Depanero
Bine ai venit la Depanero, atelierul de reparatii profesioniste si rapide! Reparam cu grija echipamentele tale electrocasnice, electronice si IT in garantie dar si post garantie. Te asteptam!. Repară dispozitive Samsung, Apple, Xiaomi, Google Pixel. Servicii: Înlocuire ecran, Reparații plăci de bază, Reparații software.
Se încarcă...
No Records Found
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Harta nu s-a încărcat
Ne pare rău, API-ul de hărți nu poate fi accesat.
10.177 de recenzii la „Depanero”
Nu va recomand niciodata ascultati de reviewurile astea de la oameni, m am dus cu un laptop care avea ecranul ecran stricat la ei(o linie maricica pe el alba), vin sa l iau ca am refuzat repararie numai merge tot ecranul??💀, de la o linie pe ecran la tot ecranul negru, vin din nou la ei sa reclam asta in aceiasi zi dupa 3 ore, le spun in ce situatie am gasit laptop ul cand am ajuns acasa, vin scuzele” de ce nu l ai verificat acolo” dupa ce mi l au bagat in ditamai cutia si intr o punga, nici nu puteam sa deschis cutia efectiv pe birou la ei, urmatoarea scuza, “ecranul oricum era stricat, era de așteptat sa se strice intre timp” in 2 zile de la o linie alba tot ecranul este negru. n am vazut asta ceva, sa nu va duceti niciodata la ei, o sa regretati enorm.
Asa trimit un produs nou fara uzura cei de la Service ! Nenumarate urme de lovuturi si zgarieturi provocate in urma lipsei ambalajului din interior care a fost retinut de ei si pe fisele de service mentioneaza zgarieturi !
Ne vedem curand !
CITIȚI RECENZIILE ÎNAINTE DE A APELA LA EI!!!!
Am fost nevoită să apelez la ei pentru ca eMag ul S a ocupat de situație iar produsul a ajuns mai rău decât l am trimis. Ambalat la mișto , fără protecție , folie cu bule pusă doar deasupra aparatului , plin de apă atât cutia cat și fiecare găurică a aparatului, plin de cafea , miroase și a mucegai. Nu mai spun de timpul extrem de lung de așteptare.
Așa a ajuns aparatul de la nesimțiții ăștia
Și cu siguranță vă voi face și o plângere
Am trimis la reparat o consola Rog Ally al carei difuzor stâmg nu functiona. A trebuit schimbata placa de baza, nimic rau pana aici
Mi-au uitat / pierdut cardul micro SD care se afla in consola.
Șurubelele capacului de pe spate au fost stranse pana s-au macinat, acum unul dintre ele nu poate fii desfacut. ( pozele 1 & 2 cu surubul distrus si cu un surub bun).
Dau 2 stele doar pentru ca momentan nu am descoperit alte nereguli și reparația pare ok
Revin cu update-uri daca este cazul
Update 1: am descoperit de ce unul dintre șuruburi se invarte in gol. Presupun ca i-au rupt filetul. (Poza 3)
Schimb recenzia la 1 stea
Update 2: in apropierea unui șurub carcasa a crăpat datorita înfiletării excesive. (Poza 4)
Update 3: pentru reparație au fost nevoiți sa schimbe placa de baza. Datorită acestui lucru, slot-ul pentru cardul microSD nu mai este corespunzător aliniat cu orificiul din carcasă. Ceea ce inseamna ca acel slot NU mai poate fii folosit. Testat cu alt card SD, cardul meu incă este disparut. (Poza 5)
Update 4: Am recuperat cardul SD
Se ajunge usor si cu metroul (20 de m de la gura de metrou) am stat max 15 min au avut toate actele in sistem nu a trebuit sa cometez nimic doar o semnatura si gata produsul nu a putut fi reparat am primit altul nou in vreo 4 zile
Avind un aparat de aer conditionat starlight, am constatat ca poate
deveni smart. Asa ca am cautat si am gasit depanero. Dupa un schimb de informatii pe mail am reusit sa cumpar dispozitivul WIFI. …
Poti sa te ceva pe Depanero. Le-am trimis un laptop sa imi schimbe un cablu la el,mi l-au trimis mai stricat decat era. Nu stiu ce Dorei lucreaza ei dar cred ca scot firele din laptop cu tarnacopul. Nu recomand
Am trimis la ei un mouse in garantie; experti fiind au tras o concluzie profesionista privind produsul meu si au decis schimbarea acestuia. Multumesc Depanero.
Ma numesc efrim simona si am trimis un produs in garantie, achizitionat de la Emag, care a venit prima data nereparat, ba mai mult cu inca un defect, a fost trimis a 2-a oara in service si la fel nu a mers, cand a fost trimis a 3-a data in service si trebuie facuta stornarea banilor, astept de 6 zile , sunat de 2 ori cu promisiuni ca se rezolva si inca astept. Rusine Depanero pentru ca nu aveti specialisti in service. Este vorba de un Expresor Nescafe.
pe timpuri erati buni.
acum sunteti ca toti ceilalti. Mintiti ca produsul este iesit din garantia Apple desi conform SN si IMEI produsul nici nu a fost activat.