Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Elena D.
    acum 1 an

    Am avut o super experiență cu Depanero!
    Dupa ce s-a defectat un produs luat de pe eMag acum aproximativ 2 ani, am programat online ridicarea produsului, s-a ridicat următoarea zi de către curier, iar în două zile am și primit răspunsul din partea celor de la Depanero! Produsul nemaifiind funcțional, mi s-a restuit suma!
    Super rapid!
    Super profi!
    Sa o țineți tot așa!
    Mulțumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Elena! Iti multumim pentru cuvintele frumoase! Ne bucuram ca ai avut o experienta rapida si fara probleme cu noi. Este important pentru noi sa oferim servicii eficiente si sa rezolvam orice situatie cat mai repede posibil. Apreciem ca ai ales Depanero si ne bucuram ca am reusit sa iti oferim solutia dorita! Vom continua sa ne straduim sa oferim servicii de calitate! Multumim inca o data!
  • Mihai M.
    acum 1 an

    Am avut achiziyionat un Laptop Gaming de la EMAG si in garantie ii s-a ars placa de baza.
    Garantia am avut-o prin Depanero, foarte profesionisti, am comunicat in permanenta, in 5 zile au inlocuit placa de baza.
    Sunt foarte multumit de servicii.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mihai! Iti multumim mult pentru recenzia pozitiva! Ne bucuram sa aflam ca ai avut o experienta placuta cu serviciile noastre. Scopul nostru este sa oferim solutii rapide si eficiente si suntem incantati ca am reusit sa rezolvam problema intr-un timp scurt. Daca ai nevoie de ajutor in viitor, nu ezita sa ne contactezi!
  • Septimiu O.
    acum 1 an

    Procedura de intrare solicitare și procesare service / garanție e ușoară și actualizările cererii sunt binevenite. În mod recurent am avut aceeași defecțiune la căști Apple Airpods 3 și mereu s-a rezolvat în 7-10 zile.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Septimiu! Multumim pentru feedbackul pozitiv! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta cu procedura noastra de service si garantie. Ne straduim sa oferim actualizari clare si rapide, iar faptul ca defectiunile au fost rezolvate prompt ne confirma ca suntem pe drumul cel bun. Apreciem increderea acordata!
  • Tudorache D.
    acum 1 an

    Am trait cea mai oribila experienta legata de reparatia unui produs. Mai bine imi vedeam de treaba si il reparam singur.
    Pe langa ca a durat de 4 ori mai mult decat trebuia (conform garantiei extinse pe care am cumparat-o), trotineta mi-a fost trimisa inapoi fara incarcator, deci iar trebuie sa astept pana o pot folosi.
    Reparatia consta in resetarea software-ului si a durat doua saptamani. DOUA SAPTAMANI ca sa resetezi un amarat de calculator. Si tot nu au reusit. In continuare nu ma pot conecta la trotineta. In plus, cred ca roata din spate a fost lovita si nu se mai invarte corespunzator. De ce va bateti joc de oameni? Daca nu puteti, nu stiti sau nu vreti nu mai va bagati.
    Va doresc tuturor de la Depanero sa aveti parte de servicii aceasi calitate pe care o oferiti si voi.
    Actualizare: Imi pare rau ca nu pot sa dau minus 5 stele. Am avut de a face cu cei mai indolenti, rau-voitori si delasatori oameni in interactiunea cu aceasta tentativa de companie.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Dragos! Ne pare rau pentru situatia neplacuta pe care ai intampinat-o. Am identificat cazul tau si te asiguram ca vom reveni in cel mai scurt timp cu detalii suplimentare pe adresa ta de e-mail. Echipa Depanero iti doreste toate cele bune!
  • Vadim O.
    acum 1 an

    Am inlocuit ecranul pentru iPhone 16 Pro la Depanero. Service-ul a durat 12 zile calendaristice cu preluare din Cluj si livrarea inapoi. A fost cel mai ieftin pret de pe piata. Chiar mai ieftin decat la service-uri neautorizate. A fost foarte comod sa urmaresc stadiul reparatiei pe site.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Vadim! Iti multumim pentru recenzie! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta si ca ai beneficiat de un pret avantajos. Suntem fericiti ca ti-a fost usor sa urmaresti stadiul reparatiei pe site si ca am reusit sa iti rezolvam problema rapid si eficient. Multumim pentru increderea acordata si daca mai ai nevoie de ajutor, nu ezita sa ne contactezi!
  • Victor T.
    acum 1 an

