Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Cris C.
    acum 2 ani

    Am trimis un telefon, si mi-a fost reparat, chiar daca era plin de zgirieturi, si lovit la colturi.
    Excelent, si dupa trei ani, am apelat din nou la voi. Am trimis la o statie de calcat, si totul a fost ok ., mi-a fost reparata fara comentarii. Eu sunt multumit de depanero.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cristian! Ne bucuram ca serviciile Depanero te-au multumit. Iti dorim o zi frumoasa!
  • Ioan C.
    acum 2 ani

    Am cumpărat serviciul de instalare a aerului condiționat de la ei prin eMAG in data de 18.07.2023 pentru că în descrierea serviciilor scria 6-9 zile lucrătoare. M-au contactat pe 28.07 să-mi spună că vor veni pe 29.07, bineînțeles că nu au venit, probabil că le place să fie așteptați.
    Iata-ne pe 01.08 și ei tot nu au apărut. Noroc că vine toamna de acum înainte!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ioan Catalin! Din pacate, este o perioada aglomerata, iar in acest sens, dorim sa va prezentam scuze pentru orice eventual disconfort creat. Ne dorim sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • M.C.
    acum 2 ani

    Bun!

    Se da urmatoarea situatie:

    Achizitionat aparat AC de la Flanco. Achizitionat si serviciu montaj, ca deh, mi se acorda garantie 🙄.
    “Va vor contacta in 3-7 zile pentru montaj”. Ok, ma suna a doua zi, programam pentru marti, 06.07.2021, urmand sa fiu contactata luni dupa-amiaza pentru a stabili ora.
    Vine ziua de luni…. nimic….
    Marti, ora 10:00, nimic, zic sa mai astept. Ora 11:00, nimic, decid sa sun, foarte mirata domnisoara, imi promite ca solicita sa fiu contactata. Ora 12:00 nimic, ora 13:00 sun din nou (prietenul in C.O. pentru a fi cineva acasa), mi se promite, din nou, ca voi fi contactata. Ora 14-15-16:00, nimic, suna prietenul, va fi contactat , ca si mine, de altfel. Suna prietenul la 17:30, nimic, solicitam returnarea banilor. Hop sunt sunata, ma simteam “onorata”, “care este cauza solicitarii dumneavoastra?” (Normal, eram doar o nebuna cu 35 grade in casa, cu prietenul ce si-a luat C.O. special ptr ei si nu aveam nici macar un motiv pentru a cere returnarea banilor 🙄).

    Sincer va spun, de acum nici macar sa nu mai aud de DEPANERO 🙄 nu am ajuns bataie de joc pe banii mei 🤷‍♀️

    Ajunsa la Flanco, mi se mentioneaza ca e pacat, ca voi pierde garantia, ca mai intalnim si oameni de genul, ca nu compania e de vina…. Ce sa zic…
    Ba chiar compania e de vina, ptr ca angajatii lor sunt imaginea principala! Daca ne complacem in situatii de genul si ne lasam calcati in picioare pe banii munciti tot de noi, vom ajunge maine poimaine sa ne rugam cu banii in mana, de preferat si in genunchi! Imi pare rau, v-ati gresit persoana!

    Mi-am recuperat banii, voi colabora cu o alta companie, cu riscul de a pierde “garantia”.

    Seara faina!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Din pacate, este o perioada aglomerata, iar in acest sens, dorim sa va prezentam scuze pentru orice disconfort creat. Ne dorim sa verificam cazul semnalat , astfel incat sa putem reveni cu detalii. Va stam la dispozitie la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • cioc M.
    acum 2 ani

    Daca ar fi toate firmele de reparatii /garanție la fel, am devenii credincioși cu toții și ne-am ruga sa se repare produsele singure.
    O stea este mult, părerea mea !
    Acesta este Nr de solicitare,mulțumesc pt 3 luni de așteptare cu un aragaz nefuncțional.
    5403889,

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Cioc Marian!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Andrei T.
    acum 2 ani

    Am venit cu un telefon care are garantie extinsă la depanero si au zis ca nu este competenta lor ….m au trimis la Emag…. cate stele meritați ? mai este ceva de spus? Consider ca nu este de vina baiatul care s a ocupat de noi , motivând ca este nou si a intrebat superiorul despre situatie , dar raspunsul a fost acelasi

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Andrei T !Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti mai multe detalii la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Svae O.
    acum 2 ani

    Oamenii ăștia se mișcă chiar repede. Mă miră că am avut o asemenea experiență.
    2x damage total la Motherboard ul smartphone-ului și în 5 zile reparat. Încă sunt uimit si ii recomand.

    Google pune tati reviewurile ca ai o politica de fara logica. Dau 5 stele nu pui reviewul…

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua! Feedback-ul oferit ne bucura si iti multumim pentru acesta. Iti dorim toate cele bune!
  • Vali S.
    acum 2 ani

    Foarte rapizi și prompți cu privire la serviciile de garanție. Am avut probleme cu un curățitor cu presiune, l au luat în service și următoarea zi mi au dat răspuns și vânzătorul mi a trimis un produs nou.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Vali!Iti multumim pentru feedback-ul oferit! Ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale. Echipa Depanero iti doreste o zi frumoasa!
  • Marius A.
    acum 2 ani

    Foarte slab. Am trimis un ceas automatic orient Ray 2 , in garanție , care, la un moment dat, s-a oprit și, întors manual, și-a modificat ritmul de funcționare: de la +3 secunde/zi la -60 secunde/zi. Ceasul, purtat normal pentru vreo 18 luni, fără șocuri, fara trânteli, a fost receptionat, s-a reglat abaterea și trimis înapoi că reparat, fara sa se verifice ce a cauzat o modicare a abaterii ATAT de mare.mai mult decât atât,unul dintre telescoape a venit îndoit și trebuie schimbat… Nu am putut sa fac nimic sa ii pun sa verifice defecțiunea ,(angajatul a spus că nu a verificat integritatea pieselor) să evit sa îl trimit înapoi în scurt timp.astept să cadă iar, o sa ii verific autonomia și îl trimit inapoi.am fost contactat de un angajat al eMag, dar …nimic

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Marius! Ne bucuram ca serviciile noastre au fost pe placul tau. Iti dorim toate cele bune!
  • hďAdrian L.
    acum 2 ani

    Am dus un telefon Samsung Z Flip 4 la reparat la depanero și după 3 zile am primit un telefon de la o duduie cum ca nu se poate repara în garanție ca este telefonul burdușit.A mai costat si 5000 de lei telefonul.Eu telefonul l-am dus fără nici o zgârieturi.Nici nu avea cum sa fie zgariat ca il tineam intr-o husa de titan.Mi-au zis ca ma costa 2000 de lei reparația.Fac ei ceva doar sa pacaleasca lumea.Nu recomand.Daca as putea as da -5 STELUTE

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, hb'Adrian! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari. Avem rugamintea sa ne transmiti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Pana G.
    acum 2 ani

    Cea mai proasta firma de reparati la care am apelat fro data , am luat de la emag un soundbar iar la câteva zile lam dus la reparat și cei de la depanero lau făcut praf , primesc tel de la iei ca îmi da 150 de lei și soundbar-ul înapoi făcut țăndări. Asa ca nu va recomand sa duceți ceva la reparat la ei , sa zică mersi ca le-am dat măcar o stea

Recenziile sunt închise.