Depanero

Se încarcă...

10.177 de recenzii la „Depanero”

Foarte bun
3.9
10.177 de recenzii
5
4
3
2
1
  • hunch M.
    acum 2 ani

    bataie de joc infecta, nu stiu de ce ma asteptam la altceva. iti iau telefonul stricat ti-l inapoiaza tot stricat. diagnosticarea dureaza 14 zile ca sa ti zica ca au facut update la software. mai bine iti repari telefonul cu guide-uri de pe YouTube..

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Romeo D.
    acum 2 ani

    Servicii de proastă calitate. Tehnicieni nepregătiți și dezinteresați.
    Am trimis de două ori un expresor de cafea în garanție și a venit înapoi cu aceeași problemă.
    A doua oară am trimis și o filmare pentru a arăta cum se manifestă defectul dar nimeni nu s-a uitat la ea.
    DEPANERO – o firmă de cea mai joasă speță. Nu este de mirare că au cele mai multe recenzii de una-două stele.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Romeo Petru David! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Clara T.
    acum 2 ani

    DE EVITAT. PREȚURI FOARTE FOARTE MARI pentru reparații de nimic. Îți oferă o cotație nesimțita care ajunge până la 90% din valoarea produsului. Cum refuzi asemenea aberații te taxează 100 ron evaluarea. Sistemul pare făcut să-ți ia banii pentru nimic. In fapt cred ca nu vor sa repare nimic. Magarii, șmecherii. DE EVITAT

    Răspunsul proprietarului
    Salutare, Clara Truverul! Ne pare rau pentru faptul ca esti nemultumita. Depanero are un sistem transparent de servicii, iar in acest sens, poti gasi informatiile necesare pe site: https://www.depanero.ro/serviciile-noastre/servicii-de-diagnosticare-si-reparatie?tag=Electrocasnice_mici De asemenea, dorim sa iti transmitem ca preturile aferente pieselor necesare reparatiilor nu sunt stabilite de catre service, ci de catre producatori/ furnizori. Pot exista si costuri neeconomice in privinta pieselor, insa acest fapt nu poate fi influentat de catre service. Pentru mai multe detalii, iti stam la dispozitie la adresa de email clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Catalin S.
    acum 2 ani

    Am ajuns la Depanero, noua locatie, pe Voice este vechea locație, da’ na, după ce mi se fac fotografii și aștept să intre produsul cumpărat de la eMag, cu garanție/postgaranție la Depanero, mi se spune că ei nu se pot ocupa de produs. De ce? Uite așa, că nu au fost autorizați MELITTA, dar că de acolo mă trimit ei la alt service…fmm.
    Am zis ok, e cam aiurea, pt că eu v-am prezentat un document prin care eram îndreptățit să las aparatul la locația DEPANERO.
    Dar, revin cu mașina mea, eram cu cea de serviciu, iau aparatul și nu mai vreau sa aud de voi.
    NU SE POATE!
    CE NU SE POATE?
    Să-l lăsați aici. Domnilor, e o chestiune umană, nu am cum sa plec cu el, pt că las mașina în service și rămân cu ditamai espressorul in cârcă.
    Nici nu au vrut să audă.
    Ba, servicii nu oferiti, este clar, dar nici oameni nu puteți fi?!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Catalin Sanda ! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Sivia T.
    acum 2 ani

    Am avut o problema cu o masina de spalat in garantie si cei de la Depanero au facut constatarea. Dupa ce a reesit ca termenul de reparatie va fi prelungit din cauza intarzierilor cauzate de aprovizionare mi au ridicat masina si mi s au returnat banii. Va mulțumesc pt sprijin.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Sivia! Iti multumim pentru feedback-ul oferit! Ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale. Echipa Depanero iti doreste o zi frumoasa!
  • Mihai V.
    acum 2 ani

