Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cristian B.
    acum 1 an

    Le ia o saptamana doar ca sa trimita inapoi un produs pe care nici nu il repara. Produsul a stat in cladirea de langa zile in sir, chiar daca nu aveau nimic de facut la el, si orice rugaminte de a il inapoia macar a fost ignorata.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristian! Ne pare rau pentru experienta neplacuta si va multumim pentru feedback. Conform informatiilor disponibile, nu am reusit sa identificam solicitarea de service mentionata. Va rugam sa ne furnizati numarul acesteia la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a putea analiza situatia si lua masurile necesare. Va multumim pentru colaborare.
  • Micu F.
    acum 1 an

    Am trimis zilele trecute o tableta Lenovo TAB P12 Pro cu o mica problema ca nu se mai aprindea ecranul cateodata si nu stiam ce sa ii fac. Au rezolvat problema in 2 zile. Acum merge perfect, nu se mai blocheaza, ba chiar merge mai bine prin meniuri si alte aplicatii. Recomand Depanero chiar daca aveti sau nu garantie la dispozitive. Eu am garantie la ea, dar nu stiu cum se procedeaza daca nu ai garantie.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andrei! Iti multumim pentru recenzia ta si pentru ca ai ales serviciile noastre! Ne bucuram sa auzim ca problema tabletei Lenovo TAB P12 Pro a fost rezolvata rapid si ca acum functioneaza chiar mai bine. Feedback-ul tau este foarte valoros pentru noi si ne motiveaza sa continuam sa oferim servicii de calitate. In cazul in care un dispozitiv nu mai este in garantie, oferim in continuare servicii de reparatie contracost, iar echipa noastra este pregatita sa ajute indiferent de situatie. Daca ai intrebari suplimentare, suntem mereu aici sa te sprijinim. Iti multumim pentru recomandare si pentru increderea acordata!
  • Ioana J.
    acum 1 an

    O experiență plăcută!
    Am avut un telefon care nu mai pornea l-am trimis în garanție, am primit mesaj pe telefon pentru fiecare pas, informandu-ma că așteaptă piesele și apoi când a plecat.
    Luni a plecat, vineri l-am avut reparat înapoi
    Iar cu ceva timp in urma am avut un fier de calcat vertical la garanție. Prima dată s a intors cu aceeași problema, dar după ce le am trimis video cu problema, la următoarea intervenție s-a rezolvat problema.
    Eu ii recomand 🙂

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ioana! Iti multumim mult pentru recenzia pozitiva si pentru increderea acordata serviciilor noastre! Ne bucuram sa auzim ca ai avut o experienta placuta si ca reparatiile au fost realizate rapid si eficient. Apreciem faptul ca ai impartasit cu noi detaliile interventiilor si ne bucuram ca problema fierului de calcat a fost rezolvata dupa ce ne-ai furnizat informatii suplimentare. Recomandarea ta este foarte valoroasa pentru noi, iar echipa noastra este aici oricand ai nevoie de asistenta. Iti multumim inca o data si te asteptam cu drag oricand!
  • alexandra G.
    acum 1 an

    Am trimis aspiratorul robot în service din cauza unei probleme și am fost extrem de impresionată de profesionalismul și promptitudinea echipei. Am primit produsul într-o stare excelentă, iar acesta funcționează impecabil. Sunt foarte mulțumită de calitatea reparației și de atenția la detalii. Recomand cu încredere acest service pentru seriozitatea și calitatea oferite. Mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alexandra! Iti multumim mult pentru feedback-ul pozitiv! Ne bucuram ca experienta ta a fost una placuta si ca aspiratorul robot a fost reparat cu succes. Ne straduim mereu sa oferim servicii de calitate si sa raspundem rapid nevoilor clientilor nostri. Apreciem recomandarea ta si speram sa putem fi de ajutor si pe viitor!
  • florescu A.
    acum 1 an

    Am trimis un roborock s7 în service în data de 02.08 pt ca nu mai funcționa normal și nu mergea în zona indicata, a fost refuzata reparația, deși produsul se afla în garanție pe motiv ca exista fisura în ambele roti, fapt nespecificat de catre depanero la receptia in service in fisa.Nu a fost trimis nici pana astăzi înapoi, a fost ținut intenționat întrucât urma sa expire garantia pe data de 19.08.2024. Urmează sa fac reclamație la ANPC și o sa atașez poze, atât cu robotul care nu prezintă lovituri, cat și cu conversațiile purtate cu cei de la emag. De pe data de 08.08.2024 le-am tot trimis mailuri pentru returul robotului și îmi spun ca o sa fie trimis…
    Update: robotul a fost primit astăzi, 23.08, depășind termenul de 15 zile menționat. O sa urmez calea legală întrucât mi-au fost încălcate drepturile în conformitate cu legislația în vigoare.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alina! Ne pare rau pentru situatia neplacuta prin care ai trecut. Dorim sa te informam ca Depanero asigura doar rolul de logistica si comunicare in calitate de partener eMAG, iar decizia finala privind reparatia a fost luata de centrul autorizat in conformitate cu conditiile stabilite de producator. Referitor la returnarea produsului, iti confirmam ca a fost expediat si livrat. Iti recomandam sa trimiti produsul direct catre un service autorizat Roborock pentru o evaluare suplimentara. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • A. F.
    acum 1 an

