Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • mental2tk
    acum 1 an

    Am sunat pentru repararea unui frigider în garanție de o lună iar cei de acolo îmi spun că vor reveni cu un apel și cu un răspuns. Nu primesc apel de la nimeni de 2 zile la rând. Prima cerere a fost actualizată ca reparat dar nici un tehnician nu a ajuns la noi pentru reparare. O să mai dau apeluri să văd în cât timp voi primi un răspuns cu privire la situație…revin cu update!
    Update: Am trimis o altă cerere iar după aceasta am fost contactat de un tehnician care ma ținut la curent cu piesa care trebuia înlocuită și când va sosi pentru reparație! S-a miscat foarte repede și totul este în regulă! Întârzierea a fost cauzată de încurcarea cererii mele cu a altei persoane cu același nume.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Iti multumim pentru feedback si ne pare rau pentru neplacerile intampinate. Intelegem disconfortul tau legat de intarzierea raspunsului si de procesul de reparare. Te rugam sa ne contactezi direct la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a putea investiga situatia ta si pentru a-ti oferi o solutie rapida. Ne angajam sa iti oferim asistenta necesara si sa rezolvam problema cat mai curand posibil. Asteptam sa ne scrii pentru a putea interveni!
  • Emilia O.
    acum 1 an

    Mulțumesc echipei Depanero pentru modul profesionist în care a fost soluționată sesizarea mea, cu numărul 5997261. Încă de la primul contact, doamna Banu Ionela s-a remarcat prin amabilitate, promptitudine și o comunicare clară, oferindu-mi suportul necesar și tratând solicitarea cu maximă seriozitate.

    De asemenea, țin să apreciez intervenția domnului tehnician care s-a deplasat la locație. A dat dovadă de punctualitate, respect și profesionalism, remediind problema cu multă eficiență și atenție la detalii.

    A fost o experiență pozitivă, care mi-a confirmat că pot avea încredere în serviciile Depanero.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Emilia! Iti multumim foarte mult pentru recenzia ta! Ne bucuram ca experienta cu echipa Depanero a fost una pozitiva si ca am reusit sa iti oferim solutia dorita intr-un mod profesionist. Este o mare satisfactie pentru noi sa stim ca ne-ai acordat incredere si ca ti-am putut oferi suportul necesar. Daca mai ai nevoie de asistenta pe viitor, nu ezita sa ne contactezi! Iti multumim ca ai ales serviciile Depanero!
  • S
    acum 1 an

    Service care se bazează doar pe niște formalități, lucru care se poate observa și în răspunsurile lor tip din aceasta secțiune de review-uri. Formuleaza „statusuri primire” într-un mod subiectiv, care pot fi folosite mai târziu în detrimentul clientului. Refuză să schimbe adresa de expediere la cererea clientului: ‘așa e politica lor’. În urma constatării defectului au înlocuit doar produsul din cutie cu unul care suspectez că este resigilat, accesoriile sunt greșite(mi-au trimis aceleași mărimi de 2 ori, în timp ce alte mărimi lipsesc), iar cutia originala a venit lipita cu banda adezivă deși am trimis-o într-o stare bună. Voi încerca să nu mai cumpăr de la emag strict din cauza depanero. Later edit: castile astea resigilate au coneciunea mai instabila, se tot deconectează foarte aleatoriu, 2 zile merg, o ora nu, 5 minute da, 2 nu

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Silviu! Ne pare rau pentru experienta ta negativa. Te rugam sa ne contactezi la clientsupport@depanero.ro pentru a analiza situatia si a gasi o solutie. Multumim pentru intelegere!
  • Adrian J.
    acum 1 an

    Dezamagire profunda. Am dus un televizor (cu garantie PLUS) cu defectul dungi pe ecran. Cand am lasat produsul il service reprezentantul depanero a confirmat defectul. Dupa o zi lucratoare sunt anuntat ca defectul nu se manifesta. Daca asa reparati produsele in cele 5 zile conform garantiei Plus sunteti de toata jena.

  • Nicola P.
    acum 1 an

    O experiență execrabilă cu această companie. Am solicitat reparația produsului aflat în extragaranție de 4 ani de zile, pe 17 decembrie am primit nr. de service, iar pe data de 9 ianuarie am solicitat în magazinul de unde am achizitionat produsul respectarea contractului aferent conform căruia ÎN 5 ZILE LUCRĂTOARE DACĂ NU ESTE REPARAT PRODUSUL SE PRIMEȘTE PRODUS NOU SAU BANII ÎNAPOI. Experiența a continuat mai îngrozitor întrucât magazinul aferent mi-a transmis că o să primesc vineri, 10 ianuarie un răspuns de la service. Sâmbătă, 11 ianuarie sunt sunată că sunt pe drum spre mine ca să repare produsul, fără niciun răspuns la cererea mea. Păcat că nu vă pot da 0 stele.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Nicola! Ne pare foarte rau sa aflam ca ai avut o experienta neplacuta. Intelegem disconfortul intampinat si dorim sa solutionam problema cat mai rapid. Te rugam sa ne furnizezi numarul de identificare al sesizarii tale printr-un email la adresa clientsupport@depanero.ro, pentru a putea verifica situatia in detaliu si a te ajuta intr-un mod corespunzator. Apreciem ca ne-ai semnalat aceasta situatie si vom depune toate eforturile pentru a o remedia.
  • Florentina B.
    acum 1 an