    O stea e prea mult, evitati sa cumparati produse care au garantie la ei. Aici gasiti un film in care voi exemplifica situatia:

    https://youtu.be/vHMJDkXHrSs

    Later edit: Depanero vad ca la toata lumea raspunzi cu mesaje automate. Hai sa lasam deoparte aceasta falsa dorinta de a-ti ajuta clientii. Daca chiar vrei sa o faci, poti lua numele meu de la acest review si-mi gasesti datele de contact la voi in sistem. Daca voi fi contactat, o sa revin cu un update la acest post.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mihai Voicu! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Daniela M.
    acum 2 ani

    Bună seara…..de o luna de zile stau cu un cuptor electric stricat….acum doua săptămâni a venit asa un zis „domn”sa îl repare….bineînțeles că nu a reușit.
    Cuptorul este încă in garanție….
    A plecat acel „domn „urmând sa se întoarcă când are piesa care trebuia înlocuită…
    Și de mai bine de doua săptămâni sun tot a doua zi sa întreb de ce nu mai ajunge și la noi sa îl repare….și bineînțeles ca răspunde o doamna ….stau și îi explic situația la un moment dat îmi zice ca îmi face legătura cu alta colega care se ocupa de asa ceva…..acolo la fel răspunde o alta doamna …IARĂȘI repet problema și zice ca anunță și ea mai departe sa urgenteze situația….si o sa revină cu un telefon sa îmi zica exact când va veni domnul sa îl repare…..
    Și din păcate nu suna …..și aștept asta de doua săptămâni….RUȘINE…..RUȘINE…..

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Daniela! Va informam ca am identificat solicitarea ta si revenim cu toate detaliile pe adresa de e-mail.O zi frumoasa!
  • Madalina Z.
    acum 2 ani

    Eu am avut o experienta foarte buna cu Depanero.
    De cate ori am trimis ceva la ei m-au rezolvat. Am trimis in garantie niste casti de gaming. Au ajuns foarte repede la ei, s-a constatat defectiunea si mi-au fost inlocuite cu un produs nou de catre emag. Totul a durat aproximativ 3 zile. Asa ca eu sunt foarte multumita.

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Madalina! Iti multumim pentru feedback-ul transmis, suntem fericiti sa stim ca ai avut o experienta placuta in interactiunea avuta cu service-ul. Iti transmitem toate cele bune!
  • Tudor G.
    acum 2 ani

    Am trimis din Iași un laptop nou , am stat pe la cozi la Fancourier, a stat la ei o săptămână, a fost „testat okay” și a fost trimis repede înapoi. Evident că nu am primit un telefon sau un mesaj în care să facă încă o verificare.. în fond cine vrea să piardă timp să trimită un laptop nou în service dacă nu există o problemă.. l-am primit, am verificat și se întâmplă exact ce am semnalat în detaliu când l-am trimis. Aștept să vad cum e rezolvată reclamația mea… până atunci însă nu as putea să recomand serviciile lor… ne spălăm repede pe mâini, defectul nu a fost semnalat, descurcă-te… mai mult ca sigur sunt și oameni care fac treabă bună… dar experiența mea nu a fost deloc ok

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Tudor Gaita! Ne-ar placea sa verificam situatia semnalata de tine si sa putem reveni cu clarificari . Avem rugamintea sa ne transmiteti numarul de contact sau numarul de solicitare inregistrat pe site-ul Depanero la adresa de e-mail clientsupport@depanero.ro. O zi placuta!
  • Mareș N.
    acum 2 ani

    Servicii foarte bune!
    Am reparat o dronă după ce a suferit un impact.
    Ma așteptăm să repare doar ce era defect, dar am fost surprins ca pe lângă reparația propriu-zisă au schimbat toată carcasa drone și a venit și cu elice noi.
    Foarte mulțumit!
    Recomand Depanero!

    Răspunsul proprietarului
    Buna ziua, Mares! Iti multumim pentru feedback-ul oferit! Ne bucuram ca ne-am ridicat la nivelul asteptatilor tale. Echipa Depanero iti doreste o zi frumoasa!

Recenziile sunt închise.