Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Dupa ce mi-am facut garantie extinsa la Emag pentru a fi reparat telefonul mai repede (in termen de 5 zile) , il tin o luna de zile, fara sa mi primesc banii inapoi dupa termenul lor, nu recomand , mai bine cautati alt service !!
Niște hoți și incompetenți care nici nu știu să citească.
Am trimis o pereche de căști in-ear Beats la service, prin intermediul eMag, pentru reparația căștii stângi care prezenta defecte sonore, căștile având 10 luni de la achiziție. După o săptămână am fost informat că reparația costă 520 de lei ca să îmi schimbe casca DREAPTĂ (căștile în total au fost 720 RON, deci ar trebui să plătesc 72% din totalul produsului), că ar prezenta șocuri mecanice și nu fac obiectul garanției. De casca stângă nu au menționat absolut nimic (deci defectă ar fi doar casca dreaptă, nu stânga cum am zis eu). Sunt niște hoți ordinari, analfabeți! Nu recomand ABSOLUT DELOC!
Am achizitionat un produs prin emag si acesta s-a defectat, fiind in garantie. Returnat catre Depanero, in mai putin de o saptamana am primit si rezolutia ca nu poate fi reparat. Singura dezamagire e ca nu mai aveau produsul pe stoc si mi-au returnat banii. Am pierdut in aceasta privinta dar asta e. Multumesc oricum pentru returnarea banilor.
Eu am avut o problema la masina de spalat rufe si tehnicianul trimis sa repare a fost un profesionist. Am fost multumit. Am fost multumit si de cum s-au organizat, avand in vedere ca nu stau nici in Bucuresti. E prima data cand am interactionat cu ei si mi-au lasat o impresie foarte placuta.
Nu Depanero, poate Depazero!
Am trimis un polizor pe acumulatori Bosch Professional în service. Mi l-au returnat fix cum l-am trimis, cu aceleași probleme, susținând în mesajul transmis că mi l-au reparat !? Nici măcar nu l-au desfăcut! Doar l-au plimbat prin curier!
Oare au ingineri electroniști? E incredibil cum în 2024, așa ceva se mai poate întâmpla! Nu știu cum eMag acceptă un asemenea colaborator! La mine, următorul pas e ANPC! Cu siguranță la ei nu voi mai accepta nicio reparație. Sunt de nedescris. Și, ca să nu invoce mințind că nu mă găsesc în baza de date, voi atașa „fișa de reparație”, în fapt, o hârtie completată degeaba.
Am trimis in service un telefon Motorola aflat in garantie cu probleme la senzorul de amprenta!
Am rămas plăcut surprins de serviciile acestei firme!Senzorul a fost înlocuit si am primit telefonul înapoi in cateva zile!Pe tot parcursul reparației am fost informat de starea produsului prin email!
Felicitări pentru seriozitate si profesionalism!
Total dezamăgită de acest serviciu! Am achizitionat garantia plus 1 an de la Emag pt o plita electrică marca Electrolux ce s-a stricat după 11 luni . Am apelat la serviciile celor de la Depanero in baza garantiei, mi-au inregistrat reclamatia ,iar azi cand am sunat după 6 zile lucrătoare(maximul era de 5 zile să rezolve problema) domnisoara Giulia(cu un ton arogant )nu a avut niciun răspuns pertinent de stadiul lucrarii! Rusine, Depanero!!!
Au devenit reparatori de expresoare. Am stat 20 minute la coada sambata dupa un client cu un expresor. inainte de a cumpara orice produs electronic verificati cine face garantia: daca este repartizata la Depanero , evitati produsul .
Am trimis un Qled LG în garanție, cu o dunga apărută pe ecran
După 2 zile, timp în care am fost ținut la curent cu stadiul reparației,am fost sunat și tot odata am primit și maill precum ca TV ul nu poate fi reparat și ca mi se oferă altul sau contravaloarea TV ului. Eu zic ca au procedat Ok. Bravo Depanero.
Am trimis un Samsung fold 4 cumpărat de la eMag, avea folia de protecție desprinsă. Peste o săptămână am primit produsul reparat cu următoarele piese chipurile înlocuite, display, ambele baterii și portul de încărcare, plus resoftare, fără să fiu informat de acest lucru. Am pierdut toate datele care se aflau pe device. Menționez că produsul nu avea nici o problemă de funcționare, doar folia de protecție era desprinsă, Samsung oferind schimbarea ei gratuită pe perioada garanției