    Am cumparat un tv smar la o luna sa stricat . Nu mai mergea imaginea a stat in service 17 zile apoi cu scandal am spus ca il doresc inapoi, Ca sa il primesc cu o pata alba imensa pe el. Acea pata nu exista cand am trimis televizorul.
    Daca nu se va remedia problema voi anunta ANPC-ul

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Florentina! Ne pare rau pentru situatia neplacuta prin care ai trecut si intelegem disconfortul cauzat de defectul televizorului. Acest lucru nu reflecta standardele noastre de calitate si ne dorim sa rezolvam rapid aceasta problema. Te rugam sa ne contactezi la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a putea verifica detaliile cazului tau si a gasi o solutie adecvata. Suntem aici sa te ajutam si speram sa putem remedia situatia cat mai curand posibil.
  • Beni
    acum 1 an

    Depanero nu mai furati suruburi de la laptopuri!!!
    Am trimis acum ceva timp un laptop in service (prin emag) a venit inapoi cu jumatate suruburi lipsa, va cred ca e greu si luam de la unii sa punem la altii.
    Macar reparatia a fost ok, decat ca a trebuit sa l mai desfac eu si sa i mai pun niste suruburi.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Beni! Ne pare rau sa auzim ca ai avut o experienta neplacuta. Te rugam sa ne contactezi la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a analiza situatia.
  • Mihai Z.
    acum 1 an

    Am avut un controller PS5 la care nu mai mergeau ok joystick-urile. L-am dus pt service pt ca era in garantie si mi-au trimis inapoi unul nou intr-o saptamana. Ca sa ma grabesc am fost direct la sediu sa predau controller-ul. Locatia e chiar langa metrou si nu a trebuit sa stau la coada pt ca era gol pe acolo. Totul a fost ok.
    In trecut am dus la ei si alte produse cumparata de la Emag si cam la fel a fost. Au rezolvat rapid problema. Ii recomand.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mihai! Iti multumim foarte mult pentru recenzia pozitiva! Ne bucuram ca ai avut o experienta placuta cu serviciile noastre si ca am reusit sa rezolvam problema rapid si eficient. Apreciem faptul ca ai ales sa ne vizitezi direct la sediu si ca ai gasit totul in ordine. Recomandarea ta ne onoreaza si ne motiveaza sa continuam sa oferim servicii de calitate. Te asteptam cu drag si pe viitor!
  • Sinan C.
    acum 1 an

    Am achizitionat un serviciu de instalare aer conditionat si am programat o data pentru montaj.
    Nu a venit echipajul, au sunat a doua zi sa programeze dar nu am putut noi si urma sa reprogramam.
    De doua saptamani incerc sa programez cu echipa sunand in fiecare zi din doua in doua ore primind acelasi raspuns “ va vor contacta colegii”.
    Nu recomand, nu exista deloc seriozitate nici comunicare.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cezar! Ne pare rau ca ai avut o experienta negativa si iti multumim ca ne-ai semnalat aceasta situatie. Intelegem disconfortul cauzat de intarzierile in programare si lipsa comunicarii eficiente. Te rugam sa ne scrii la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a clarifica situatia si a rezolva problema cat mai curand posibil.
  • Tom B.
    acum 1 an

    O experienta proasta cu Depanero.
    Am cumpărat un telefon de retail Selgros și pana acum a fost trimis de doua ori în service la ei.
    Prima data, probabil au făcut un reboot a doua oara pe aceeași speță au schimbat placa de baza. Telefonul a venit lovit în zona camerelor.De acum înainte o sa întreb cine face servisarea în caz de defect.Daca e Depanero fug.Poate sa fie o super mega ofertă.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Tom! Ne pare rau pentru experienta neplacuta pe care ai avut-o cu serviciile noastre. Dorim sa clarificam situatia si sa gasim o solutie, asa ca te rugam sa ne contactezi pe adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro pentru a analiza cazul in detaliu. Ne dorim sa iti oferim suportul necesar pentru a rezolva problema.

Recenziile sunt închise.