia pozitiva si pentru increderea acordata serviciului nostru de garantie. Ne bucuram ca am reusit sa iti oferim o experienta rapida si profesionista in solutionarea problemei routerului TP-Link Archer C80. Recomandarile tale ne motiveaza sa mentinem standardele ridicate si sa oferim mereu servicii de calitate.
  • Tandea M.
    acum 1 an

    LE: de la 2 stele am coborat la 1 stea: om observat la mai multe recenzii ca nici măcar nu reușiți sa ne identificați in sistem in condițiile in care ați preluat un produs, l-ați reparat si l-ați retrimis. merita sa va îmbunătățiți radical in toate zonele.
    Mai am o curiozitate: uitându-ma la răspunsul Dvs doresc sa va întreb; de ce sa va mai scriu un email? Ca sa ce? Nu mi-a fost de ajuns disconfortul creat de dvs? Incredibil
    Coletul a fost ridicat după 3 saptamâni si după 48 de mesaje cum ca va fi ridicat in ziua respectivă. Oricate sesizări am făcut nu au reacționat sub nicio forma decât ca vor rezolva situația ceea ce nu se intampla. In ultima instanță i-am rugat sa vina in câteva zile pt ca urma sa mergem in concediu si ghiciți ce: au trimis curierul exact când eram in concediu deși aveau informația aceasta. Cei de la Cargus mi-au transmis ca ei nu au primit comanda de la Depanero. Dezamăgitor. Pe de alta parte reparația s-a făcut in câteva zile. Dar experiența in general rămâne dezamăgitoare.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mihai! Avand in vedere ca nu reusim sa te identificam cu un produs in baza de date, te rugam sa revii pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Misaila A.
    acum 1 an

    Chiar nu recomand. Am o trotineta care am trimiso la ei in service pentru a îmi pune un șurub la roata spate că îmi căzuse și nu mi l-au pus mia venit înapoi exact așa cum am trimiso am mai așteptat și 15 zile

  • Szilard K.
    acum 1 an

    Aceaşi situație ca la mulți dintre noi, după cum am observat. Talon montaj achitat în avans pentru AC. Termen instalare 10-15 zile. Am aşteptat cu răbdare până a trecut termenul. I-am sunat şi mi-au spus că defapt urma să mă sune să confirm perioada când ei vor fi disponibili…. ghici ce? Comandă realizată şi achitată în data de 7 Iulie 2024 şi interval montaj propus de ei 15-30 August 2024. Hai să fim serioşi… Ba mai mult de atât… Dacă intri astăzi pe Emag poți comanda talon montaj cu 3-5 zile lucrătoare. Batjocură şi hoție! Eu de exemplu tocmai pentru montaj am achiziționat aerul condiționat de la Emag. Urmează să fac pasul următor către ANPC. M-am săturat să tot iau țepe.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Szilard! Intelegem ca situatia pe care ai intampinat-o este una neplacuta si ne pare rau pentru acest aspect. In acord cu numele tau, am identificat in sistem solicitarea de montaj. Revenim cu mai multe detalii, telefonic.
  • Ana B.
    acum 1 an

    Am folosit Depanero la un produs cumparat de pe Emag, prin “service express”. Cei de la Depanero mi-au comandat piesele defecte, le-au inlocuit si mi-au returnat produsul ca nou. Sunt foarte multumita de cum mi-au comunicat tot procesul si voi folosi serviciile lor din nou daca voi avea nevoie.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ana! Iti multumim mult pentru feedbackul pozitiv! Ne bucuram sa aflam ca ai fost multumita de experienta cu serviciul nostru "service express" si de felul in care am gestionat procesul de reparatie. Ne straduim sa oferim mereu solutii rapide si o comunicare clara, iar aprecierea ta ne motiveaza sa mentinem aceste standarde ridicate. Iti stam cu drag la dispozitie oricand vei avea nevoie de ajutor!
  • Cioce A.
    acum 1 an

    Reparație în garanție a unor căști bluetooth Huawei, fără reproșuri, căștile au fost reparate impecabil , fără nicio urmă de desfacere/reparare sau zgârieturi suplimentare . Sigurul service la care o să apelez dacă o să am vreo problemă în afara garanției! Mulțumesc frumos Depanero ! ❤️

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alin! Iti multumim pentru recenzia minunata si pentru increderea acordata! Ne bucuram ca experienta ta a fost fara repros si ca am reusit sa iti oferim o reparatie impecabila. Te asteptam oricand ai nevoie, fie ca este in garantie sau in afara acesteia. Iti multumim ca ai ales Depanero!
  • Adrian J.
    acum 1 an

    Dezamagire profunda. Am dus un televizor (cu garantie PLUS) cu defectul dungi pe ecran. Cand am lasat produsul il service reprezentantul depanero a confirmat defectul. Dupa o zi lucratoare sunt anuntat ca defectul nu se manifesta. Daca asa reparati produsele in cele 5 zile conform garantiei Plus sunteti de toata jena.

  • Roxana E.
    acum 1 an

    CITIȚI RECENZIILE ÎNAINTE DE A APELA LA EI!!!!
    Am fost nevoită să apelez la ei pentru ca eMag ul S a ocupat de situație iar produsul a ajuns mai rău decât l am trimis. Ambalat la mișto , fără protecție , …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Roxana! Ne pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai avut-o.Te rugam sa ne contactezi pe email la clientsupport@depanero.ro, unde vom analiza cazul tau in detaliu si vom gasi o solutie satisfacatoare.
  • Sandu V.
    acum 1 an

    Am trimis la reparat o consola Rog Ally al carei difuzor stâmg nu functiona. A trebuit schimbata placa de baza, nimic rau pana aici …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Sandu! Iti multumesc pentru recenzie si ne cerem scuze pentru inconveniente. Am identificat fisa de reparatie si sper ca am reusit sa clarific situatia telefonic. In ceea ce priveste cardul microSD, iti confirm ca a fost gasit si il vom expedia la adresa ta.

Recenziile sunt închise.