    Oribile servicii. Foarte grabiti oamenii, inteleg ca trebuie sa ajungeti la multi clienti, dar am platit o caruta de bani sa instalati voi aerul, ca sa faceti munca in dorul lelii. Bormasina respectiva cu care ati spart peretii a facut praf in 40 mp de spatiu, PESTE TOT. Am mai instalat aer conditionat altadata si oamenii respectivi aveau un soi de aspirator care nu imprastia praful peste tot. A trebuit sa curat dupa voi o ora si ceva praf din orice zona posibila a camerei. Macar anuntati dinainte ca nu aspira praful bormasina voastra, sa apuc sa pregatesc casa. Daca nu achizitionam serviciul de la emag, nu va chemam pe voi oricum, dar asta e. O sa tin cont sa va recomand asa frumos la oricine apuc. Multumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Ne pare rau pentru orice inconvenient pe care l-ai intampinat. Conform talonului de instalare sunt precizate urmatoarele: Clientul isi asuma responsabilitatea pentru riscurile sau posibilele deteriorari produse zidariei, retelei electrice, de gaz , apa si canal, etc. ce pot aparea in urma montajului in locul ales de client. Pentru mai multe detalii, va stam la dispozitie pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Andrei B.
    acum 1 an

    Niste capuse, se ‘agata’ de niste servicii pe care nu le pot onora in conditiile stabilite tot de ei. Am cumparat un aparat de a/c de la pcgarage si suntem conditionati sa facem montajul doar cu depanero pentru a beneficia de garantie. Am achizitionat si achitat serviciul de montaj, care, conform facturii, trebuie sa se realizeze in decurs de 10-15 zile lucratoare (termen stabilit de ei, normal), lucru care nu s’a intamplat, bineinteles. Urmeaza reclamatia la ANPC dar la cum merg lucrurile in tara asta ma indoiesc sa aiba vreun final. Asa ca, Depanero, sunteti o mizerie! A fost prima experienta cu voi dar va fi si ultima, o sa’mi aleg electrocasnicele in asa fel incat sa nu mai am de’a face cu voi cat traiesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andrei! Intelegem ca situatia pe care ai intampinat-o este una neplacuta si ne pare rau pentru acest aspect. In acord cu numele tau, am identificat solicitarea de instalare. Revenim cu detalii pe adresa de e-mail. O zi frumoasa!
  • Mircea C.
    acum 1 an

    Foarte prompți, am făcut cerere de retur la Emag si a doua zi mi au trimis curierul pentru a ridica produsul. Mi au inlocuit produsul cu unul nou, dar ca sa nu mi dea garantia de 2 ani pentru produs nou, nu.mi au dat acea negatie de service pentru produsele care nu se pot repara. Asa ca mi au prelungit garantia cu o săptămână, cat a durat sa mi trimita produsul inapoi…de aceea am dat doar 3 stele. Merita mai.mult, dar poate am.sa revin cu alta ocazie si.mi voi schimba recenzia.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mircea! Ne pare rau pentru orice eventual inconvenient pe care l-ai intampinat. In acord cu numele tau, nu am identificat in sistem o solicitare de service. Te rugam sa revii cu o confirmare pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro, cu numarul fisei service Depanero. O zi frumoasa!
  • Alina S.
    acum 1 an

    Am folosit service-ul platit la Emag pentru un expresor Philips aflat in garantie al carui mecanism interior e blocat in interior si nu poate fi scos pentru gresare. Mi-au returnat aparatul neraparat, mentionand in fisa de reparatie ca aparatul era murdar de cafea. Da, e expresor, rasneste cafea si mecanismul e blocat. Nu e moara de faina! Au bagat aparatul sub jet de apa, l-au impachetat in folie alimentara si l-au pus la curier. Cand l-am despachetat curgea apa din el. Aparat electrocasnic spalat la robinet. Care mirosea infiorator de parca defecasera pe el! Depanero, ati luat-o razna?

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alina! Ne pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai avut-o si iti multumim pentru feedback. Din cate stim, situatia a fost discutata si clarificata in cadrul apelului telefonic, unde speram ca am lamurit toate aspectele. Ne dorim mereu sa oferim servicii de calitate si iti asiguram ca luam in serios fiecare sesizare pentru a ne imbunatati procesele. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Angi H.
    acum 1 an

    Bateria de la ceas huawei gt3 trebuia incarcata de 2 ori pe zi, iar initial tinea cam o saptamana jumate. Ceas cumparat de la emag. Angajatul emag insista ca e consumabil si ca are doar 6 luni garantie, dar producatorul ofera de fapt 24 de luni la bateriile integrate. Depanero a trimis mesaje prin care ma tinea la curent cu evoluția reparației. Au fost foarte profesioniști si foarte prompti. Bateria si capacul din spate cu senzor au fist inlocuite in garantie.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Angi! Ne bucuram ca ai avut o experienta buna in interactiunea cu noi. Iti multumim pentru recenzie si iti dorim o zi frumoasa!

Recenziile sunt închise.