Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • Nicolae C.
    acum 2 ani

    Varză….Am sunat la Enel deoarece am achiziționat acum 2 ani o centrală Ariston.. Bun.. Aveam un pachet intitulat „Gaz plus” în care era stipulat gen :2 intervenții anuale, verificare periodică centrală, verificare periodică instalație etc. Țin să menționez că a fost montată centrala cu Depanero… Pe scurt am făcut programare la Enel și a doua zi am fost contactat de o doamnă de la Depanero care mi-a comunicat o sumă (450 RON) apoi a revenit că a greșit este 250!După 2 zile m-a contactat altcineva că nu am programare decât contracost. A 15 zi altă persoană care a vrut pe e-mail contractul cu Enel. Am trimis pe e-mail contractul cu Enel persoanei (a fost un angajat cu bun simț și consider că și erudit față de ceilalți)! Vreau să menționez că aprox. acum o lună se auzea un huruit la centrală și a venit un angajat de la dvs. Stupefacție… Știți ce a zis… Domnule știți când ajungeți la doctor și nu vă m-ai doare, este același lucru(centrala nu bolborise în momentul acela)! Și oare cum a-ți vrea să fiu? Mulțumit? Dacă ar lucra unde lucrez eu.. nu ar fi permis așa ceva!! O zi bună! VRĂJEALĂ IEFTINA CU NR. CONTACT ȘI E-MAIL PENTRU A REZOLVA PROBLEMA ESTE UN MARE CRASH! SUNTEȚI DE TOT RÂSUL!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Nicolae! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Mirela M.
    acum 2 ani

    O firma foarte serioasa, cu profesionisti priceputi! Multumesc pentru repararea unui laptop! Toata procedura este foarte simpla, esti informat prin email si sms.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mirela! Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi. Suntem incantati sa stim ca ai avut o experienta placuta in tot procesul de servisare. Echipa Depanero iti transmite ganduri bune!
  • Florin A.
    acum 2 ani

    Toată experienta a fost uimitoare. O telecomanda defecta a fost inlocuită repede iar interacțiunea cu call centerul și curierul, instantanee. M-au ținut la curent cu toate etapele și m-as bucura sa fie toate firmele la fel ca aceasta.🙂 …

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Florin Anghene! Fiecare client fericit este un motiv in plus de bucurie pentru noi. Suntem incantati sa stim ca ai avut o experienta placuta in tot procesul de servisare . Echipa Depanero iti transmite ganduri bune!
  • Raul N.
    acum 2 ani

    Experienta placuta pt un produs in garantie extinsă cumparat de pe emag. Bateria aspiratorului de mana nu mai tinea si am avut optiunea de incoluire cu un altul sau banii inapo

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Raul !Iti multumim pentru feedback-ul oferit! Ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale. Echipa Depanero iti doreste o zi frumoasa!
  • Alina N.
    acum 2 ani

    Ar trebui sa va angajați oameni care sa cunoască ce servicii oferiți! Am sunat sa întreb dacă pot aduce la dvs în service un dezumificator de la Rowenta și mi s a comunicat ca se poate! Odată ajunsa cu produsul în sediul dvs și după alte 5 min a venit o domnișoară sa mi comunice ca nu are cum sa mi primească produsul în service! Ce sa va zic! Toate cele bune

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Alina!Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Ema B.
    acum 2 ani

    Mi-ay rezolvat rapid doua cereri de service care s-au finalizat cu inlocuirea produsului. Dar crwd ca foarte mult conteaza ca ambele produse erau cumparate de pe Emag!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ema!Suntem foarte bucurosi pentru faptul ca esti multumita de serviciile noastre. Iti multumim pentru recenzia transmisa si iti dorim o zi frumoasa!
  • Roxy S.
    acum 2 ani

    Am trimis un produs aflat în garanție și în urma constatării nu a mai putut fi reparat dar în schimb produsul mi a fost schimbat fără nici o problemă.Multumesc pt.profesionalism.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Roxy! Suntem foarte bucurosi pentru faptul ca esti multumita de serviciile noastre. Iti multumim pentru recenzia transmisa si iti dorim o zi frumoasa!
  • Adrian M.
    acum 2 ani

    Căști GBL luate de pe emag, se deconectează la scurt timp după folosire. Trimise în garanție, se întorc cică reparate cu mențiunea că au fost curățate anumite elemente…
    Ba proștii satului…se deconectează….nu se aud încet???
    Aveți probleme la ochi sa nu știți citii ???
    La email nu răspunde nimeni, singura soluție rămâne o reclamație la ANPC…că văd că vă bateți joc in ultimul hal

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Adrian Militaru! Dorim sa va informam ca am identificat e-mail-ul transmis catre adresa de clientsupport@depanero.ro si revenim in cel mai scurt timp cu rezolutia finala. O zi frumoasa!
  • Gina I.
    acum 2 ani

    Am fost super mulțumită de colaborarea cu Depanero, de la primul apel către ei, pana la primirea acasă a laptop-ului reparat. Minim efort din partea mea, Depanero s-a ocupat de preluarea și apoi livrarea produsului, desigur, prin curier, și am fost informata prin e-mail despre fiecare etapa a procesului. Bravo, Depanero! Și mulțumesc!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Gina! Ne bucuram ca ai avut o experienta buna in interactiunea cu noi. Iti multumim pentru recenzie si iti dorim o zi frumoasa!
  • Bogdan T.
    acum 2 ani

    În ciuda a ceea ce am auzit de la unii că sunt dificili în a oferi service, eu am avut o experiență plăcută. Nu am așteptat mult, au preluat produsul în garanție fără discuții iar comunicarea a mers foarte bine, m-au ținut la curent cu desfășurarea intervenției.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Bogdan!Ne bucuram ca ai avut o experienta buna in interactiunea cu noi. Iti multumim pentru recenzie si iti dorim o zi frumoasa!

Recenziile sunt închise.