    Am avut doua interacțiuni cu ei,ambele pozitive.
    Deci, recomand.
    Singura recomandare ar fi ca în momentul în care tehnicianul care preia reclamația și face pozele de rigoare, sa și comunice ce va scrie pe fisa service (mai ales in cazul produselor cumparate ca si produs resigilat din emag)înainte sa te pună sa semnezi pt a evita discuțiile ulterioare în cazul în care nu se rezolva problema reclamata de către client.
    Multumesc.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Victor! Iti multumim pentru feedback! Ne bucuram ca interactiunile au fost pozitive si ca ai avut o experienta placuta cu noi. Vom lua in considerare recomandarea ta si vom lucra la imbunatatirea comunicarii intre tehnician si client, pentru a evita orice neintelegeri in viitor. Apreciem timpul acordat pentru a ne impartasi gandurile si speram sa iti oferim in continuare servicii de calitate! Iti multumim!
  • Marinescu C.
    acum 1 an

    Foarte profesioniști, căutați un alt service în toată lumea!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristi! Iti multumim ca ne-ai transmis feedback-ul si ne pare rau pentru disconfortul intampinat. In acord cu numele tau, am identificat in sistem un produs marca De’Longhi. Conform discutiei telefonice de mai devreme, speram ca am reusit sa clarificam situatia semnalata. Echipa Depanero iti ureaza toate cele bune!
  • Claudiu C.
    acum 1 an

    Cel mai naspa service. Am asteptat 3 saptamani pana sa vina un tehnician sa imi repare produsul, si a venit in ultima zi din cele legale. Era vorba de interventie de 15 minute, si a venit un colaborator. Nu recomand DEPANERO deloc. O sa evit tot ce se repara prin ei.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Claudiu! Ne pare rau ca ai avut o experienta neplacuta cu serviciul nostru. Ne straduim intotdeauna sa oferim o asistenta rapida si de calitate, iar feedback-ul tau este foarte important pentru noi. Te rugam sa ne contactezi la adresa de email clientsupport@depanero.ro pentru a discuta mai detaliat despre situatia ta si pentru a gasi o solutie potrivita. Apreciem ca ne-ai semnalat aceasta problema si ne dorim sa iti oferim o experienta mai buna in viitor.
  • Aciobanitei D.
    acum 1 an

    Cred ca cel mai bun slogan care s-ar potrivi cel mai bine pentru depanero ar fi „Cand nu ai nevoie de nimic la mine sa apelezi!”.

    Am dus un laptop la reparat si dansii mi-au propus o reparatie de care nu era nevoie. Ce conteaza ca platesti in plus dar macar umbli unde nu ai nevoie !
    Le multumesc pentru amabilitate, si pentru sondajele cu privire la satisfactia clientului prin care se asigura ca nu esti suparat ca te-au pacalit !

    Tine-o tot asa depanero! Au un nume care ii recomanda.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daniel! Ne pare rau sa auzim despre experienta neplacuta pe care ai avut-o. Ne dorim sa intelegem mai bine situatia si sa gasim o solutie potrivita pentru tine. Te rugam sa ne contactezi pe adresa de email clientsupport@depanero.ro, mentionand numarul fisei de service, pentru a putea verifica in detaliu cazul tau si a clarifica orice neintelegere.
  • Good D.
    acum 1 an

    NU RECOMAND NIMĂNUI ASA SERVICE !!!
    Sunt și eu un meșter care am nevoie sa găsesc o piesă mai specifică unui monobloc asus. Găsind informații pe site-ul oficial ca lucrătorii acestei companii DEPANERO sunt parteneri oficiali, le-am trimis un email, la care mi sa răspuns indecent și fără respect, ei au spus ca mai pe scurt macar un deget nu mișcă dacă nu le transmit acest monobloc lor, ca să-i facă diagnostica si să-mi ia un sac de lei aiurea + costurile si timpul de transport, aparatul pe care eu lam reparat si am nevoie doar de ultima piese(lcd flex).

    Sunt extrem de mari dubii asupra lucrătorilor în acest service, adică dacă era să fie vreun specialist, era măcar să-mi spună informații utile.
    In acest service este lipsă extrem de mare de specialiști!!!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Iti multumim pentru feedback-ul acordat. Ne pare rau sa auzim ca experiena ta nu a fost conform asteptarilor. Dorim sa mentionam ca Depanero nu comercializeaza piese de schimb, iar activitatea noastra se concentreaza pe servicii de diagnosticare si reparatie. In cazul pieselor specifice, nu avem posibilitatea de a le furniza direct. Raspunsul echipei noastre a fost bazat pe procedurile standard, care presupun trimiterea produsului pentru diagnosticare inainte de a putea oferi o solutie completa. Iti multumim inca o data pentru observatiile tale si speram sa avem oportunitatea de a-ti oferi o experienta mai satisfacatoare in viitor.

Recenziile sunt închise.