Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Nu recomand!
Produsul a fost livrat către ei în ambalaj original, impachetat în folie cu bule, totul introdus intr-o cutie suplimentară pentru protecție. A fost refuzată reparația ( a fost comunicat doar telefonic defecțiunea ) pe deviz nu au trecut nimic! Produsul a fost returnat doar în ambalajul original, neîmpachetat în folie de protecție și cutie suplimentară. Anexez și devizul de lucrări.
14.12.2024 Răspuns la „răspuns”:
Doresc să vă informez că produsul a fost REPARAT intr-o unitate fără „pedigree’, a avut doar o problemă minoră ( nu vă spun ce că voi sunteți specialiști!), nefiind necesar să fie înlocuit acumulatorul și placa de bază!. Am mai avut la voi un produs în service, care a funcționat doar 2 zile după reparație.
Concluzia? NU RECOMAND NIMĂNUI SĂ REPARE LA VOI, DEOARECE SUNTEȚI PE LÂNGĂ!
New update:întârzierea reparației nu este din vina Depanero ci a Emag care a uitat să trimită produsul spre reparație.
Nu dau totuși 5 stele fiindcă este imposibil de luat legătura telefonic cu cei de la Depanero.
Update: aceeași situație și dacă soliciți informații pe adresa de mail….ignor total!
Trimis spre remedierea problemei un expresor de cafea al cărui rezervor cu apa nu făcea contact și aparatul se oprească. De o săptămână nu știu nimic de stadiul reparației. Imediat după reparare am primit un mesaj de la AI „bună eu sunt Giulia….” 😄 și un număr de telefon la care pot suna pentru a ma interesa de produs. De aici vine rating-ul de o stea. Nu pentru că stă de atâta timp la reparat,nu pentru că nu ar fi buni tehnicieni,electroniști, etc ci pentru că la acel număr nu răspunde nimeni oricâtă răbdare ai avea.
Asta mi se pare cea mai mare lipsă de respect pentru client!
Execrabil! Au venit nepregatiti, am asteptat 1h in plus pentru montajul unui aparat de aer conditionat pentru ca nu aveau sculele necesare, scule care erau la colegii care montau in partea cealalta a orasului. Evitati aceasta firma la montaj, complet neseriosi!
O mizerie de firmă, cumper produsul și nu vin să îl instaleze. Serviciul de instalare achitat și doamnele care răspund la tel.tot spun că o să sune băieții, care băieți?Am făcut o sesizare la ANPC ,trebuie să răspundă cineva și pentru asta.Lipsă totală de profesionalism .Termen de instalare 3 -5 zile de la achiziționarea produsului și au trecut 10 zile.
Total dezamagit.
Laptop de gaming, si cu extragarantie platita = aruncat bani pe fereastra. A inceput sa-i sara tastele, ceea ce nu se concepe la un laptop de gaming si surpriza, nu intra pe garantie.
Sub nici o forma nu mai cumpar electronice de la emag ce au garantia prin depanero.
Pentru raspunsul copy/paste al proprietarului, care ”nu gaseste nici o plangere” din cele enumerate mai jos … fisa service 5809358
Update … dupa reclamatia facuta, eMag s-a oferit sa plateasca ei reparatia. Ramane de vazut cum si cand primesc laptopul inapoi din service…
Am avut o experiență excelentă cu Depanero! În mai puțin de 5 zile, mi-au reparat iPhone 15 Pro Max, iar procesul a fost rapid și fără probleme. De la primul contact, echipa a fost extrem de profesionistă, explicându-mi clar toți pașii și detaliile reparației. În plus, s-au purtat impecabil când am dus telefonul la service.
Mulțumesc pentru seriozitate și promptitudine! Recomand cu încredere Depanero tuturor celor care au nevoie de un service de încredere.
Am trimis un Apple Watch in service in perioada de garantie. Niste amatori amarati care au rulat niste teste la ceas si au zis ca totul e OK. Am ceasul de un an si are 206 cicluri de incarcare dupa cum au spus ei si ca totul e in regula. Ce au sugerat ca as putea face e sa inlocuiesc bateria daca vreau pe banii mei dar ei nu cred ca ar ajuta prea mult. Ei spun ca functioneaza in parametri dar pur si simplu nu au testat functionarea efectiva a ceasului. In urma cu o saptamana un standby pe modul celular tinea 4h30-5h acum doar 1h:30 si standby legat la telefon tinea 1 zi jumatate acum 4-5h si din punctul lor de vedere e ok. Nu l-au desfacut nu au facut test cu el in modul celular sa vada efectiv cat tine cum se comporta…. nimic. Atasez poza in care in raportul lor de service zic ca nu stiu starea componenteleor pentru ca nu il desfac, etc…… Mai mult decat atat in statusul final imi si spun REFUZ REPARATIE. Refuz la ce ca ei au zis ca nu e nimic de reparat iar de sugestia de a schimba bateria pe banii mei iar au spus ca nu ar rezolva mai nimic. INCOMPETENTI si MINCINOSI. O parte din grupul Emag care dezamageste de FIECARE DATA!
Bună ziua. Reparatii dureaza foarte mult, nu recomand sa ai de-a face cu aceasta firma. In firmele civilizate, in cazul in care reparatia se intarzie peste norma specificata in garantie, firma care poarta responsabilitatea ofera fie ramburs, fie inlocuirea cu una noua!!! Acesta nu este cazul! Nu voi mai cumpăra NIMIC de la partenerii lor,
Am deschis tichet de service pt garantie masina de spalat noua. A venit reprezentantul lor si dupa 20 de zile a schimbat partea electronica (cateva sute de lei piesa), a plecat lasand produsul cu exact acelasi mesaj de eroare. Concluzie: a schimbat o piesa noua 100% functionala cu una similara fara sa remedieze defectul. Service in Brasov.
Am trimis prin eMag un iPhone 15 Pro Max la service pentru o camera frontală defectă.
Telefonul a fost preluat de curier joi și fix după o săptămână l-am primit înapoi reparat.
Prin e-mail am fost ținut la curent de fiecare pas (de-asemenea și pe site se putea verifica statusul).
Luând în vedere ca trebuia trimis prin curierat, comandat piese, toată procedura a fost rapidă.
Eram speriat, ca o să se zgârie telefonul pe parcursul procedurii, dar nu era cazul.
Eu unul sunt foarte mulțumit !!!